Суспільство
Google-Україна спільно з Мінкультом запускають проект “Автентична Україна”
Google-Україна спільно з Міністерством культури України запускають проєкт про українську культурну спадщину “Автентична Україна”. Про це повідомляє Урядовий портал.
“Уже понад два роки Міністерство культури України та Google-Україна системно працюють над створенням унікальних веб-ресурсів, що знайомлять користувачів по всьому світу з культурною спадщиною різних регіонів країни. А саме, було оцифровано дерев’яні церкви, що знаходяться у списку світової спадщини ЮНЕСКО, музеї просто неба та оперні театри України. Сьогодні на засіданні уряду представлено новий спільний проект – електронний ресурс “Автентична Україна: Нематеріальна культурна спадщина”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Google поставив аватаром Instagram-акаунта роботу української пенсіонерки
Що являє собою проект?
Ресурс передбачає висвітлення напрямів та елементів, в яких проявляється нематеріальна культурна спадщина: усні традиції та форми вираження; виконавське мистецтво; звичаї, обряди, святкування; знання та практики, що стосуються природи і всесвіту; традиційні ремесла.
“Ресурс містить короткий опис кожного напряму, в якому проявляється нематеріальна культурна спадщина, інформацію про елементи, що включені до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України, невеличкий тест на засвоєння матеріалу та список додаткової літератури”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Google і Міносвіти запустили навчальний курс із інтернет-безпеки
Що ще планують у Мінкульті?
Міністр культури також повідомив, що відомством проводиться активна робота з наповнення Національного переліку елементів культурної спадщини України.
Так, у 2018 році до переліку включено 7 нових елементів. Цього року, у грудні, ЮНЕСКО буде розглядатися питання щодо включення елементу “Традиція Косівської мальованої кераміки” до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства, а також підготовлено номінаційне досьє елементу “Орьнек – кримськотатарський елемент та знання про нього”.
Нагадаємо, унікальні українські печери, що на Тернопільщині, можуть потрапити до спадщини ЮНЕСКО.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі