Технології
Huawei розвиватиме “розумні” енергомережі в Україні
Китайська корпорація Huawei співпрацюватиме з Україною у розвитку відновлюваної енергетики та “розумних” енергомереж. Про це повідомляє Укрінформ.
“Для створення умов для співпраці компанія Huawei Ukraine та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) уклали меморандум щодо взаєморозуміння. Основна мета партнерства — розвиток ринку відновлюваної енергетики в Україні за рахунок інвестпроєктів і обмін досвідом та інформацією щодо інвестиційних ініціатив”, – зазначили в представництві.
Що передбачає співпраця
Очікується, що до кінця 2019 року на ринку відновлюваної енергетики України з’являться такі рішення Huawei, як інвертор 185KTL для великих сонячних електростанцій, інвертор 100KTL-M1 для комерційних і промислових сонячних електростанцій, інвертор 50KTL-M0 для побутових або комерційних сонячних електростанцій, а також трифазний побутовий інвертор 3-20KTL-M0.
Читайте також: У “зелену” енергетику України інвестували понад 2 мільярди євро
“Метою діяльності ДІФКУ є залучення іноземних та вітчизняних інвестицій у реальний сектор економіки України. Саме через участь ДІФКУ у проекті інвестор отримує надійного партнера — державу. … Huawei є провідним світовим постачальником інформаційно-комунікаційного обладнання та рішень для зеленої енергетики. Ми впевнені, що дане партнерство сприятиме розвитку цього сегмента в Україні”, — зазначив голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк.
Що варто знати про Huawei
Huawei заснована в 1987 році, є приватною компанією, що повністю належить її співробітникам.
Наразі компанія Huawei продовжує інвестувати у наукові дослідження та розвиток інновацій й цифрових технологій у сферах ШІ, 5G, хмарних сервісів, IoT та відновлюваної енергетики, щоб забезпечити новий досвід та конкурентні рішення для клієнтів в Україні та в усьому світі.
В Україні Huawei представлена трьома бізнес-підрозділами: Carrier, Consumer і Enterprise Business Group.
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Як проходили випробування
Коментарі
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі