Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

“Сусіди допомагають купувати ліки та продукти і приносять домашні пиріжки”, — Олександра Білоусова

Олександра Білоусова, м. Київ

Олександра Білоусова, м. Київ

У моїй родині зараз ще карантин після легкої форми Covid-19. Спочатку захворів тато, а потім мама, я і молодша сестра. Так всі разом опинились на самоізоляції. Ми живемо у багатоквартирному будинку у столиці. Як тільки отримали позитивний тест, то одразу попередили сусідів, що ми захворіли та щоб вони перевірили, чи не заразились випадково. Я боялась негативу через це, але люди навпаки нас підтримали. Моя мама вчителька, часто проводить онлайн-уроки, тому має багато друзів у фейсбуці. І якось вона написала пост про те, як захворіла, і розповіла про перебіг хвороби. Після цього отримала десятки повідомлень з пропозицією допомогти!

Сусіди також нас дуже підтримали. Вони постійно телефонували, якщо йшли в магазин чи аптеку, запитували, чи потрібно нам щось купити. Було дуже приємно, коли сусіди готували щось смачненьке спеціально для нас і передавали. Якось одна жінка спекла рогалики і пиріг з вишнями та принесла нам у під’їзд. Я вийшла до ліфта, помахала їй на відстані п’яти метрів та віддячила за такий приємний сюрприз. Також часто передавали солодощі і чай. Нас четверо в сім’ї, тому продукти швидко закінчувались, а люди ніколи не відмовляли у допомозі. До того ж якщо нам були потрібні ліки, то ми без проблем могли попросити сусідів їх купити, а потім відправляли гроші на картку. 

А ще я дуже переживала, що буде багато негативу від моїх одногрупників. Бо я була на очному тижні навчання в університеті, коли дізналась про хворобу. Але абсолютно всі мене підтримали, постійно писали та запитували про самопочуття.

Я дуже вдячна людям за їхню позитивну реакцію. Бо у такий важкий період важлива підтримка. Люди не винні в тому, що захворіли. А від цькування чи якогось негативу нікому краще не стане.