Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Каток у Києві: ціни та адреси

Опубліковано

У пошуках зимової романтики? Складаєш з друзями плани на вихідні? Шукаєш активний відпочинок для всієї родини? Гайда на ковзанку! У столиці є з чого вибирати: криті локації та ковзанки під відкритим небом, у центрі міста та на його околиці, ковзанки з фудкортами і гамірними активностями та льодові арени для спортивних тренувань. 

Визначайся з форматом та обирай оптимальний для себе каток у Києві: ціни та адреси дозволяють обрати варіант за прийнятною вартістю та в найближчому районі.

Атмосферні ковзанки у Києві під відкритим небом

Більшість різдвяних зимових локацій у Києві пропонують ковзанку як невід’ємний атрибут новорічних свят та зимових розваг. Вибирати є з чого!

ROSHEN Winter Village на Деміївській площі

Найбільша у Києві льодова арена площею понад 2 тис. кв.м приймає своїх відвідувачів на території Кондитерської фабрики «Рошен». Ялинка у центрі ковзанки, казкова ілюмінація та фудкорт створюють дійсно святкову атмосферу та дарують віру в новорічні дива.

Адреса: пр. Науки,1

Розклад: з 12:00 до 22:00 у будні, з 10:00 до 22:00 у вихідні та святкові дні.

Ціна:  120 грн у  будні та 140 грн у вихідні та святкові дні. Дітям до 4 років вхід безкоштовний.

Діє знижка 20% при оплаті карткою Visa.

Романтична ковзанка Рафаелло або Дзеркало Йоль у парку Шевченка

Традиційний для Києва каток у парку ім. Т.Г. Шевченка цього року функціонує в рамках магічної країни Йоль, яка неодмінно захопить найменших відвідувачів парку. Окрім катання на ковзанах тут можна проти магічні квести, спробувати смачну їжу та відвідати приймальню Святого Миколая.

Адреса: парк імені Т.Г. Шевченка

Розклад: щодня, з 11:00 до 22:30

Ціна: безкоштовно. Застава за ковзани – 200 грн або документ, що засвідчує особу.

Ковзанка має пластикове покриття, що передбачає особливі ковзани, які можна отримати безкоштовно прямо на місці. Саме тому, у своїх ковзанах, як на більшості катків у Києві, тут покататися не вийде.

Зимова Країна на ВДНГ

Ковзанка в рамках одного з найяскравіших різдвяних парк-фестивалів у Києві  — “Зимова країна на ВДНГ”. Цього року територія розваг стала ще більшою, сповна реалізуючи головну концепцію сезону  — Мрії.

Адреса: пр-т Академіка Глушкова, 1

Розклад: з 12:00 до 22:00 у будні, з 10:00 до 22:00 у вихідні

Ціна: 120 грн у разі безготівкового розрахунку, 130 грн — готівкою.

Для комфорту відвідувачів працює камера зберігання.

В рамках соціального проекту ВДНГ у Києві для популяризації “Зимової країни” очікується відкриття невеликої ковзанки на Банковій, під Адміністрацією Президента. Мінікаток площею біля 300 кв.м  буде безкоштовним та доступним для катання лише на власних ковзанах. Відкриття планується 28-29 грудня.

Каток на Контрактовій площі

Контрактова площа — одне з найчарівніших місць у Києві в період різдвяних свят. Колесо огляду, фудкорти, фотозони і звісно каток. Велика площа льодового покриття та ціна 100 грн на безлімітне катання спонукають насолодитись катанням серед абсолютного концентрату різдвяного духу у середмісті Києва.

Адреса: Контрактова площа

Розклад: щоденно з 10:00 до 22:00

Ціна: 100 грн

За умовами минулого сезону, у будні до 15:00 можна було відвідати ковзанку безкоштовно. Умови сезону 2019-2020 організатори поки не розголошують. Тож очікуємо офіційного відкриття ковзанки та нових, ще приємніших за ціною та сервісом умов.

Криті ковзанки у Києві

Якщо любиш максимальний комфорт або прагнеш підкорювати лід за будь-якої погоди, зверни увагу на криті катки Києва.

Ice Arena в ТРЦ «Космополіт»

Ковзанка у сучасному торгово-розважальному центрі на Шулявці приймає відвідувачів цілий рік. Це найбільший критий каток у Києві площею 1800 кв.м. Простора арена з м’якими бортиками задовольнить як тих, хто впевнено малює «вісімки» на льоду, так і тих, хто поки катається у тандемі з бортиком.

