Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

Із левом і Самсоном: як виглядає новий дизайнерський “Сільпо” на Подолі в Києві (ФОТО)

Опубліковано

У Києві 23 червня на вулиці Ярославська, 56 А, відкрився черговий концептуальний магазин одного з провідних продуктових операторів України – мережі Сільпо. Про це повідомляють в Асоціації рітейлерів України.

Чим особливий магазин?

Площа нового магазину складає майже 2000 кв. м, в ньому, крім традиційних кас, будуть встановлені вісім терміналів самообслуговування. 

Одна з головних особливостей подільского Сільпо – фуд-хол: гастрономічний простір з професійними відкритими кухнями з високим рівнем сервісу, на чолі яких стоїть бренд-шеф компанії Марко Черветті. Кожен заклад на території фуд-холу має власну концепцію, меню і команду. Зокрема, на ньому будуть представлені друге в Києві кафе “Кантіна” з набором різноманітних кухонь, що дозволяє швидко поснідати і пообідати або випити кави, і шостий Дзяо-бар з східнокитайськими стравами. Також в супермаркеті можна придбати піцу, яку готують прямо в торговому залі, страви кулінарії, свіжу випічку та кондитерські вироби.

При створенні унікального дизайну автори проекту надихалися історією Києва взагалі та Подолу – одного з найстаріших районів міста – зокрема. Вони запропонували подивитися на розвиток району очима Самсона і лева — героїв знаменитого фонтана на Контрактовій.

«Вже декілька років ми працюємо над тим, щоб Сільпо був чимось більшим за супермаркет. Щоб це було місце хороших емоцій, нових історій і вражень. Ми хочемо, щоб кожен похід до наших магазів був не тільки заради покупок, а перетворювався на маленьку пригоду. Ротонда-фонтан «Самсон, який роздирає пащу леву» стала символом Подолу з тих часів, як у XVIII столітті прикрасила Контрактову площу. Ми вирішили створити креативний екскурс в історію району і уявили: а що, якби Самсон не роздирав пащу левові, а дружив із ним? Яким було б життя цих героїв? Гості нового супермаркету відчують дух традицій і пройдуть разом із Самсоном та левом крізь яскравий калейдоскоп подій на Подолі: від давніх часів до нинішніх», — розповідає маркетинг-директор Сільпо Катерина Огуряєва. 

Побачити унікальне відео давнього Подолу 

Кінотеатр «Жовтень» у 1930-х роках був першим у Києві, що мав окрему будівлю, та одним із перших в СРСР, де було встановлено звукове обладнання. Колиску кіно вирішили увічнити в супермаркеті й відтворили в мініатюрі частину глядацької зали, де Самсон та лев дивляться кіно.

На екрані показують унікальне 17-хвилинне відео про Поділ минулих часів та кадри з історії самого «Жовтня». Рідкісні архівні матеріали допомагали збирати працівники Центрального державного кінофотофоноархіву імені Г.С. Пшеничного. 

Зробити фото з величезним муралом 

На вході до супермаркету гостей зустрічає мурал українського художника CHZZ (Чіз) із написом «Наші долі зійшлися на Подолі». Його персонажі — відомі українці, життя яких пов’язане з цими місцями.

Гетьман Петро Сагайдачний, що завершив свій геройський шлях на Подолі. Видатний археолог Вікентій Хвойка, який відкрив пам’ятки трипільської культури та знайшов на Подолі скам’янілості мамонтів. Меценатка та фундаторка Києво-Могилянської академії Галшка Гулевичівна. Композитор, диригент і тенор Артемій Ведель, який поєднав італійську хорову культуру з українською традицією. 

Спостерігати подільський трамвай та фунікулер під стелею 

Ще два відомі символи Подолу — трамвай та фунікулер — знайшли місце в новому дизайнерському супермаркеті.

Творці динамічного макета фунікулера кажуть, що намагалися синхронізувати час його підйому і спуску з розкладом справжнього фунікулера на Подолі. Червоний трамвайчик мандрує по колу над відділами «Лавка традицій» та «Кулінарія». 

Побачити виставку ілюстрацій Pictoric

При вході до супермаркету з боку Ярославської вулиці на гостей чекатиме невеликий виставковий простір. Перша експозиція «НАДзвичайні. Діячі України» створена мережею «Сільпо» разом із клубом ілюстраторів Pictoric.

Це проєкт-подяка людям, які кожного дня забезпечують побут країни під час карантину. У першому сезоні заплановано шість виставок робіт відомих українських ілюстраторів. Експозиція буде змінюватися кожні три тижні. Куратором виступить клуб Pictoric. 

Що варто знати про “Сільпо”?

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Заснована в 1998 році. Станом на червень 2020-го нараховує 262 супермаркети, в тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo.

В компанії діє проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників «Лавка традицій», продукцію яких можна придбати в «Сільпо» і делікатес-маркетах Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Минулого року три дизайнерські супермаркети «Cільпо» увійшли в Europe’s Finest Store 2019 — топ-25 найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine.

Фото: rau.ua

Коментарі

Економіка і бізнес

«Зелена пʼятниця» у Приват24: для користувачів сервісу діятимуть знижки та кешбеки до 20% з картками Mastercard

Опубліковано

З 18 листопада по 1 грудня у програмі лояльності «Привіт» у Приват24 будуть доступні знижки і кешбеки до 20% з картками Mastercard. Ці умови діятимуть для покупки електротехніки, побутової техніки, одягу, товарів для дому та палива провідних брендів.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»

Щоб взяти участь у «Зеленій пʼятниці», необхідно протягом двох тижнів — з 18 листопада по 1 грудня включно — заходити в програму лояльності «Привіт» (у розділі «Сервіси» в додатку або веб-версії Приват24) та активувати пропозиції від партнерів. Перелік доступних покупок будуть щодня оновлювати.

Отримати знижку до 20% чи кешбек можна буде при оплаті карткою Mastercard від ПриватБанку.

Товари з вигодою

Перелік деяких уже відомих товарів, для яких будуть доступні вигідні умови:

  • ґаджети Apple — 10%;
  • побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
  • МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.

Також діятиме спеціальна пропозиція для клієнтів ПриватБанку, які відзначають день народження 29 листопада — у цей день для них буде доступний кешбек 20% на всі витрати з карток Mastercard. Щоб скористатися послугою, її потрібно активувати в програмі лояльності «Привіт».

Окрім цього, у ПриватБанку зазначають, що в кожного клієнта діятимуть окремі позиції знижок і кешбеків. Ловіть свою спеціальну пропозицію в «Привіт»!

Про програму лояльності «Привіт»

Це перша на банківському ринку персоналізована програма лояльності, що дозволяє клієнтам користуватися пропозиціями від провідних брендів, підібраними саме під них. Наявні знижки й кешбеки можна знайти в меню «Привіт» у мобільному застосунку чи веб-версії Приват24.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергонезалежність України: у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера

Опубліковано

Конференцію провів 14 листопада «Теплоенергетичний кластер України» у межах ІІІ Українського Будівельного Конгресу. Подію відвідали понад 70 учасників, зокрема підприємці, виробники, експерти та чиновники.

Про це повідомили організатори заходу.

Головні теми конференції

Цей форум організовували, аби об’єднати компанії задля спільного розв’язування проблем, захисту своїх інтересів перед державою та розвитку теплоенергетичної галузі в Україні.

Під час форуму проводили панельні дискусії на такі теми:

  • енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
  • інновації в теплотехніці;
  • нові підходи до енергоефективного будівництва;
  • підтримка локального виробництва.

Також однією з головних тем став вихід українських виробників на європейський ринок. Експорт вітчизняних продуктів обговорили під час панельної дискусії «Від локального до глобального».

Фото: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Читайте також: На Київщині компенсуватимуть встановлення сонячних станцій та теплових насосів

Енергетичний сектор і держава

На конференції провели дискусію «Тендери та закупівлі» — її модерував адвокат компанії Sirius Law Артем Моргун. Під час неї виступали начальниця управління сфери публічних закупівель Мінекономіки Ірина Сопилюк та представник платформи «Е-Тендер» Ігор Архипенко.

Гості обговорили виклики в тендерах, зокрема перевірки, штрафи та проблеми з документацією. За час дискусії згадали прогалини в законодавстві та фальшивих учасників закупівель. Керівник компанії «Abplanalp Україна» Микола Скрипник поділився порадами щодо покращення виробництва й енергоефективності завдяки використанню новітнього обладнання.

На панелі, яку присвятили фінансуванню українського бізнесу, в.о. директора з малого та середнього бізнесу Sense Bank Яна Шумунова розказала про програми державної підтримки.

Про «Теплоенергетичний кластер України»

Організацію очолює Олексій Лещінський, який є експертом з теплотехніки та засновником групи компаній EnginUP. «Теплоенергетичний кластер України» працює над об’єднанням українських виробників, підприємців та представників влади, аби зміцнити енергонезалежність нашої країни.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

У Києві на Вокзальній відкрили оновлений безбарʼєрний «МакДональдз»

Опубліковано

Після масштабної реконструкції відкрився «МакДональдз» на Вокзальній площі в Києві. Заклад став одним із найбільших ресторанів мережі в Україні з площею 944 м², 193 посадковими місцями в залі та 88 на терасі.

Про це повідомляють в інстаграмі МакДональдз Україна.

Що змінилося?

Будівлю ресторану частково демонтували, оновили фасад та переобладнали внутрішній простір. Особливу увагу приділили безбар’єрності:

  • автоматичні двері;
  • ліфт для зручності пересування;
  • місця для людей на кріслах колісних;
  • тактильна плитка;
  • таблички шрифтом Брайля;
  • безбар’єрні вбиральні.

Ці зміни відповідають принципам інклюзивності та комфорту для всіх відвідувачів.

Нові можливості для відвідувачів

Ресторан пропонує повне меню, включно із сезонними позиціями. Замовлення можна зробити через:

  • 11 терміналів самообслуговування;
  • касу;
  • експрес-вікно.

Уперше запроваджено сервіс обслуговування за столиком, що додає зручності під час візиту.

Фото: МакДональдз Україна

Читати також: Жінки відкрили 61% нових ФОПів у 2024 році: статистика регіонів та напрямків

Графік роботи та резервне живлення

Ресторан працює з 06:00 до 22:30, а експрес-вікна — з 05:30 до 23:00. У разі відключення світла заклад продовжить роботу завдяки генератору. Служба доставки «МакДелівері» почне працювати найближчими днями.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: Вілледж.

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Культура1 день тому

Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло

Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...

Культура2 тижні тому

Степ, аромат полину, запахи моря і гір — це проєкт «Yuşan-Зілля» про єдність культур українців і кримських татар 

У залі поволі згасає світло, простір наповнюють перші акорди. Український голос починає пісню, а в...

Суспільство3 тижні тому

Адаптивний одяг, інклюзивний посуд і дошки для нарізання: ці ініціативи полегшують життя людям з пораненнями

Нарізати овочі, поснідати улюбленими стравами, одягти штани — всі ці повсякденні справи стають справжніми викликами...

Суспільство4 тижні тому

«Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи

Ви точно бачили ці відео в соцмережах, коли хтось купує продукти для літньої жінки, скуповує...