Україна придбала рятувальний гелікоптер МІ-2АМ-1 за кошти, які збирали через благодійну платформу UNITED24.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Це рятувальний гелікоптер МІ-2АМ-1 за 23,4 мільйона гривень для евакуації важкопоранених з поля бою. Набирає швидкість до 200 км/год і долає відстані до 600 кілометрів. Це надзвичайно важливо, коли на рахунку кожна хвилина», – написав Федоров.
Про UNITED24
Ініціатива UNITED24 запрацювала 5 травня. Це платформа для збору коштів на допомогу Україні, що надає можливість зробити донейт в один клік із будь-якої країни. Усі кошти надходять на рахунки Національного банку України, закріплені за профільними міністерствами: Міністерством оборони України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством інфраструктури України.
Нагадаємо, Катарський державний фонд Qatar Fund For Development перерахував 5 млн доларів на медичну допомогу Україні у рамках ініціативи UNITED24.
Фото: t.me/zedigital.