Суспільство
«Гвардія наступу»: понад 8 тис. добровольців подали заявки до штурмових бригад МВС
До української «Гвардії наступу» вже подали заявки понад вісім тисяч добровольців.
Про це повідомив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.
За його словами, найбільше добровольців наразі записалося до Національної гвардії, адже саме там наразі сформовано найбільше бригад «Гвардії наступу».
«У Нацгвардії шість бригад, в Нацполіції – одна та поки що одна – у Держприкордонслужбі. Набір триватиме 60 днів. Це не сталий процес, ми з кожним добровольцем проводимо співбесіду, військово-лікарську комісію, перевіряємо його фізичні та ментальні здібності і проводимо спеціальні перевірки. Оскільки ті особи, які йдуть на службу, не можуть мати судимостей», – сказав Ігор Клименко.
Рекрутинг відбувається за принципом індивідуального підходу. Усі кандидати будуть проходити співбесіду та перевірки.
«Доброволець, який заповнює анкету, приходить в ЦНАП, на сайті або по «гарячій лінії», він пише спеціалізацію і сам обирає бригаду. Коли приходить на співбесіду, доброволець каже, що може управляти танком або БТРом, або він снайпер, або – лікар. Ми індивідуально підходимо до кожного. До того ж, якщо доброволець обирає розвідку – ми його випробовуємо, якщо мінометний підрозділ – він буде вчитися стріляти з міномету», – сказав виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ.
Як приєднатися
Людина, яка хоче приєднатися до «Гвардії наступу», може подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, які комплектуються. Також є інший варіант – телефон гарячої лінії, на якій можна проконсультуватися і отримати інформацію, куди прийти. Або ж подати анкету через Центри надання адміністративних послуг, перелік ЦНАПів також представлений на сайті.
«Записатися можна онлайн, заповнивши анкету і протягом години передзвонить оператор і проконсультує, у який рекрутинговий пункт прийти, їх по Україні вже більше 140. Адреси цих пунктів є на сайті, кожен доброволець може прийти в найближчий такий пункт. Також кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тест. Після успішного проходження він зараховується в ту бригаду, яку він вибрав», – сказав виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ.
Які умови
За словами Клименка, для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які є для військовослужбовців та поліцейських.
«Військові можуть піти на контракт або по мобілізації, це стосується Держприкордонслужби та Нацгвардії. Всі пільги та соціальні гарантії зберігаються, крім того, ми пропонуємо достойну зарплату. Також ми пропонуємо можливість отримати професію в навчальних закладах МВС. І, звичайно, кожен буде мати змогу утилізувати ворога», – зазначив Ігор Клименко.
Нагадаємо, воїни 46-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ ефектно знищили БМП та вантажівку окупантів, заповнену боєприпасами.
Нагадаємо, десантники 79-ї окремої десантно-штурмової бригади відбили штурм ворога кількох позицій поблизу Мар’їнки на Донеччині, завдавши ворогу суттєвих втрат.
Фото: npu.gov.ua.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі