Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
pr2_Монтажна область 1-02

Курс на Незалежність

Ресурс 16

Вони рятують свої підприємства з прифронтових регіонів, вирощують равликів на пенсії, створюють нові робочі місця завдяки сімейним фермам та тримають бізнес на плаву попри все. Це історії українських підприємців, які всупереч найнесприятливішим умовам розвивають власну справу. А в цьому їм допомагає грантова програма “Курс на Незалежність” від від агропромхолдингу Astarta-Kyiv. 

Відео

Ресурс 17

Дала роботу жінкам у своєму селі й заснувала найпухкіший бренд

Свої перші вареники на продаж Алла Таран повезла до Полтави рейсовим автобусом. У магазинах та рестораціях дивувались: а хіба такі вареники можна заморожувати? 

Бізнес, який руйнує стереотипи про життя на пенсії

А ви знали, що равлики втрачають вагу від безсоння? До пенсії про це не знало й подружжя Поклонських із Тернопільщини. А тепер вони не уявляють свого життя без молюсків виду Helix Aspersa Muller!

Снеки родом з дитинства

Для багатьох українців вергуни — це смак дитинства, коли мама чи бабуся насмажували цілу гору цієї смакоти. Як, ви не знаєте, що таке вергуни?

Ярмарок на городі

Раніше вона рахувала гроші в банку, а нині — овочі у своїх теплицях. Ірина Бабич покинула престижну роботу в місті, аби залишені у спадок землі не поросли бур’янами.

Фургончик з морозивом з Бахмута

На перший погляд, це звичайний фургончик з морозивом: привітний продавець, черга із ласунів. Але для Миколи Мороза — це єдине, що йому вдалося врятувати із палаючого Бахмута.