Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1-13

Історії співжиття

Ресурс 16

Бізнес у 15 років – міф чи реальність? ШоТам доводить, що цілком реальність. Тут ви знайдете надихаючі історії про соціальне підприємництво та школярів. Також про те, як навчити школи заробляти на власні потреби і виростить з підлітків справжніх підприємців.

Матеріали підготовлені за підтримки Фонду Східна Європа.

Відео

Ресурс 17

Врятувати ведмедів

Що робити, зустрівши у Карпатах ведмедя? Почекати, поки він сам піде! Цих червонокнижних тварин стає все менше в карпатських лісах, і лісник Михайло Кос знає, як цьому зарадити.

Вівці цілі

Вовки більше не крадуть овець у цього вівчара в Карпатах! Поки він спокійно спить, отару від сіроманців захищає електропастух від Всесвітнього фонду природи.

Ведмідь більше не приходить

Михайло Томашевський більше з ведмедем не чаює. Пан пасічник свій мед їсть, а ведмідь – шукає щось до чаю в лісі. А все тому, що Михайло отримав електроогорожу, і тепер входу на пасіку для клишоногого нема.

Волонтерка Корицька з Чернігова

Волонтерка Анастасія Корицька з початку повномасштабної війни почала активніше допомагати людям. Каже, що коли чує слово “дякую” у відповідь на допомогу, то їй стає тепло на душі, це надихає й надає сил працювати далі.

СТАТТІ

Ресурс 19
За майже 40 років вівчарювання Богдану Поповичу доводилося «зустрічатися» з вовками, а опісля — рахувати втрати в отарі. Та він знайшов спосіб захистити худобу