Суспільство
Каток у Києві: ціни та адреси
У пошуках зимової романтики? Складаєш з друзями плани на вихідні? Шукаєш активний відпочинок для всієї родини? Гайда на ковзанку! У столиці є з чого вибирати: криті локації та ковзанки під відкритим небом, у центрі міста та на його околиці, ковзанки з фудкортами і гамірними активностями та льодові арени для спортивних тренувань.
Визначайся з форматом та обирай оптимальний для себе каток у Києві: ціни та адреси дозволяють обрати варіант за прийнятною вартістю та в найближчому районі.
Атмосферні ковзанки у Києві під відкритим небом
Більшість різдвяних зимових локацій у Києві пропонують ковзанку як невід’ємний атрибут новорічних свят та зимових розваг. Вибирати є з чого!
ROSHEN Winter Village на Деміївській площі
Найбільша у Києві льодова арена площею понад 2 тис. кв.м приймає своїх відвідувачів на території Кондитерської фабрики «Рошен». Ялинка у центрі ковзанки, казкова ілюмінація та фудкорт створюють дійсно святкову атмосферу та дарують віру в новорічні дива.
Адреса: пр. Науки,1
Розклад: з 12:00 до 22:00 у будні, з 10:00 до 22:00 у вихідні та святкові дні.
Ціна: 120 грн у будні та 140 грн у вихідні та святкові дні. Дітям до 4 років вхід безкоштовний.
Діє знижка 20% при оплаті карткою Visa.
Романтична ковзанка Рафаелло або Дзеркало Йоль у парку Шевченка
Традиційний для Києва каток у парку ім. Т.Г. Шевченка цього року функціонує в рамках магічної країни Йоль, яка неодмінно захопить найменших відвідувачів парку. Окрім катання на ковзанах тут можна проти магічні квести, спробувати смачну їжу та відвідати приймальню Святого Миколая.
Адреса: парк імені Т.Г. Шевченка
Розклад: щодня, з 11:00 до 22:30
Ціна: безкоштовно. Застава за ковзани – 200 грн або документ, що засвідчує особу.
Ковзанка має пластикове покриття, що передбачає особливі ковзани, які можна отримати безкоштовно прямо на місці. Саме тому, у своїх ковзанах, як на більшості катків у Києві, тут покататися не вийде.
Зимова Країна на ВДНГ
Ковзанка в рамках одного з найяскравіших різдвяних парк-фестивалів у Києві — “Зимова країна на ВДНГ”. Цього року територія розваг стала ще більшою, сповна реалізуючи головну концепцію сезону — Мрії.
Адреса: пр-т Академіка Глушкова, 1
Розклад: з 12:00 до 22:00 у будні, з 10:00 до 22:00 у вихідні
Ціна: 120 грн у разі безготівкового розрахунку, 130 грн — готівкою.
Для комфорту відвідувачів працює камера зберігання.
В рамках соціального проекту ВДНГ у Києві для популяризації “Зимової країни” очікується відкриття невеликої ковзанки на Банковій, під Адміністрацією Президента. Мінікаток площею біля 300 кв.м буде безкоштовним та доступним для катання лише на власних ковзанах. Відкриття планується 28-29 грудня.
Каток на Контрактовій площі
Контрактова площа — одне з найчарівніших місць у Києві в період різдвяних свят. Колесо огляду, фудкорти, фотозони і звісно каток. Велика площа льодового покриття та ціна 100 грн на безлімітне катання спонукають насолодитись катанням серед абсолютного концентрату різдвяного духу у середмісті Києва.
Адреса: Контрактова площа
Розклад: щоденно з 10:00 до 22:00
Ціна: 100 грн
За умовами минулого сезону, у будні до 15:00 можна було відвідати ковзанку безкоштовно. Умови сезону 2019-2020 організатори поки не розголошують. Тож очікуємо офіційного відкриття ковзанки та нових, ще приємніших за ціною та сервісом умов.
Криті ковзанки у Києві
Якщо любиш максимальний комфорт або прагнеш підкорювати лід за будь-якої погоди, зверни увагу на криті катки Києва.
Ice Arena в ТРЦ «Космополіт»
Ковзанка у сучасному торгово-розважальному центрі на Шулявці приймає відвідувачів цілий рік. Це найбільший критий каток у Києві площею 1800 кв.м. Простора арена з м’якими бортиками задовольнить як тих, хто впевнено малює «вісімки» на льоду, так і тих, хто поки катається у тандемі з бортиком.
Адреса: ТРЦ “Космополіт”, вул. Гетьмана, 6
Розклад: щоденно з 08:00 до 00:00
Ціна: 100 грн у будні ( ранкові катання до 10:30 – 80 грн) та 120 грн у вихідні та свята. Вартість для дітей у будні дні становить 70 грн.
Контакт для довідки: +38 (044) 200 07 50
Ковзанка в ТРЦ «Dream Town» на Оболоні
Щойно опинившись на льоду, кожен відвідувач поринає у казку. Чудові декорації, дивовижні дерева, ілюмінація… Все це створює дійсно магічну атмосферу і дарує відмінний настрій для катання у будь-якому віці та у будь-якій компанії. Площа ковзанки – 1193 кв.м.
Адреса: ТРЦ Dream Town 1 частина (Оболонський проспект), 3 поверх, атріум Китай.
Розклад: щоденно з 08:00 до 23:30
Ціна: від 40 до 100 грн в залежності від часу катання та обраного тарифу («Повний», «Дитячий», «Пенсійний», «Шкільний», «Студентський»)
Контакт для довідки: +380 (067) 541 59 27
Читайте також: У центрі Франківська зробили ковзанку під відкритим небом
Льодова Арена у Броварах
Велика ковзанка, площею 1800 кв. м розміщена у ТРЦ «Термінал» та готова приймати 200 чоловік одночасно. Якісне покриття, зручні бортики, можливість прокату ковзанів — Льодова Арена має всі шанси стати твоєю улюбленою локацією для катання.
Адреса: м. Бровари, вул. Київська, 316
Розклад: з 09:00 до 22:30 с понеділка по четвер та з 09:00 до 00:00 у п’ятницю та вихідні. У розкладі можливі зміни через проведення заходів на території Арени.
Ціна: 100 грн у будні та 130 грн у вихідні. Дітям надаються знижки (90 грн та 110 грн відповідно).
Контакт для довідок: +38 (044) 200 13 17
Каток «Крижинка»
Невеликий, але затишний каток «Крижинка» чекає на своїх відвідувачів у Парку Перемога у Дарниці. Ковзанку оснащено бортиками безпеки, а катання супроводжується сучасною музикою.
У будні тут тренуються фігуристи Школи олімпійського резерву, та на вихідні каток відкритий для усіх бажаючих. Каток «Крижинка» пропонує найдемократичнішу ціну серед усіх платних катків у Києві.
Адреса: вул. Генерала Жмаченко, 7
Розклад: масові катання проводяться в п’ятницю, суботу та неділю. Для тренувань каток працює щодня з 08:00 до 20:00.
Ціна: до 50 грн (діють знижки для дітей)
Контакт для довідок: +38 (044) 543 9849
Який каток ти відвідаєш першим? Бажаємо серед усіх катків у Києві обрати той, де буде комфортно саме тобі та який подарує найприємніші враження про зиму 2019-2020.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі