Суспільство
Фронтмен Massive Attack записав ремікс на пісню «Обійми», аби зібрати гроші на відбудову Київщини (ВІДЕО)
Фронтмен британського гурту Massive Attack Роберт Дель Найа та український співак Святослав Вакарчук випустили спільний сингл, аби зібрати кошти на відбудову Київщини.
Про це повідомляє UNITED24.
Ремікс на пісню «Океану Ельзи» назвали «Legacy of War Mix».
«Всі кошти, зібрані з продажу сингла, перекажуть у фонд Legacy of War Foundation, а звідти будуть спрямовані через UNITED24 на відновлення зруйнованих житлових будинків у Київській області», – йдеться у повідомленні UNITED24.
Довідка
Дель Ная активно підтримує Україну у війні, яку розв’язала Росія. У лютому він відвідував Україну, і тоді у своєму інстаграмі написав: «Я солідарний із хоробрим українським народом у його довголітній боротьбі за незалежність і свободу від тиранії».
Нагадаємо, Святослав Вакарчук зібрав 147 млн гривень допомоги під час благодійного концерту у Лондоні.
Крім того, український бренд INRO та платформа United24 презентували лімітовану колекцію ароматизованих свічок, присвячену тимчасово окупованим містам України.
Фото: facebook.com/sviatoslav.vakarchuk
Суспільство
1 липня 2022 року відбулася важлива для українців подія у гастрономічній сфері. Що сталося в цей день?
1 липня 2022 року ЮНЕСКО внесла український борщ до Списку нематеріальної культурної спадщини, яка потребує охорони.
5 березня 1953 року у Вашингтоні ресторан «1203» пригощав усіх охочих безкоштовним борщем. Таку акцію придумав власник закладу Боб Зайдель, аби на честь певної події привернути до нього увагу та відвідувачів. З якої нагоди це сталося?
Усі охочі могли скуштувати безкоштовний борщ у ресторані на честь смерті Сталіна. В той день на вікні закладу висіла табличка з написом: «Ресторан "1203" запрошує вас насолодитися безкоштовним борщем з нагоди смерті Сталіна», а місцеві журналісти прорекламували ідею.
В одному з міст України у 2021 першому році відкрили перший і поки єдиний в Україні пам’ятник борщу — це стіл із сірого граніту, на якому стоять казан і миска, а поряд лежить сувій з рецептом страви. Де розташований цей пам'ятник?
Пам’ятник борщу відкрили 1 серпня 2021 року в Коростишеві, що на Житомирщині
Цьогоріч у травні шеф-кухар Микола Ільїн та гості супермаркету «Сільпо» встановили новий національний рекорд. Що це за рекорд?
Шеф-кухар і відвідувачі супермаркету приготували мікроборщик на дві чайні ложки, який мав об’єм усього 7 мілілітрів.
Цьогоріч видання The New York Times опублікувало рецепт борщу українки Ольги Куцеріді. Який незвичний інгредієнт є в цьому рецепті?
Ольга Куцеріді родом з Маріуполя, але вже 15 років живе в Америці. Видання опублікувало рецепт рибного борщу матері Ольги, в якому, крім звичних складників, є шпроти в томатному соусі.
У якому українському регіоні до борщу додають чорнослив, який перед додаванням до страви варять з цукром?
В'ялений чорнослив є одним з інгредієнтів традиційного волинського борщу.
У якому з творів української літератури є такі згадки про борщ: «Не поцурайтесь хліба-солі. Борщу скоштуйте, галушок», «Був борщ до шпундрів з буряками, а в юшці потрух з галушками, потім до соку каплуни…»?
Це рядки з першого твору новітньої української літератури — «Енеїди» Івана Котляревського, яка вийшла друком ще в 1798 році.
У 1913 році вийшла одна з перших кулінарних книг українською мовою, в якій був записаний рецепт гетьманського борщу. Відгадайте, який інгредієнт додавали в цей борщ перед тим, як заправити його сметаною?
У 1913 році вийшла друком перша кулінарна книга Зіновії Клиновецької. Рецепт гетьманського борщу відрізнявся тим, що там одним зі складників були свіжі чи консервовані баклажани.
Поділіться своїми результатами:
Коментарі