Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

Електротехнічний завод у Харкові виставили на продаж за 12,3 млн грн

Опубліковано

На приватизацію виставлено Харківський електротехнічний завод «Трансзв’язок». Це підприємство залізничного машинобудування.

Про це повідомили у пресслужбі Фонду державного майна України.

Діяльність заводу спрямована на виготовлення апаратури сигналізації та зв’язку, а також інших приладів і запчастин для залізничного транспорту.

Онлайн-аукціон з приватизації пакету акцій розміром 100% статутного капіталу «Трансзв’язку» має відбутися 11 березня.

Стартова ціна об’єкта становить 12,3 млн грн.

Електротехнічний завод у Харкові заснований у 1928 році на базі телеграфно-телефонних майстерень Південної залізниці. Упродовж останніх років підприємство переживає фінансову кризу, а вартість реалізованої продукції постійно зменшується.

Читайте також: Інвестор перетворив занедбане підприємство у Херсоні на успішний агробізнес

Востаннє прибутковість заводу зафіксована у 2019 році, коли фінансовий результат підприємства сягнув 17 тисяч грн, проте за 2020 рік «Трансзв’язок» згенерував 2,4 млн грн збитку, а протягом 9 місяців минулого року – рекордні 3,9 млн грн.

Покласти край фінансовим проблемам харківського електротехнічного заводу може його приватизація і залучення додаткових інвестицій. Таку можливість підприємство отримає із запуском торгів.

Нагадаємо, дослідний завод на Миколаївщині приватизували на онлайн-аукціоні за 23 млн грн.

Фото: privatization.gov.ua.

Економіка і бізнес

Прибори для їжі, якими користуються люди з парною ампутацією рук (ВІДЕО)

Опубліковано

Андрій cтворив перші в Україні столові прибори для військових з парною ампутацією рук. Їх можна надягнути без допомоги рідних і самостійно харчуватися. Це було б неможливо без батьків хлопця — Олександра та Наталі, які за освітою інженери й займаються ремонтом і продажем засобів для реабілітації та масажу.

Як розробка допомагає ветеранам ставати незалежними в побуті, дивіться в нашому проєкті «Куркулятор».

Читати далі

Економіка і бізнес

Підприємець з Херсонщини вирощує шафран і спаржу (ВІДЕО)

Опубліковано

11 років тому Олег пішов на авантюру — посадив у полі цибулини шафрану. Досвідчені фермери не вірили, що з цього щось вийде, але крокуси зацвіли, і чоловік зібрав перший урожай. За якістю український шафран виявився одним з найкращих у світі.

У цьому запалі Олег одним з перших в Україні також посадив спаржу. Зараз же овоч, який ще римляни вважали делікатесом, росте на наших чорноземах, і його можна купити в супермаркетах. Як Олег покинув поля шафрану через окупацію Херсонщини, але почав усе заново на Волині, дивіться в нашому проєкті про українських підприємців «Куркулятор».

Читати далі

Економіка і бізнес

Бренди, культура й бізнес: що обговорювали на MRKTNG MRTHN 2025 у Києві

Опубліковано

У столиці провели один із найбільших маркетинг-форумів року — MRKTNG MRTHN 2025, організований медіа MMR та холдингом ekonomika+. Під гаслом «Під сонцем інсайтів» понад 500 учасників і понад 40 спікерів зібралися, щоб поділитися досвідом і показати, як маркетинг може впливати не лише на бізнес, а й на цілу країну.

Про це повідомила комунікаційна команда заходу.

Від аналітики до культури

Маркетинг-форум відкрив  CEO Elit-Web Ігор Воловий, який презентував дослідження потреб онлайн-покупців. Анна Гладіревська з EVA показала, як технології доповнюють сервіс, а не замінюють людину. За словами Віктора Іванченка й Олександра Байдікова з Megapolis+, міська реклама — це не просто білборди, а частина простору.

Про сміливість інвестувати в культуру під час війни говорив Сергій Грабчак з Ощадбанку. За словами організаторів, ці кейси співпраці з Litkovska, MAKHNO та Tsvite Teren надихнули багатьох у залі. А Володимир Завадюк і Наталія Вовк з 1+1 media поділилися прикладами контенту, який дарує надію — зокрема, проєктами «Клуб %1» і «Різдво. Ти не один».

Мілітарі-маркетинг та нові ролі брендів

Окремо обговорювали мілітарі-комунікації. Серед учасників панелі були Олександр Алимов і Олексій Покришень з агенції TWID, Оксана Бондаренко з НГУ «Азов», Сергій Тодосан і Олег Шульга з «АЗОВ.ONE» та «К-2». Модерував зустріч Віталій Капустян.

Спікери торкнулися теми викликів — як знайти правильні меседжі, будувати довіру та залучати донаторів, не перетворюючи комунікацію на рекламу.

Читайте також: Український мюзикл «Тигролови» представили на Бродвеї у Нью-Йорку

Не лише реклама, а й сенси

Один із блоків обговорення був про брендинг і репутацію. Ксенія Сікорська розповіла про ребрендинг ПУМБ, а Ольга Дівущак — як працює Foundation Coffee Roasters з цінностями. Валерія Толочина з MEGOGO говорила про вимірювання впливу бренду.

Світлана Попова з AFINA Group згадала тему підтримку українських виробників, а Дарʼя Маліхатко з Publicis Groupe — аналітику, яка веде до реальних інсайтів. Василь Яцишин поділився кейсом оновлення бренду «Мяу!», Наталія Євдокімова — інструментами BigData, а Маріанна Коніна пояснила, як керувати онлайн-репутацією. Тарас Маципура з Carlsberg Ukraine розповів, як будувати ефективні команди.

Анастасія Ливинець з МХП зазначила: «Справжнє мистецтво маркетингових комунікацій можуть створювати тільки люди, які мають мотивацію та спільні цінності»

На завершення обговорили нішевий маркетинг і культуру як нову моду з Валерією Русаненко (Pandora), Катериною Тейлор (Port of Culture), Вікторією Середою («Сенс»), Святом Загайкевичем («Підпільний Стендап») і Сергієм Костею (Bolt).

Разом із ekonomika+ організатори зібрали кошти на десятки кілометрів зв’язку для 5-ї окремої штурмової бригади.

«Кожен донат — ще один метр, який наближає перемогу. Бо маркетинг — це не лише про продукт, це про сенс і відповідальність», — прокоментували благодійну частину заходу організатори.

Нагадуємо, що Орландо Блум вийшов в етер BBC One Show із браслетом UNBROKEN (ВІДЕО).

Фото надала комунікаційна команда MRKTNG MRTHN 2025

Читати далі

Шопочитати

Військо5 днів тому

Викладала історію навіть з позицій. Це Бароко, яка служить у «Хартії»

Олена — операторка FPV-дронів, яка захищає Україну в «Хартії». Паралельно вона взяла участь у волонтерському...

Суспільство7 днів тому

Вижила після ракетного удару та отримала 45% опіків тіла: історія вінничанки, що почала ліпити моті

Стильні окуляри, голлівудська посмішка та незмінний червоний фартушок — такою нині бачать Вікторію Головіну тисячі...

Можливості2 тижні тому

Стартапи з місією: як молодь розробляє рішення для змін у своїх громадах

Понад 200 підлітків на вихідних об’єднуються в команди, беруть челенджі від місцевого бізнесу та влади...

Економіка і бізнес2 тижні тому

Одяг твоєї вулиці: військовий зі Львова створив футболки з принтом рідного району

Коли Ігор іде вулицею у футболці з принтом про рідний Сихів, перехожі звертають увагу й...