Ви читаєте:
Франківська тероборона та 44 ОАБр знищили три розрахунки «Гіацинт-Б» (ВІДЕО)
3хв на читання
Назад
Франківська тероборона та 44 ОАБр знищили три розрахунки «Гіацинт-Б» (ВІДЕО)
3хв на читання

Франківська тероборона та 44 ОАБр знищили три розрахунки «Гіацинт-Б» (ВІДЕО)

2 Листопада 2022, 13:45
Дмитро Журавель
Поділилися
0

Бійці 102 бригади тероборони Франківщини разом із артилеристами 44 ОАБр знищили ворожі гармати «Гіацинт-Б».

Відповідне відео військові опублікували в мережі.

Зазначається, що ворожі цілі було знищено на Запорізькому напрямку. Під приціл українських артилеристів потрапили одразу три розрахунки гармат «Гіацинт-Б».

«102 окрема бригада спільно з 44 оабр на Запоріжському напрямку запустила в “політ” три ворожі розрахунки “Гіацинт-Б», – йдеться в повідомленні.

По техніці противника відпрацювали артилеристи 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола. Коригуванням вогню займалися бійці 102 окремої бригади тероборони Івано-Франківської області.

Про «Гіацинт-Б»

2А36 «Гіацинт-Б» – радянська причіпна гармата калібру 152 мм. Призначена для придушення й знищення живої сили, вогневих засобів і бойової техніки противника, що знаходяться на марші, в місцях скупчення та опорних пунктах. Гармата придатна до використання в різноманітних погодно-кліматичних умовах.

Українська «Гіацинт-Б». Фото: wikipedia.org.

Гармата облаштована напівавтоматичним затвором, гідропневматичним акумулятором, використовуючи енергію відкату, ланцюговим досилачем для роздільної досилання снаряда і гільзи з зарядом в камору ствола, піддоном з гідродомкратом для стрільби при вивішених колесах, двошвидкісним механізмом вертикального наведення.

Нагадаємо, українські військові завдали удару по позиціях росіян на Запоріжжі: знищено 5 одиниць техніки та щонайменше 30 окупантів.

Крім того, на південному напрямку упродовж 1 листопада ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ виконали майже 1️6️0️ вогневих завдань. Зокрема, знищено три «Гради» і зенітний комплекс «ТОР» ворога.

Фото: facebook.com/44art.br.

Артилерія Запоріжжя Зсу Тро
По темі
Читайте також

Регбі та волейбол на кріслах колісних, що повертають до життя. Як ветеран з ампутацією виборює медалі в США

Гуркіт металевих крісел колісних, жорстке зіткнення, падіння — і щирий сміх: «Чуєш, ти мене слабо вдарив, давай...
13 Березня 2026
01:22
Зустріч зі спільнотою у березні: навкололітературні настілки від проєкту «Перефарбований лис»

Зустріч зі спільнотою у березні: навкололітературні настілки від проєкту «Перефарбований лис»

1 день тому
00:55
Які є ознаки стресу у дітей?

Які є ознаки стресу у дітей?

1 день тому
 Іван Тиктор. Перший український газетний магнат
05:27

Іван Тиктор. Перший український газетний магнат

Воїн Галицької армії першим перетворив українську видавничу справу на бізнес! Івана Тиктора називають першим українським газетним магнатом. Він просував українські ЗМІ на…
15 Березня 2026