Можливості
Креативна Практика проводить безоплатний онлайн-курс для грантерів
Онлайн-платформа «Креативна Практика» проводить безкоштовний онлайн-курс про всі етапи подачі на гранти «Креативної Європи».
Про це повідомляють на сайті платформи.
Про курс
«Європейські гранти для культурних та креативних проєктів» – це онлайн-курс, що зрозумілою мовою пояснює кожен етап подачі на грант «Креативної Європи» – програми ЄС, в рамках якої українські організації можуть отримати до 2 000 000 євро на культурні й креативні проєкти. Ви дізнаєтесь, як обрати конкурс для себе, знайти міжнародних партнерів, заповнити заявку і скласти звітність.
Читайте також: Український фонд стартапів запустив грантову програму для інноваційних проєктів
«На курсі ви отримуєте доступ до відеоуроків, статей та тестів, створених для вас спільно командами Креативної Практики та Українським бюро програми “Креативна Європа”», – повідомляють організатори.
Для кого
Цей курс підійде для вас, якщо ви:
- представник маркетингової агенції, рекламної компанії, дизайн-студії, дизайн-продакшену;
- організатор культурних заходів;
- видавець;
- працюєте у сфері кіновиробництва, театральній індустрії;
- представник музею, креативного хабу;
- працюєте в ІТ або геймдев-індустрії.
Лектори
- Андрій Кулаков – програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна». Має 15 років досвіду розробки та реалізації проєктів з бюджетом понад 500 000 євро для України, Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану та інших країн, профінансованих міжнародними донорами.
- Альона Дмуховська – програмна менеджерка Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні. Має 7 років досвіду розробки та реалізації проєктів у музичній та освітніх сферах в Україні, Німеччині, Нідерландах, Польщі, Угорщині, Киргизстані.
Як взяти участь
Записатись на курс можна на сайті онлайн-платформи «Креативна Практика».
Раніше ми повідомляли, що програма «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс для інноваторів у сфері культури та креативних індустрій.
Крім того, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) оголошує грантовий конкурс щодо надання допомоги і підтримки громадського сектору.
Фото: cases.media
Можливості
Хто може взяти участь
- загальну оцінку не менш ніж 6, а оцінку поточного рівня готовності розробки — не менш ніж 5, щоб залучити 4 мільйони гривень
- загальну оцінку не менш ніж 7, а оцінку поточного рівня готовності розробки — не менш ніж 6, щоб залучити 8 мільйонів гривень
Де реєструватися
Коментарі
Можливості
Що ви знайдете в курсі
- Створення текстів і зображень для соцмереж;
- Розв’язання математичних задач;
- Аналіз фінансової звітності;
- Генерація пісень.
Коментарі
Можливості
Про програму
Фінансування
Що включає грант?
- 5000 євро на обладнання, релокацію, зарплати, оренду, закупівлю матеріалів та інші витрати.
- Гроші будуть надані в гривнях. Не забудьте сплатити податок.
Кому доступні гранти?
- ФОП, зареєстрований не пізніше 1 лютого 2021 року.
- Працюють у сферах: креативні індустрії, освіта, переробна промисловість, охорона здоров’я, готельно-ресторанний бізнес, послуги, будівництво та торгівля.
- Знаходяться в областях, що найбільше постраждали від війни: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська (крім Києва), Луганська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська та Одеська області.
- Мають до 10 осіб у команді.
- Має річний дохід до 2 мільйонів євро.
- Не мають боргів перед державою.
- Не отримували гранти від 1 лютого 2022 року.
Як подати заявку?
- Заповніть заявку: Розкажіть про свій бізнес, збитки, яких ви зазнали через повномасштабне вторгнення, та на що плануєте витратити гроші.
- Пройдіть онлайн-перевірку: Перевірте свою ділову репутацію та кредитну історію.
- Дедлайн – 30 вересня 2024 року.
Коментарі