Економіка і бізнес
Київський виш реставрує корпус за 157 мільйонів
Києво-Могилянська академія реставрує «Мазепин корпус» за 157 мільйонів гривень. Реставраційні роботи планують завершити до травня 2020 року, інформує Хмарочос.
Національний університет «Києво-Могилянська академія» оголосив тендер на завершення реставрації Староакадемічного корпусу Братського монастиря, він же Мазепин корпус. Очікувана вартість складає 157 мільйонів гривень.
Реставраційні роботи мають бути завершені до травня 2020 року. Цьогоріч планують замінити перекриття і покрівлю. Сам аукціон призначено на 13 травня.
Що відомо про цей корпус?
Староакадемічний корпус розташовано поряд із Контрактовою площею, він знайомий, зокрема, за зображенням на 500-гривневій банкноті. У цій бароковій будівлі збереглися фрески початку XVIII століття.
Його заклав 1703 року гетьман Іван Мазепа. З того часу призначення корпусу як освітньої будівлі не змінилося. Після відродження Києво-Могилянської академії на початку 1990-х у корпусі розташовувалася дослідницька бібліотека. 2015 року його припинили експлуатувати через аварійний стан.
Читайте також: ЄС дає 7 мільйонів євро на реставрацію головного вишу України
До 2017 року НаУКМА намагалася ремонтувати будівлю на власні кошти, потім звернулася до держави з проханням профінансувати реставрацію.
Нагадаємо, що на добудову нового корпусу Національного університету “Острозька академія” Кабмін додатково виділив 10 млн грн.
Економіка і бізнес
Що відомо
- офіс запрацює в січні–лютому 2025 року;
- основний акцент роботи — технічна підтримка систем, які компанія постачатиме Міністерству оборони України;
- на старті команда складатиметься з 10 фахівців: хардвер- і софтвер-інженерів, спеціалістів техпідтримки;
- у майбутньому штат буде розширюватися залежно від обсягу постачань. Українські інженери також долучатимуться до розробки нових продуктів ARX Robotics.
Про компанію
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо
- генератори;
- запчастини для бронетранспортерів M113;
- зброю;
- боєприпаси.
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відзначили
- Бронза в номінації Brand Experience дісталася проєкту «Вцілілі посилки». Його створили після трагічної атаки на термінал Нової пошти у Харківській області 21 жовтня 2023 року. Ілюстрація Артема Гусєва стала основою антикризової комунікації, а пошкоджені, але вцілілі посилки отримали спеціальні стікери «Ця посилка вціліла» перед доставкою адресатам.
- Шортліст у номінації Design отримав проєкт «Запакуй небо». Завдяки унікальним коробкам-будиночкам, створеним у співпраці з фондом «Повернись живим», компанія зібрала $8,9 млн на сучасну техніку для захисників неба.
Коментарі