Суспільство
Канадсько-Українська Фундація передала Україні 100 систем життєзабезпечення (ФОТО)
Канадсько-Українська Фундація (КУФ) передала Україні 100 інтегрованих систем життєзабезпечення MOVES® SLC™, які будуть використовуватися для транспортування тяжкопоранених пацієнтів.
Про це повідомляє ШоТам.
Цього тижня КУФ передала Міністерству охорони здоров’я України 100 інтегрованих систем життєзабезпечення MOVES® SLC™ компанії Thornhill Medical. Вони будуть використовуватися для наземного та повітряного транспортування тяжкопоранених пацієнтів, а також в інших умовах надання критичної допомоги.
Системи життєзабезпечення були передані КУФ урядом Канади. Thornhill Medical також проводить тренінги з надання допомоги постраждалим та надає інше медичне обладнання.
До того ж КУФ додала картриджі для апаратів штучної вентиляції легень, які є дефіцитними в Україні і необхідні для належного функціонування MOVES® SLC™.
Ці системи життєзабезпечення використовуються для підтримки пацієнтів у лікарнях, у передових хірургічних умовах, у машинах швидкої допомоги та евакуаційних медичних потягах.
«Для нас велика честь отримати цю щедру пожертву від Уряду Канади та передати її Міністерству охорони здоров’я України», – зазначив голова правління КУФ Віктор Гетьманчук.
«Переносні системи життєзабезпечення будуть направлені до стабілізаційних центрів та бригад екстреного реагування на надзвичайні ситуації та катастрофи. Ми високо цінуємо підтримку наших міжнародних партнерів та їхню допомогу на “медичному фронті», – додав заступник міністра охорони здоров’я України Ігор Кузін.
Довідка
Канадсько-Українська Фундація – це національний благодійний фонд, заснований у 1995 році на 18-му Конгресі Українців Канади з метою координації, розробки, організації та реалізації проєктів допомоги канадців Україні та іншим організаціям у Канаді.
Новаторська продукція Thornhill Medical призначена для використання в усьому світі службами екстреної медичної допомоги, гуманітарними та військовими медичними командами.
Дослідницькі та комерційні технології Thornhill, орієнтовані на кисень, трансформують догляд за пацієнтами в гуманітарних та військових умовах, а також надихають і дозволяють іншим новим технологіям відкривати життєво важливі рішення для порятунку життя.
Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я Італії розпочало проєкт, спрямований на підтримку центрів лікування військовослужбовців та цивільних, які отримали поранення через війну в Україні.
Окрім того, у Львові восени французькі та українські фахівці безоплатно прооперують 15 військових та мирних жителів, які через війну мають травматичні ушкодження та дефекти обличчя.
Фото: надане ШоТам.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі