Суспільство
Крюківський завод інвестує 200 млн грн у створення електрички
У 2019 році на Крюківському вагонобудівному заводі стартує будівництво власної електрички. Загальний обсяг інвестицій складе близько 200 млн грн.
Інформацію щодо планів виробника повідомило видання “ЦТС” із посиланням на заяву очільника наглядової ради підприємства Володимира Приходька.
Перша власна електричка
За словами керівника підприємства, у 2019 році компанія буде займатися приміським транспортом. На заводі збиратимуть електро- та дизельні потяги. 6 дизелів зберуть для “Укрзалізниці” за вже укладеним контрактом, а в розробки приміської електрички вкладуть власні кошти.
Читайте також: Український завод виготовив десятитисячний зерновоз
Раніше Крюківський вагонобудівний завод інвестував у створення міжрегіональних швидкісних поїздів “Тарпан” та розробку дизельного потяга ДПКр-2.
У 2019-му аналогічний підхід застосують для приміських електричок. Про вихід за межі внутрішнього ринку при цьому поки що не йдеться.
Крюківський вагонобудівний завод – одне з найбільших і найстаріших машинобудівних підприємств в Україні, що спеціалізується на виробництві транспортних засобів, у першу чергу залізничного рухомого складу. Розміщений у місті Кременчук, Полтавської області.
Одна з особливостей нинішнього виробництва підприємства — можливість швидкого переналагодження на випуск нової продукції. Приклад цьому — освоєний у найкоротші терміни промисловий випуск вітчизняних пасажирських вагонів і право стати базовим підприємством з їх виготовлення.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі