Суспільство
Інспектори з паркування вийдуть на вулиці ще одного міста України: деталі
У Вінниці працюватимуть інспектори з паркування. Як розповіли у міськраді, вже в середу, 11 грудня, вони патрулюватимуть вулиці.
Почнуть з центру
Шість інспекторів розпочнуть працювати з центру міста. Згодом четверо з них будуть перенаправлені у різні частини Вінниці, двоє інспекторів працюватимуть у центрі. Вони поступово будуть наводити лад на вулицях міста, аби паркування автомобілів відбувалось відповідно до ПДР.
На початку своєї діяльності інспектори проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу із водіями щодо дотримання правил паркування транспортних засобів на вулицях обласного центру.
Які повноваження?
У центрі Вінниці є 778 місць для паркування. Якщо інспектори з паркування виявляють порушення правил дорожнього руху щодо питань стоянки, паркування та зупинки, то вони пояснюють водію автомобіля, що він порушив ПДР та запропонують йому забрати машину.
У разі відсутності водія транспортного засобу інспектор з паркування залишає на лобовому склі інформаційну листівку, де буде вказано, що водій порушив правила ПДР. “Така інформаційно-роз’яснювальна робота буде вестися лише на початковому етапі нашої роботи. В подальшому інспектори з паркування накладатимуть адміністративні стягнення на порушників ПДР”, – зазначає начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Геннадій Богуславський.
Читайте також: Ще в одному українському місті з’являться інспектори з паркування
За що штрафуватимуть?
Штрафи виписуватимуть за такі порушення:
- розміщення автомобіля в зоні дії знаків, які забороняють стоянку або парковку – за це передбачається штраф у розмірі 255 грн;
- зупинка ближче 30 метрів від зупинок громадського транспорту – за це порушення та всі нижчезазначені передбачено штраф у розмірі 510 грн з евакуацією автомобіля;
- зупинка на пішохідних переходах і ближче 10 метрів від них з обох боків;
- зупинка ближче 10 метрів від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду;
- зупинка на перехрестях та ближче 10 метрів від них з обох боків;
- стоянка у місцях, де створює перешкоду для руху пішоходів.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі