Економіка і бізнес
Громада на Волині шукає бізнеси, які готові працювати попри війну (ВІДЕО)
Володимир-Волинська громада з початком війни запустила програму релокації для підприємців.
Куди їхати бізнесам, що зацікавлені у близькому сусідстві з ЄС, розповідає ШоТам.
Це ідеальне місце для бізнесів, які готові працювати з ЄС, адже до кордону з Європою лише 12 км.
Володимир-Волинська громада під час війни стала потужним тилом. Тут не лише приймають вимушених переселенців, але й запустили програму релокації підприємств.
У місцевому парку уже працює ятка з солодощами – бізнес із Донеччини. У ТЦ відкрився кабінет лікувального масажу – бізнес із Харкова. А підприємець із Херсонщини мріє запустити виробництво пельменів.
Читайте також: Знову починаємо все з нуля. Луганський завод «Аеромех» створює унікальні сепаратори для аграріїв
«Усе обладнання залишилось на окупованій території. Але держава нам надає гранти, це дозволить нам розвинутися», — каже підприємець Артем Курінний.
Громада допомагає Артему оформити документи та підібрати місце та вже розробила пропозиції для великих виробництв. Навіть видали каталог вільних орендних площ та земельних ділянок. Масштаби різні – від 100 м² до 37 га.
«У нас є і високі приміщення, які мають велику площу, декілька тисяч квадратних метрів, де сьогодні підходить залізниця. Ми маємо вільні земельні ділянки, де також можна облаштувати і велике виробництво», — міський голова Володимир-Волинської громади Ігор Пальонка.
Читайте також: «Це справа нашого життя». Херсонці відкрили в Києві Verde Salad Bar з легендарними «космічними» сирниками
А ще тут діє одна з найнижчих ставок на нерухоме майно.
«Було вирішено питання щодо встановлення ставки на нерухоме майно – 0,3%, це – одна з найнижчих ставок. Для того, щоб сюди йшли потенційні інвестори», — міський голова Володимир-Волинської громади Ігор Пальонка.
Володимирчани запрошують до себе малий та великий український бізнес, щоб разом працювати на нашу Перемогу.
Нагадаємо, Краматорський артпростір переїхав до Дніпра і шиє спальні мішки ЗСУ.
Також ми повідомляли, як переселенка за півтора місяця відкрила у Тернополі мовний центр «Мрія».
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay