Суспільство
Історія кохання, яке народилося в окопі (ВІДЕО)
Кохання — це коли він закриває її собою під час обстрілів, а вона подає йому набої.
Це про бойову медикиню Тіффані та її коханого військового Подвоха розповідає ШоТам.
Саша й Аня ніколи б не подумали, що в пеклі війни знайдуть своє кохання. Він прикривав її собою, коли поруч падали снаряди. А вона подавала йому набої під час бою.
Вони познайомилися в перший день, коли Аня приїхала на фронт. У мирному житті вона шила екосумки для продуктів та виховувала двох доньок.
Але коли Дніпро атакували перші ракети, пішла волонтерити в місцеву лікарню. Згодом вивчилася на бойову медикиню та пішла на фронт. Там отримала позивний Тіффані.
«Звикнути до війни неможливо, але до таких умов захисту — так», — Тіффані, бойова медикиня.
Саша до переломного лютого 2022 року займався вантажними перевезеннями, а потім пішов служити в піхоту. Тіффані одразу йому сподобалась, тому він навіть вдавав із себе хворого, щоб зайвий раз побачитися.
Читайте також: Замість троянд – польові квіти, замість діамантів – каблучка з дротика. Як змінилися почуття українців? Досвід проєкту «Я тебе… війна»
Щоб завоювати її увагу, навіть на передовій знаходив спосіб замовити для неї квіти. А якось перед завданням, з якого міг не повернутися, зізнався Ані в коханні, і вона відповіла взаємністю.
Закохані разом не тільки несли службу, а й рятували покинутих кіз в одному із селищ. Щоб вберегти тварин від обстрілів та нерозірваних снарядів, відвезли їх до ферми «Зелений Гай» поблизу Дніпра.
«Зараз вони вже їдуть у місто й скоро стануть цивільними козами. Так, маленькі? Все буде Україна», — Тіффані, бойова медикиня.
А цього року Тіффані дізналася, що чекає від коханого сина, але до 7 місяця вагітності не покидала службу.
Дівчина мріє розказати сину про подвиги посестер та побратимів.
«Обов’язково про кожного з них я розповім своїм дітям, котрі повинні знати про історію кожного», — Тіффані, бойова медикиня.
Про проєкт
Ця історія є частиною проєкту про кохання українців під час війни «Я тебе … війна». Попри всі спроби ворога знищити нашу націю, ми не лише завзято боремося, а й продовжуємо любити і закохуватися всупереч усьому! І проєкт «Я тебе … війна» — це 100 історій про любов, які варті, аби про них почули.
Нагадаємо, українка знайшла кохання, прокоментувавши фото захисника.
Також ми розповідали, як раптове кохання під час війни перетворилося на потужну допомогу ЗСУ.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі