Суспільство
FlixBus запускає зелений автобусний маршрут з України
FlixBus відкриває першу в Україні повністю зелену лінію, автобуси якої мають фірмове брендування і відповідають стандартам FlixBus, повідомили у пресслужбі компанії.
Зазначається, що нова лінія поєднає Одесу з містом Позень (Чехія), із зупинками у Кракові (Польща), Оломоуці, Брно та Празі (Чехія).
Відомо, що автобуси курсуватимуть п’ять днів на тиждень із 11 грудня та їздитимуть через Умань, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів.
Автобусний парк та стандарти
На новій лінії працюватимуть 4 та 5-річні автобуси Setra, що мають спеціальне брендування від FlixBus, розроблене для України. Кожен автобус відповідає високим стандартам компанії щодо комфорту, і має:
- туалет
- кондиціонування салону
- електричні розетки
- зручні сидіння з розширеним місцем для ніг
- безкоштовний Wi-Fi протягом всієї подорожі.
Водії одягнуті у фірмову зелену форму та пройшли навчання від фахівців FlixBus. Посадка в автобус відбувається через реєстрацію водієм QR-коду.
Читайте також: Австрійський лоукостер анонсує рейси з Києва до німецького міста Штутгарт
Автобусним партнером, що забезпечує роботу нової лінії, стала компанія Regabus. Це сімейний бізнес, заснований 1994-го, спеціалізується на автобусних сполученнях з Чехією.
Сполучення для українських пасажирів
Пасажири, які подорожують з України, не обмежені містами, з якими є пряме сполучення зелених автобусів. Так, нова лінія проходить через Краків та Прагу, які є великими транспортними хабами FlixBus. Звідти для українських пасажирів відкриваються рейси до ще понад 300 європейських міст:
- З Кракова щодня відправляються 150-160 автобусів FlixBus до більш ніж 100 міст, включаючи Амстердам, Спліт, Відень, Мюнхен, Мілан.
- У Празі з автовокзалу Флоренц щодня відправляються більше 200 рейсів FlixBus, 70% з яких міжнародні, а 30% – їдуть до чеських міст.
Серед важливих переваг повністю зелених ліній – те, що FlixBus несе відповідальність за своєчасне прибуття цих автобусів та забезпечує повну підтримку пасажирів.
Отже, можна придбати квитки з пересадкою і бути впевненим, що дістанешся до кінцевого пункту призначення.
Читайте також: До Європи за 5 євро: Flixbus розпочинає перевезення з Києва
Знижки на квитки
Нині діє спеціальний розпродаж квитків на лінію Одеса-Прага-Плзень на честь запуску.
- до 8 грудня включно квитки на нову лінію можна купити за ціною від 99 грн,
- для поїздок у проміжках 11-15 грудня 2019 року та 28 січня–28 лютого 2020 року.
Продаж акційних квитків здійснюється на сайті flixbus.com.ua або через мобільний додаток FlixBus. Кількість акційних квитків обмежена.
Шість місяців роботи в Україні: підсумки та плани
У FlixBus в Україні є вже три автобусні партнери, що забезпечують прямі рейси до 37 міст. Протягом шести місяців автобуси на українсько-європейських лініях проїхали 2,2 млн км.
Сьогодні Україна має прямі сполучення FlixBus з Польщею, Німеччиною, Угорщиною, Австрією та Чехією. В Україні оператор перевезень представлений в 9 областях: Київській, Житомирській, Рівненській, Львівській, Одеській, Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській.
Плани
На 2020 рік FlixBus планує збільшувати кількість ліній до Польщі, Німеччини, Чехії та Угорщини, а також відкривати нові лінії до південної Європи та країн Балтії.
Також у 2020 році в планах компанії додати нові українські міста до мережі міжнародних сполучень та запустити внутрішні перевезення в Україні.
Довідка
FlixMobility – всесвітній оператор подорожей, що пропонує зручний і екологічний спосіб подорожувати через свої бренди FlixBus, FlixTrain та FlixBus Charter.
Завдяки унікальній бізнес-моделі та використанню технологій, цей стартап менш ніж за чотири роки створив найбільшу в Європі міжміську автобусну мережу, і сьогодні виконує 400 000 щоденних рейсiв у 2500 міст 30 країн світу.
FlixMobility з 2013 року змінила те, як подорожують понад 100 мільйонів людей по свій Європі та створила тисячі нових робочих місць у галузі транспорту.
У 2018 році FlixMobility запустила перші зелені поїзди на великі відстані, а також впровадила пілотні проекти повністю електричних автобусів у Франції та Німеччині.
Нагадаємо, SkyUp відкриває три нові рейси зі Львова.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі