Суспільство
У Херсоні випускатимуть нові річкові трамвайчики
Херсонський суднобудівний завод “Паллада”, який спеціалізується на випуску доків і понтонних конструкцій, почне випуск малих пасажирських суден для річкового плавання. Про це повідомляє портал hs.oblast.online.
Якими будуть трамвайчики?
Новенький трамвайчик зможе розмістити 45 пасажирів. Зараз фахівці-конструктори допрацьовують конструкцію запланованого до випуску судна. Орієнтовна вартість такого транспорту складе близько 3,5 мільйона гривень.
“Для виготовлення річкових трамваїв на заводі є все необхідне – від інженерів і робітників потрібних професій – до верстатного парку. На виготовлення такого судна досить трьох місяців, було би тільки замовлення. До того ж, роботи можна вести паралельно з роботами над черговим доком”, – розповідає директор заводу Валерій Маломан.
Читайте також: Ввели в експлуатацію перший універсальний буксир
Чому це важливо?
Як йдеться в повідомленні, на сьогодні весь річковий парк України вже вимагає термінового поновлення, а саме заміна рухомого складу повинна була пройти ще десяток років тому.
“Сенсу від експлуатованих в даний момент річкових трамваїв мало”, – кажуть на заводі. Це пояснюють тим, що вартість обслуговування стареньких трамвайчиків економічно недоцільна, адже існуючі теплоходи можуть розмістити вдвічі більше людей.
Чим унікальний завод?
У Херсонського державного заводу “Паллада” справді цікава історія. Будучи заснованим у 1936 році як “Докбуд”, він був декілька разів перейменований у “Херсонську суднобудівну верф” у 1944 році, потім у “Херсонський суднобудівний завод “Паллада ” у 1970 році.
У 1977 році він став частиною “Херсонського суднобудівельного об’єднання” і лише у в 1998 році Херсонський державний завод “Паллада” набуває своєї нинішньої назви, а також повної юридичної та фінансової самодостатності.
Читайте також: Як ремонтують єдиний в країні криголам “Капітан Білоусов”
Але не залежно від назви або залежності, Херсонський державний завод “Паллада” – це унікальний завод, який створює сучасні залізобетонні композитні плавучі доки, багато з яких не мають аналогів у всьому світі.
Вони ефективно працюють в країнах з різними кліматичними умовами: на Каспійському морі в Азербайджані, в Японії, Південній Кореї, В’єтнамі, Нігерії, Алжирі, Єгипті, Туреччині, Хорватії, Болгарії, Мальті, Південній Африці та інших країнах.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі