

Можливості
Громадські організації можуть отримати грант на організаційний розвиток. Які умови
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Громадська організація «ІСАР Єднання» надає гранти українським громадським організаціям на організаційний розвиток.
Про це повідомляють на сайті ГО.
Про конкурс
В межах цього конкурсу українські громадські організації можуть отримати грант на організаційний розвиток.
Організаційним розвитком організатори називають сукупність заходів, які допомагають організації ставати більш ефективною та сталою. Це довгострокова робота для підвищення здатності організації оновлювати себе, розв’язувати проблеми, що з’являються, а також швидко реагувати на зовнішні та внутрішні зміни.
Для кого
Грант надається представникам громадського сектору, які прагнуть вдосконалити організаційний розвиток своєї громадської організації.
Читайте також: Google Україна спільно з Мінцифри запускає новий курс «Основи AI»
Умови
В межах грантового конкурсу покриваються такі види послуг:
- Консультація – послуга, що надається з метою пояснення/роз’яснення ситуацій організаційного розвитку і формування бачення щодо розв’язання пов’язаних з ними проблем.
- Коучинг – метод консультування та інтерактивної роботи, у процесі якого коуч допомагає учневі досягти мети організаційного розвитку.
- Менторінг –метод навчання і розвитку персоналу, при якому більш досвідчений співробітник ділиться наявними знаннями зі своїми протеже протягом певного часу.
- Організаційний аудит – комплексна послуга, яка включає елементи експертизи, а також експертного аналізу і дослідження, спрямованих на системний аналіз поточної ситуації організаційного розвитку ГО.
- Зовнішня оцінка потенціалу/рівня розвитку ГО – послуга для визначення рівня організаційного розвитку ГО, яка здійснюється провайдером за певною методологією.
- Тренінг – метод інтерактивного групового навчання, який за відносно короткий проміжок часу дозволяє групі набути відповідні знання, уміння і навички, а також сформувати відповідні компетенції.
- Фасилітація – організація групової роботи, що дозволяє ефективно інтегрувати досвід і потенціал кожного з учасників взаємодії у розв’язанні актуальних проблем чи напрацюванні спільних бачень/рішень.
Організатори додають, що у межах цього конкурсу можуть також бути підтримані заходи, які не є видами послуг з організаційного розвитку, але які можуть зробити внесок у посилення спроможності організації.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь потрібно зареєструватись на сайті «ІСАР Єднання». Після цього потрібно надіслати свою заявку та додатки до неї у своєму робочому кабінеті на сайті.
Шаблон заявки та детальнішу інформацію про грант можна переглянути за покликанням.
Дедлайн
Відбіркова комісія щомісячно оцінюватиме заявки та обиратиме переможців. Наступне засідання триватиме до 10 травня.
Нагадаємо, ГО «ІСАР Єднання» оголошує грантовий конкурс на підтримку дослідницьких ініціатив громадських організацій.
Крім того, програма USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» оголошує грантовий конкурс для громадських організацій та центрів первинної медичної допомоги.
Фото: unsplash.com

Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Проєкт USAID «Говерла» запустив грантову програму для громадських організацій, які працюють над удосконаленням місцевого самоврядування в Україні.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Про програму
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» оголосив річну грантову програму для проєктів, які здійснюють заходи щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.
Програма сприяє створенню українських систем та процесів місцевого самоврядування, що будуть більш самостійними, інклюзивними та підзвітними громадянам.
Для кого
Грант може отримати будь-яка недержавна організація. Зокрема, місцеві громадські
організації, благодійні організації, неурядові організації, асоціації, організації приватного сектору, консорціуми можуть подавати заявку.
Читайте також: «Act to Support»: стартував грантовий конкурс для проєктів цифрових рішень, спрямованих на підтримку ВПО
Зауважимо, що взяти участь можуть лише організації у Львівській, Полтавській, Волинській, Житомирській, Одеській, Закарпатській та Рівненській областях.
Умови
Проєкт USAID «Говерла» зацікавлений отримати від проєктів реалізації трьох цілей програми:
- Підтримка вдосконалення законодавчого поля й запровадження нового законодавства для удосконалення місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів.
- Захист інтересів органів місцевого самоврядування, зокрема в бюджетному процесі та секторальній децентралізації.
- Використання інструментів залучення громадськості для розвитку місцевої демократії.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь у програмі та зареєструватись на інфосесію потрібно заповнити гугл-форму.
Дедлайн
Надсилати заявку на участь можна до 30 вересня 2023 року.
Нагадаємо, фонд Східна Європа оголошує грантовий конкурс для українських громадських організацій, які надають гуманітарну допомогу людям, що постраждали від війни.
До того ж програма розвитку ООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації та розвивають медіаграмотність в умовах війни.
Фото: unsplash.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Фонд Східна Європа оголошує грантовий конкурс для українських громадських організацій, які надають гуманітарну допомогу людям, що постраждали від війни.
Про це повідомили на сайті фонду.
Про конкурс
Конкурс проходить в межах програми «Разом ми – Шелтер», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України. Програма спрямована на підвищення спроможності українських громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, що постраждали від війни.
У фокусі уваги програми буде надання гуманітарної допомоги непродовольчими товарами переселенцям та іншим групам населення, які постраждали від воєнних дій.
Для кого
До участі у конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства (благодійні організації, громадські організації, громадські спілки тощо), які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.
Читайте також: ПРООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації в умовах війни
Умови
У межах проєктів передбачається закупівля та передання наборів непродовольчих товарів, які, серед усього, можуть використовуватися в укриттях. Зокрема йдеться про постільну білизну та рушники, кухонне приладдя, баки для води, джерела світла та пристрої для підживлення телефонів.
Фінансування
Фонд надасть від 850 000 до 950 000 грн на проєкт.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно надіслати заповнені заявки разом із бюджетом на електронну пошту [email protected], із темою листа «Заявка на конкурс грантів для закупівлі непродовольчих товарів».
Дедлайн
Заявки прийматимуть до 21 червня 2023 року.
Нагадаємо, фонд Східна Європа та ЄС оголошують грантовий конкурс «Act to Support» для громадських організацій, які працюють над розробленням цифрових інструментів.
Також ми повідомляли, що стартує грантовий конкурс Open Data. Unbroken для проєктів на основі відкритих даних, які зміцнять державну стійкість під час воєнного стану.
Фото: eef.org.ua
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Міжнародна рада Полтавської обласної ради запрошує молодь з Полтавської та Чернівецької областей на тренінг-інтенсив «Erasmus+: від заявки до участі».
Про це повідомили на фейсбук-сторінці організаторів.
Про тренінг
Erasmus+ – це програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту.
Програма має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства.
Читайте також: У Хмельницькому проведуть освітній форум для жінок-підприємиць. Як взяти участь
На інтенсиві учасники:
- ознайомляться з існуючими можливостями від ЄС для молоді на прикладі короткострокових проєктів за програмою Erasmus+ (молодіжних обмінів, тренінгів, стажувань тощо);
- пройдуть та детально розберуть шлях від пошуку омріяного проєкту та заповнення заявки й до участі та поширення результатів;
- почують про інсайдерську інформацію щодо роботи з проєктами Erasmus+, лайфхаки щодо участі, особисті історії та можливості долучення до таких ініціатив.
Для кого
Взети участь в інтенсиві може молодь старше 13 років з Полтавської та Чернівецької областей.
Коли і де
Організатори проведуть два тренінги: 11 червня офлайн для тих, хто в Полтаві, та 10 червня онлайн для молоді Полтавської та Чернівецької областей.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму до 8 червня 2023 року (до 18:00).
Нагадаємо, стартує грантовий конкурс Open Data. Unbroken для проєктів на основі відкритих даних, які зміцнять державну стійкість під час воєнного стану.
До того ж ГО «Інша освіта» оголошує грантовий конкурс на проєкти з інтеграції людей у нові спільноти через культуру.
Фото: unsplash.com