Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Каток у Києві: ціни та адреси

Опубліковано

У пошуках зимової романтики? Складаєш з друзями плани на вихідні? Шукаєш активний відпочинок для всієї родини? Гайда на ковзанку! У столиці є з чого вибирати: криті локації та ковзанки під відкритим небом, у центрі міста та на його околиці, ковзанки з фудкортами і гамірними активностями та льодові арени для спортивних тренувань. 

Визначайся з форматом та обирай оптимальний для себе каток у Києві: ціни та адреси дозволяють обрати варіант за прийнятною вартістю та в найближчому районі.

Атмосферні ковзанки у Києві під відкритим небом

Більшість різдвяних зимових локацій у Києві пропонують ковзанку як невід’ємний атрибут новорічних свят та зимових розваг. Вибирати є з чого!

ROSHEN Winter Village на Деміївській площі

Найбільша у Києві льодова арена площею понад 2 тис. кв.м приймає своїх відвідувачів на території Кондитерської фабрики «Рошен». Ялинка у центрі ковзанки, казкова ілюмінація та фудкорт створюють дійсно святкову атмосферу та дарують віру в новорічні дива.

Адреса: пр. Науки,1

Розклад: з 12:00 до 22:00 у будні, з 10:00 до 22:00 у вихідні та святкові дні.

Ціна:  120 грн у  будні та 140 грн у вихідні та святкові дні. Дітям до 4 років вхід безкоштовний.

Діє знижка 20% при оплаті карткою Visa.

Романтична ковзанка Рафаелло або Дзеркало Йоль у парку Шевченка

Традиційний для Києва каток у парку ім. Т.Г. Шевченка цього року функціонує в рамках магічної країни Йоль, яка неодмінно захопить найменших відвідувачів парку. Окрім катання на ковзанах тут можна проти магічні квести, спробувати смачну їжу та відвідати приймальню Святого Миколая.

Адреса: парк імені Т.Г. Шевченка

Розклад: щодня, з 11:00 до 22:30

Ціна: безкоштовно. Застава за ковзани – 200 грн або документ, що засвідчує особу.

Ковзанка має пластикове покриття, що передбачає особливі ковзани, які можна отримати безкоштовно прямо на місці. Саме тому, у своїх ковзанах, як на більшості катків у Києві, тут покататися не вийде.

Зимова Країна на ВДНГ

Ковзанка в рамках одного з найяскравіших різдвяних парк-фестивалів у Києві  — “Зимова країна на ВДНГ”. Цього року територія розваг стала ще більшою, сповна реалізуючи головну концепцію сезону  — Мрії.

Адреса: пр-т Академіка Глушкова, 1

Розклад: з 12:00 до 22:00 у будні, з 10:00 до 22:00 у вихідні

Ціна: 120 грн у разі безготівкового розрахунку, 130 грн — готівкою.

Для комфорту відвідувачів працює камера зберігання.

В рамках соціального проекту ВДНГ у Києві для популяризації “Зимової країни” очікується відкриття невеликої ковзанки на Банковій, під Адміністрацією Президента. Мінікаток площею біля 300 кв.м  буде безкоштовним та доступним для катання лише на власних ковзанах. Відкриття планується 28-29 грудня.

Каток на Контрактовій площі

Контрактова площа — одне з найчарівніших місць у Києві в період різдвяних свят. Колесо огляду, фудкорти, фотозони і звісно каток. Велика площа льодового покриття та ціна 100 грн на безлімітне катання спонукають насолодитись катанням серед абсолютного концентрату різдвяного духу у середмісті Києва.

Адреса: Контрактова площа

Розклад: щоденно з 10:00 до 22:00

Ціна: 100 грн

За умовами минулого сезону, у будні до 15:00 можна було відвідати ковзанку безкоштовно. Умови сезону 2019-2020 організатори поки не розголошують. Тож очікуємо офіційного відкриття ковзанки та нових, ще приємніших за ціною та сервісом умов.

Криті ковзанки у Києві

Якщо любиш максимальний комфорт або прагнеш підкорювати лід за будь-якої погоди, зверни увагу на криті катки Києва.

Ice Arena в ТРЦ «Космополіт»

Ковзанка у сучасному торгово-розважальному центрі на Шулявці приймає відвідувачів цілий рік. Це найбільший критий каток у Києві площею 1800 кв.м. Простора арена з м’якими бортиками задовольнить як тих, хто впевнено малює «вісімки» на льоду, так і тих, хто поки катається у тандемі з бортиком.

Адреса: ТРЦ “Космополіт”, вул. Гетьмана, 6

Розклад: щоденно з 08:00 до 00:00

Ціна: 100 грн у будні ( ранкові катання до 10:30 – 80 грн) та 120 грн у вихідні та свята. Вартість для дітей у будні дні становить 70 грн.

Контакт для довідки: +38 (044) 200 07 50

Ковзанка в ТРЦ «Dream Town» на Оболоні

Щойно опинившись на льоду, кожен відвідувач поринає у казку. Чудові декорації, дивовижні дерева, ілюмінація… Все це створює дійсно магічну атмосферу і дарує відмінний настрій для катання у будь-якому віці та у будь-якій компанії. Площа ковзанки – 1193 кв.м.

Адреса: ТРЦ Dream Town 1 частина (Оболонський проспект), 3 поверх, атріум Китай.

Розклад: щоденно з 08:00 до 23:30

Ціна: від 40 до 100 грн в залежності від часу катання та обраного тарифу («Повний», «Дитячий», «Пенсійний», «Шкільний», «Студентський»)

Контакт для довідки: +380 (067) 541 59 27

Читайте також: У центрі Франківська зробили ковзанку під відкритим небом

Льодова Арена у Броварах

Велика ковзанка, площею 1800 кв. м розміщена у ТРЦ «Термінал» та готова приймати 200 чоловік одночасно. Якісне покриття, зручні бортики, можливість прокату ковзанів  — Льодова Арена має всі шанси стати твоєю улюбленою локацією для катання.

Адреса: м. Бровари, вул. Київська, 316

Розклад: з 09:00 до 22:30 с понеділка по четвер та з 09:00 до 00:00 у п’ятницю та вихідні. У розкладі можливі зміни через проведення заходів на території Арени.

Ціна: 100 грн у будні та 130 грн у вихідні. Дітям надаються знижки (90 грн та 110 грн відповідно).

Контакт для довідок: +38 (044) 200 13 17

Каток «Крижинка»

Невеликий, але затишний каток «Крижинка» чекає на своїх відвідувачів у Парку Перемога у Дарниці. Ковзанку оснащено бортиками безпеки, а катання супроводжується сучасною музикою.

У будні тут тренуються фігуристи Школи олімпійського резерву, та на вихідні каток відкритий для усіх бажаючих. Каток «Крижинка» пропонує найдемократичнішу ціну серед усіх платних катків у Києві.

Адреса: вул. Генерала Жмаченко, 7

Розклад: масові катання проводяться в п’ятницю, суботу та неділю. Для тренувань каток працює щодня з 08:00 до 20:00.

Ціна: до 50 грн (діють знижки для дітей)

Контакт для довідок: +38 (044) 543 9849

Який каток ти відвідаєш першим? Бажаємо серед усіх катків у Києві обрати той, де буде комфортно саме тобі та який подарує найприємніші враження про зиму 2019-2020.

Коментарі

Суспільство

Як біотехнологиня та вчителька мотивують жінок змінювати професії (ВІДЕО)

Опубліковано

Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.

Історія героїнь випуску

Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.

«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.

Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)

Фото: ютуб-канал ШоТам

У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.

Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.

Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.

Відео: ютуб-канал ШоТам

Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.

Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).

Фото: ютуб-канал ШоТам

Коментарі

Читати далі

Суспільство

В Україні презентували стрічку «Сімейний альбом» про родинну історію Голодомору й війни (ВІДЕО)

Опубліковано

У столичному кінотеатрі «Жовтень» 21 листопада презентували документальну стрічку «Сімейний альбом». Його зняла режисерка Марина Ткачук у партнерстві з Музеєм Голодомору та Українським культурним фондом.

Про це повідомили у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій.

У фільмі досліджують історичні паралелі, які є між геноцидом росії під час Голодомору 1932–1933 років і в період повномасштабної війни.

Фото: пресслужба МКСК

Читайте також: У Сикстинській капелі та Папських апартаментах створили вісім українських аудіогідів (ФОТО)

«Прем’єра відбулася за участі творчої команди та головної героїні стрічки — британської фотохудожниці Самари Пірс. Її прадід, австрійський інженер Александр Вінербергер став випадковим свідком Голодомору в Харкові 1933 року. Йому вдалося таємно сфотографувати жертв трагедії і передати ці світлини за кордон. Вінербергер прагнув донести світу правду про геноцид українців і зупинити його», — написали в МКСК. 

Коли Самара віднайшла камеру свого прадіда та альбом із фотографіями з України, вона переосмислила свій творчий шлях. Жінка вирушила на Харківщину через 90 років після Голодомору, аби засвідчити сучасні прояви геноциду проти українського народу. 

Відео: ютуб-канал Планети кіно

Читайте також: Столичному театру на Подолі присвоїли ім’я його засновника: що про нього відомо

У міністерстві зазначають, що фільм «Сімейний альбом» уперше представили у світі на ювілейному Варшавському міжнародному кінофестивалі 13 жовтня 2024 року. 

Цей фільм уже озвучили п’ятьма мовами:

  • англійською;
  • польською;
  • німецькою;
  • французькою;
  • іспанською.

Фільм «Сімейний альбом» здобув перемогу на Мистецькому конкурсі державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» у 2023 році. Стрічку створила компанія «Гуд Монінг Дістрібьюшн».

Нагадаємо, що орган із труб і уламків ракет звучатиме на вокзалі у Львові.

Фото обкладинки: ютуб-канал Планети кіно

Коментарі

Читати далі

Суспільство

8 фото Марка Залізняка, які розкривають Голодомор та інші злочини «совєтів» проти українців

Опубліковано

В об’єктив фотографа з Донеччини Марка Залізняка потрапила національна трагедія українського народу, а сам митець, даючи настанови своєму синові-фотографу, казав: «Сину, не міняй цю хорошу справу на рублі. Знімай: те, що сьогодні — рядовий знімок, то завтра буде історією»… І сьогодні його світлини дійсно стали історією, яку тепер неможливо замовчати.

Редакція ШоТам створила добірку фотографій 1930-х років від Марка Залізняка, яка варта вашої уваги.

Біографія фотографа

Марко Залізняк — фотоаматор з хутора Романівка на Донеччині, залишив фотолітопис руйнування українського села Вдале наприкінці 1920-х – на початку 1930-х років. На його знімках увічнено моменти колективізації, розкуркулювання, знищення майна селян, відбирання хліба та виселення до Сибіру.

Фото: архів Покровського історичного музею

Залізняк вже з 12-річного віку захоплювався фотографією. Під час Голодомору йому пропонували стати фотографом у НКВС, але він відмовився. Щоб врятувати сім’ю від голоду, він обміняв свої нагороди з Першої світової війни на два пуди хліба та вивіз їх з Романівки. Пізніше він працював на будівництві заводу у Гришиному, але змушений був повернутися до Романівки внаслідок конфлікту з головою сільської ради.

У 1934 році Залізняк був засуджений за руйнування та крадіжку колгоспної пасіки, але справу закрито після апеляції та зняття звинувачення.

Фотографії Марка Залізняк стали основою для створення документальних фільмів про Голодомор, таких як «Миттєвість нашого життя», «Симфонія Донбасу», «Голодомор» та інших. Ці знімки мають велике значення у збереженні історичної правди про Голодомор, їх використовують у підручниках, монографіях та інших джерелах.

8 фото, що доводять злочини «совєтів»

  1. Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Фото: фонди ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного

2. Розкуркулювання селянина П. Масюка. Село Удачне Донецької області. 1934 рік

Фото: фонди ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного

3. Члени товариства зі спільного обробітку землі перевозять комору розкуркуленого селянина П. Ємця до загальної комори. 1930-ті роки

Фото: фонди ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного

4. Збирання замерзлої картоплі на Донеччині. 1930-ті роки

Фото: фонди ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного

5. Розкулачені селяни села Вдале Червоноармійського району Донецької області, 1930-ті роки

Фото: фонди ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного

6. Доставка майна розкуркулених селян на бригадний двір у селі Удачне Гришинського району Донецької області, 1932 рік

фото: фонди ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного

7. Народне гуляння біля гойдалок у селі Гришине Донецької області, 1930-і роки

Фото: фонди ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного

8. Збір зернових за допомогою лобогрійки на хуторі Романівському Гришинського району Донецької області. На передньому плані — Марія Леонтьєвна Воробйова, 1930 рік

Фото: фонди ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Культура2 дні тому

Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло

Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...

Культура2 тижні тому

Степ, аромат полину, запахи моря і гір — це проєкт «Yuşan-Зілля» про єдність культур українців і кримських татар 

У залі поволі згасає світло, простір наповнюють перші акорди. Український голос починає пісню, а в...

Суспільство3 тижні тому

Адаптивний одяг, інклюзивний посуд і дошки для нарізання: ці ініціативи полегшують життя людям з пораненнями

Нарізати овочі, поснідати улюбленими стравами, одягти штани — всі ці повсякденні справи стають справжніми викликами...

Суспільство4 тижні тому

«Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи

Ви точно бачили ці відео в соцмережах, коли хтось купує продукти для літньої жінки, скуповує...