Адреса: ТРЦ “Космополіт”, вул. Гетьмана, 6

Розклад: щоденно з 08:00 до 00:00

Ціна: 100 грн у будні ( ранкові катання до 10:30 – 80 грн) та 120 грн у вихідні та свята. Вартість для дітей у будні дні становить 70 грн.

Контакт для довідки: +38 (044) 200 07 50

Ковзанка в ТРЦ «Dream Town» на Оболоні

Щойно опинившись на льоду, кожен відвідувач поринає у казку. Чудові декорації, дивовижні дерева, ілюмінація… Все це створює дійсно магічну атмосферу і дарує відмінний настрій для катання у будь-якому віці та у будь-якій компанії. Площа ковзанки – 1193 кв.м.

Адреса: ТРЦ Dream Town 1 частина (Оболонський проспект), 3 поверх, атріум Китай.

Розклад: щоденно з 08:00 до 23:30

Ціна: від 40 до 100 грн в залежності від часу катання та обраного тарифу («Повний», «Дитячий», «Пенсійний», «Шкільний», «Студентський»)

Контакт для довідки: +380 (067) 541 59 27

Читайте також: У центрі Франківська зробили ковзанку під відкритим небом

Льодова Арена у Броварах

Велика ковзанка, площею 1800 кв. м розміщена у ТРЦ «Термінал» та готова приймати 200 чоловік одночасно. Якісне покриття, зручні бортики, можливість прокату ковзанів  — Льодова Арена має всі шанси стати твоєю улюбленою локацією для катання.

Адреса: м. Бровари, вул. Київська, 316

Розклад: з 09:00 до 22:30 с понеділка по четвер та з 09:00 до 00:00 у п’ятницю та вихідні. У розкладі можливі зміни через проведення заходів на території Арени.

Ціна: 100 грн у будні та 130 грн у вихідні. Дітям надаються знижки (90 грн та 110 грн відповідно).

Контакт для довідок: +38 (044) 200 13 17

Каток «Крижинка»

Невеликий, але затишний каток «Крижинка» чекає на своїх відвідувачів у Парку Перемога у Дарниці. Ковзанку оснащено бортиками безпеки, а катання супроводжується сучасною музикою.

У будні тут тренуються фігуристи Школи олімпійського резерву, та на вихідні каток відкритий для усіх бажаючих. Каток «Крижинка» пропонує найдемократичнішу ціну серед усіх платних катків у Києві.

Адреса: вул. Генерала Жмаченко, 7

Розклад: масові катання проводяться в п’ятницю, суботу та неділю. Для тренувань каток працює щодня з 08:00 до 20:00.

Ціна: до 50 грн (діють знижки для дітей)

Контакт для довідок: +38 (044) 543 9849

Який каток ти відвідаєш першим? Бажаємо серед усіх катків у Києві обрати той, де буде комфортно саме тобі та який подарує найприємніші враження про зиму 2019-2020.

Суспільство

У центрі Києва під час ремонту дороги виявили трамвайну колію початку 20 століття (ФОТО)

Опубліковано

Під час дорожніх робіт поблизу Львівської площі в Києві комунальники натрапили на фрагмент трамвайної рейки, яка пролягала тут понад сто років тому.

Про це повідомив активіст Дмитро Перов.

За словами Дмитра, перші згадки про трамвайний рух на сучасній вулиці Січових Стрільців, яка наприкінці 19 століття мала назву Львівська, датуються 1894 роком.

На початку 20 століття цією ділянкою проходили трамвайні маршрути №4 і №20 (до Лук’янівки) та №9, що з’єднував центр із залізничним вокзалом через вулицю Бульварно-Кудрявську.

Читайте також: Студенти з Києва передали «Довженко-Центру» дві німі стрічки, що вважали втраченими (ФОТО)

У цьому ж районі зберігся ще один елемент трамвайної інфраструктури — диспетчерський пункт, зведений у 1982 році за проєктом архітектора Яноша Віга. У 2021 році споруду планували демонтувати, однак завдяки ініціативі підприємця Алєкса Купера її вдалося зберегти.

Нагадаємо, що у Києві вперше за сто років виготовили автентичну цеглу для відбудови історичних будівель.

Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Перова

Читати далі

Суспільство

На вокзалі у Києві встановили артоб’єкт «ВОЛЯ», який представляли у Давосі

Опубліковано

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрили скульптуру «Воля» українського художника Олексія Сая. Артоб’єкт виготовили із залишків вітального знака села Любимівка Херсонської області, яке перебувало під тимчасовою окупацією у 2022 році.

Про це повідомили в «Укрзалізниці».

Символізм артоб’єкта

Скульптуру створили у межах співпраці УЗ та PinchukArtCentre. Раніше її демонстрували виключно на міжнародних заходах, зокрема під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Тепер робота доступна для широкої публіки у столиці — на другому поверсі вокзалу біля ескалатора.

«Ця скульптура утворює слово “Воля”, яке несе в собі значення як “свобода”, так і “волевиявлення”. Це подвійне значення захоплює українську душу. Воно відображає те, що свобода не є пасивним станом. Це стан, який може бути досягнутий і підтриманий лише завдяки вольовим зусиллям. Ці два поняття онтологічно переплетені. Свобода вимагає волі до боротьби, терпіння і захисту. Саме через наполегливе волевиявлення свобода стає живою реальністю», — написали в УЗ.

Читайте також: «Внесок у мирне майбутнє»: німецький дизайнер закликав донатити українським медикам

Артдиректор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф додав, що скульптура «є монументом для всіх українців, який наголошує на нерозривному зв’язку між свободою і волею».

Також скульптура відсилає до роботи «LOVE» американського художника Роберта Індіани, створеної у 1960-х роках.

Нагадаємо, що пасажири УЗ зібрали понад 6,5 млн гривень на кейсеваки, коли купували чай у потягах.

Фото: фейсбук-сторінка УЗ

Читати далі

Суспільство

21-річному військовому встановили титановий імплант замість зруйнованого лоба

Опубліковано

21-річному військовому Роману, який отримав важке осколкове поранення голови, хірурги з України, Канади та США провели унікальну реконструктивну операцію — йому встановили титановий імплант замість зруйнованих кісток чола. Операцію виконала міжнародна місія «Face the Future Ukraine», яка вже вп’яте приїжджає в Україну допомагати пораненим.

Про це повідомили в БФ «Пацієнти України».

Роман пішов на війну у 18 років і своє 19-річчя зустрів у Бахмуті. Під час боїв на Курщині поруч із його позицією розірвались чотири авіабомби. Хлопець опинився під завалами, отримав понад 20 поранень, зокрема й уламкове в голову, що зруйнувало кістки чола. Три місяці Роман не міг рухатися, проходив кілька складних операцій, а частина його мозку лишалась незахищеною.

«Ми провели операцію та встановили на місце знищених лобних кісток індивідуальний імплант з титану, який захистив мозок хлопця від ушкоджень та вирівняв чоло. Окрім імпланту ми пересадили сполучну тканину, аби титан не пошкоджував шкіру. Втручання тривало чотири години та дозволила захистити мозок від інфекцій, які знаходяться в носі і пазусі», — розповідає хірургиня з США українського походження Наталія Біскуп, яка вже втретє оперує поранених в Україні.

Читайте також: 13-річного хлопця із Сум відзначили за порятунок людей після ракетної атаки (ФОТО)

Роман став наймолодшим пацієнтом у цій місії. Загалом цього разу прооперували 25 поранених: проводили реконструкції носа, щелеп, орбіт очей, встановлювали індивідуальні імпланти. Усього — 83 операції.

За словами координаторки Наталії Комашко, за п’ять місій лікарі допомогли 160 пацієнтам. Деякі з них проходять багатоетапне лікування. Наступну місію запланували на осінь. Записатися можна за посиланням.

Нагадаємо, що канадці передали бійцям ГУР перший в Україні гелікоптер Sikorsky S-76A (ВІДЕО).

Фото обкладинки: БФ «Пацієнти України»

Читати далі

Шопочитати

Суспільство1 день тому

Взяли управління у свої руки. Ці українські громади перетворюють біовідходи на добриво

Біовідходи, як-от скошена трава, опале листя й залишки фруктів та овочів часто викидають на звалища...

Економіка і бізнес1 день тому

Навколо — вибухи, а вдома — весна: подружжя з Сумщини вирощує тюльпани на другому поверсі будинку

Коли втрачаєш роботу під час війни, а навколо — вибухи, сирени й постійна тривога, то...

Культура2 дні тому

Які з цих традицій збереглися дотепер? Фольклористка про давні святкування українського Великодня

Уже в неділю українці святкуватимуть Великдень, до якого ми готуємося кілька днів. Зазвичай до четверга...

Економіка і бізнес2 дні тому

Єдині в Україні сирні кульки за технологією NASA: історія бізнесу братів з Харкова

Вони ще й хрусткі!Ага, пахнуть сиром!Це ж сирні снеки! У нас в Україні таких немає....