Суспільство
Херсонщина: ЗСУ відкинули окупантів на 15-20 км вглиб на лівому березі Дніпра
На Херсонщині ЗСУ змусили російські війська відійти вглиб на 15-20 кілометрів від облаштованих рубежів на лівому березі Дніпра.
Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.
За її словами, у такий спосіб ворог намагається врятуватися від обстрілів ЗСУ, однак українські Сили оборони беруть під вогневий контроль всю логістику ворога.
«Гіпотетично вони можуть загрожувати Херсону, адже відстань дозволяє використовувати різні види зброї. Проте ми теж не стоїмо на місці та використовуємо контрбатарейну боротьбу, також маємо чим відповісти. У зв’язку з цим спостерігається певна активність ворожих військ на лівому березі Дніпра щодо посунення вглиб від берега на 15-20 км», – розповіла Гуменюк.
Вона додала, що ЗСУ беруть під вогневий контроль логістичні наземні шляхи противника, тому легкого підвезення резерів та боєприпасів для окупантів не буде. Натомість на правому березі Дніпра тривають стабілізаційні заходи на деокупованих територіях.
Нагадаємо, 11 листопада Збройні сили України звільнили Херсон від російських загарбників.
Також нагадаємо, упродовж минулого тижня ЗСУ звільнили 179 населених пунктів на правому березі Дніпра, також деокуповано 12 сіл та міст Луганщини.
Фото: facebook.com/okPivden.
Суспільство
Мета проєкту
Основні функції Інституту
- Дослідження та аналітика:
Інститут слугуватиме дослідницьким, аналітичним та інноваційним хабом. Він проводитиме загальнонаціональні опитування, збиратиме дані про наявний житловий фонд, включно із соціальним та доступним житлом, особливо у найбільш постраждалих регіонах. - Онлайн-платформа:
Зібрана інформація буде доступна на спеціальній онлайн-платформі, що допоможе у пошуку житлових рішень для національних, місцевих та міжнародних партнерів. - Консультації та підтримка:
Інститут також діятиме як дорадчий орган при Уряді України, вивчатиме чинне житлове законодавство, надаватиме консультаційну підтримку щодо реформ і долучатиметься до розроблення відповідних програм.
Коментарі
Суспільство
Що саме змінилося
Дарницький район:
- Вулицю Івана Тургенєва перейменували на вулицю Миколи Волковича.
Дніпровський район:
- Вулиця Петра Чаадаєва отримала назву вулиця Єлизавети Шахатуні.
Подільський район:
- Вулиця Брюсова стала вулицею Валентини Радзимовської.
- Парку біля кінотеатру Тараса Шевченка присвоїли назву «Гірка Крістера».
Печерський район:
- Вулицю Станіславського перейменували на вулицю Богдана Ступки.
Святошинський район:
- Парк «Юність» переназвали на парк «Гамбурзький».
- Вулиця Жовтнева стала вулицею Сулимівською.
- Вулицю Сергія Єсеніна перейменували на вулицю Скарбова.
- Парку на вулиці Михайла Котельникова, 26-32, присвоїли ім’я Михайла Реуцького.
Солом’янський район:
- Вулиця Боткіна стала вулицею Професора Павловського.
- Безіменну площу між вулицями Січеславською та Георгія Кірпи назвали «площею Північноатлантичного альянсу».
Шевченківський район:
- Провулок Бехтерівський отримав назву провулок Варязький.
- Сквер на вулиці Прорізній (між будинками №3 та №5) назвали «Українського радіо».
Коментарі
Суспільство
Розклад
- Поїзд №767 відправляється з Варшави Всходньої щодня о 21:31, Люблін 23:27—23:40, Рава-Руська 05:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді). Пересадковий поїзд №867/868 вирушає з Рави-Руської о 06:15, Львів 07:47—08:02, Івано-Франківськ 11:12—11:16, прибуття в Коломию о 12:00.
- Зворотно поїзд №867/868 відправляється з Коломиї о 03:06, Івано-Франківськ 03:55-04:00, Львів 06:58—07:14, прибуття до Рави-Руської о 08:38. Поїзд №767 вирушає з Рави-Руської о 10:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді), Люблін 13:50—14:11, прибуття на станцію Варшава Всходня о 16:01.
Коментарі