Культура
Документальний фільм «20 днів у Маріуполі» отримав дві нагороди на премії Grierson
Документальний фільм українського режисера Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі» здобув ще дві престижні нагороди на премії Grierson: The British Documentary Awards.
Про це йдеться на сайті премії.
Стрічка перемогла у двох категоріях: як найкращий документальний фільм про нинішні події («Best Current Affairs Documentary») та як найкращий кінематографічний документальний фільм («Best Cinema Documentary»).
Премія Grierson, заснована благодійною організацією The Grierson Trust, відзначає інноваційні та важливі документальні проєкти, що розкривають важливі соціальні теми. «20 днів у Маріуполі» продовжує збирати нагороди за свою потужну та правдиву розповідь про події в обложеному місті під час війни.
Читати також: В Україні відбулися інклюзивні покази фільму «Залізна сотня» для глядачів з порушеннями зору та слуху
Цього року на премії також відзначили фільм про турецьку співачку, яку намагалися вбити під час талант-шоу, а також інші роботи, що торкаються тем психічного здоров’я, мусульманської віри, спорту та соціальних питань у Великій Британії.
Вручення Нагороди опікунів Грірсона (Grierson Trustees’ Award) отримала британська журналістка Стейсі Дулі, відома своїми соціальними документальними фільмами для BBC Three.
Нагадаємо, що станція «Академік Вернадський» проведе онлайн-екскурсію: як подивитися на пінгвінів.
Фото: «20 днів у Маріуполі».
Культура
Коментарі
Культура
Про проєкт
Коментарі
Культура
Новий стінопис грузинського художника Автанділа Гургенідзе прикрасив територію Тренінгового центру прокурорів України у Києві, неподалік від станції метро «Лук’янівська».
Про це центр повідомив у фейсбуці.
Особлива робота для художника
Автанділ Гургенідзе відомий своїми мистецькими проєктами в Україні. У 2015 році він займався розписом літака АН-24 в аеропорту «Київ». Цього разу художник створив роботу, яка стала для нього особливою, бо це перша картина, якій митець дав власну назву.
Читати також: У Києві відкриють виставку з новорічними прикрасами 19 та 20 століть
Сучасний підхід до державного простору
Фасадне панно виготовили з HPL-панелей Fundermax, вирізаних на виробництві Budzirka. Інсталяція стала частиною трансформації Тренінгового центру прокурорів України, який руйнує стереотипи про державні установи.
«Замість безликої стіни тепер тут яскраве панно, а інтер’єр центру — світлий та сучасний», — зазначають організатори.
Проєкт «Україна в моїх думках» ініціювали компанія Budzirka разом із правозахисницею та культурною амбасадоркою Катериною Кучеровою.
Нагадаємо, що на ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО).
Фото: фейсбук Тренінгового центру прокурорів України.
Коментарі