«Довженко-Центр» разом з 1/8 lab презентував дві ексклюзивні плівки, натхнені українським поетичним кіно. Вони втілюють атмосферу культових фільмів 1960-х років.
Про це повідомили в «Довженко-Центрі».
Плівки створили у межах виставки «У грандіознім сонцетанці, в космічнім клекоті тортур», яку відкрили у жовтні.
Одна з плівок передає кольори фільму «Та, що входить у море» (1965) Леоніда Осики, а інша — наближається до висококонтрастного чорно-білого зображення «Криниці для спраглих» (1965) Юрія Іллєнка.
Читайте також: Магія українського Різдва: 8 книг для зимових вечорів
Кольорова плівка отримала світлочутливість 800 і має приглушені прохолодні відтінки, м’який контраст та зернистість.
Чорно-біла плівка має чутливість 1600 і дає м’яке зображення з яскраво вираженими гайлайтами, що створює ефект сяйва, особливо на портретах. Зображення також має сильне зерно.
Обидві плівки мають DX-код, але важливо, щоб камера користувача підтримувала високі значення ISO.




Нагадаємо, що у Києві пройде перший Форум експериментального кіно Ars Mediale.
Фото: фейсбук-сторінка «Довженко-Центру»