Суспільство
Київ і Барселона стали містами-побратимами
Київ та Барселона стали містами-побратимами. Столиця Каталонії стала сьомим європейським містом, з якими Київ підписав угоду про побратимство від початку великої війни.
Про це повідомив міський голова української столиці Віталій Кличко.
«Київ та Барселона стали містами-побратимами. Сьогодні дуже важлива співпраця на рівні міст, бо саме міста мають ключову роль у розвитку держав та поглибленні співпраці між ними», – зазначив Кличко.
За його словами, впродовж повномасштабної війни Барселона передавала Україні пожежні авто та гуманітарну допомогу, а також надала тимчасовий притулок українцям, які рятувалися від війни.
Водночас міська голова Барселони Ада Колоу запевнила, що її місто і надалі допомагатиме і підтримуватиме Київ та Україну. Зокрема, сторони обговорили співпрацю в сферах громадського транспорту, екології, smart city та культури.
«Цими вихідними Барселона святкує Дні міста. Наступного року містом-партнером у відзначенні дня народження Барселони буде Київ. На вулицях Барселони буде представлена українська культура, кухня, відбудуться заходи за участі митців із Києва», – заявив Кличко.
Столиця Каталонії стала сьомим європейським містом-побратимом Києва впродовж повномасштабної війни. Напередодні до цього переліку приєдналися Мадрид, Париж, Марсель, Ліон, Осло і Гамбург. Загалом у столиці України сьогодні 63 міста-побратима.
Раніше ми повідомляли, що Іспанія відправила Україні 5 транспортних літаків із боєприпасами для великокаліберних артилерійських систем.
Крім того, іспанська армія тренуватиме українських військових.
Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Про фестиваль
Програма
Реєстрація
Довідка
Коментарі
Суспільство
Які необхідні документи: перелік
- декларація про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 № 953;
- акт приймання-передачі транспортних засобів за формою згідно з додатком 2;
- документ, що підтверджує оціночну вартість транспортного засобу (у разі реєстрації легкового автомобіля);
- довідка, форма якої визначається Міноборони, з відміткою військового комісара про постановку на облік;
- організаційно-розпорядчі документи (копія наказу про призначення уповноваженого представника, довіреність видана уповноваженому представнику на отримання відповідної послуги);
- виписка платника податків та свідоцтво ЄДРПОУ;
- документ, що посвідчує уповноваженого представника (паспорт);
- сертифікат відповідності;
- висновок/відомості про експертне дослідження транспортного засобу (у разі реєстрації б/в транспортного засобу);
- іноземне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (окрім нових транспортних засобів);
- номерні знаки (за наявності);
- квитанція про сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (у разі реєстрації легкового автомобіля).
- Передання гуманітарного авто третій особі.
- Вибракування транспортного засобу, що особливо актуально для автівок, які виконують бойові завдання. Машини, які потрапили під ворожий обстріл та не підлягають відновленню, можна зняти з обліку.
- Отримання свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон.
Коментарі