Суспільство
Дніпряни у підвалі багатоповерхівки відкрили пункт сортування сміття
У Дніпрі мешканці багатоповерхівки у підвалі відкрили власний пункт приймання побутових відходів.
Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міської ради.
Пункт розміщений за адресою Запорізьке шосе, 56.
Організував його житель будинку Олександр Гречка для збирання коштів для благоустрою будинку, а також, щоб привернути увагу до засмічення міста.
Читайте також: Збережемо довкілля: у Києві паперові квитки у громадському транспорті остаточно зникнуть з 14 липня
Приймають сміття звідусіль. Головне – щоб воно було чистим. На зібрані кошти від здавання сміття придбали камери відеоспостереження та висадили біля під’їзду дерева.
У Дніпрі це не єдиний центр приймання побутових відходів.
Департамент інформаційних технологій розробив відкриту мапу Дніпра mapa.dniprorada.gov.ua, на якій є також позначки пунктів приймання, які сьогодні функціонують, та ті, які планують відкрити до кінця 2021 року.
На мапі зазначена адреса та інформація щодо підприємства, куди можна здати відходи та сміття.
Коли дніпряни помічають, що сміття не своєчасно вивозять або необхідно вивезти великогабарит – відповідне звернення можна подати через портал «Контакт-центр міста Дніпра» за посиланням hotline.dniprorada.gov.ua або за гарячою лінією 732 12 12 (усі оператори міста).
Читайте також: Збережемо довкілля: у Києві паперові квитки у громадському транспорті остаточно зникнуть з 14 липня
Нагадаємо, у Києві на Троєщині встановили інноваційні підземні сміттєві баки.
Як ми повідомляли раніше, водний комбайн прибрав сміття Русанівського каналу в Києві.
Усі фото: dniprorada.gov.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі