Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Для ветеранів запустили п’ять безоплатних онлайн-курсів для працевлаштування в агросекторі

Опубліковано

Компанія AgriAnalytica за підтримки Програми USAID АГРО у межах проєкту «Розбудова моделей реінтеграції ветеранів в агросектор» запустила п’ять безоплатних навчальних курсів, які допоможуть ветеранам і ветеранкам працевлаштуватися в агросекторі, заснувати або розвинути власне агропідприємство.

Про це повідомляють представники проєкту «Розбудова моделей реінтеграції ветеранів в агросектор».

Про курси

У кожен навчальний курс входять п’ять модулів. Після реєстрації учасники одразу отримають доступ до відеоуроків і додаткових матеріалів. Навчатися можна в зручний для себе час і в зручному темпі. Після успішного проходження тестування учасникам надають відповідні сертифікати про завершення курсу. Також передбачені різноманітні онлайн- та офлайн-заходи за участі фахівців, спрямовані на вдале працевлаштування в агросекторі.

«Агробізнес для ветеранів»

Слухачі курсу дізнаються, де шукати грантові програми на започаткування чи розвиток власної справи, як правильно заповнювати заявку на участь задля збільшення шансів отримати необхідне фінансування, які документи потрібно додати до заявки, як правильно прописати бізнес-план, визначивши концепцію, цілі та перспективи розвитку свого агробізнесу.

Читати також: На платформі е-Ветеран можна оформити нову послугу онлайн: яку саме

«Агротехнології вирощування нішевих культур»

Слухачі дізнаються про особливості агротехнологій вирощування спаржі, артишоку та шафрану (технологічні процеси, вибір сорту, підготовка ґрунту й посадкового матеріалу, застосування органічних і мінеральних добрив), правильного облаштування місць для зберігання, умов зберігання різних культур, стратегій продажу продукції після зберігання.

«Інформаційні технології, цифровізація, штучний інтелект в агросфері»

Слухачі курсу ознайомляться з основними концепціями та технологіями ІТ в агросфері, навчаться використовувати ШІ, аналітику даних, цифрові платформи й електронні інструменти для модернізації, підвищення ефективності, продуктивності та конкурентоспроможності агробізнесу.

 «Менеджмент в агросфері»

Слухачі курсу навчаться успішно керувати агробізнесом: організовувати діяльність агропідприємства на основі аналізу ринкових тенденцій і внутрішніх можливостей, ухвалювати управлінські рішення, враховуючи економічні, екологічні та соціальні фактори. Вони опанують навички стратегічного планування, керування фінансами, виробничими процесами, персоналом, ризиками, впровадження інновацій в агросекторі.

«Основи фінансової грамотності в агросфері»

Курс спрямований на опанування фінансової грамотності та вміння ефективно керувати агробізнесом, що є ключем до успіху в умовах високої конкуренції. Зокрема, слухачі курсу дізнаються про особливості бухгалтерського обліку, звітності, оподаткування, керування ризиками й фінансовою стійкістю, інвестування та інноваційних управлінських практик в агросекторі.

Зареєструватися на обраний курс можна за посиланням.

Нагадаємо, що у Запоріжжі відкрили унікальний ветеранський простір: яку допомогу надають військовим і їхнім родинам.

Фото: проєкт «Розбудова моделей реінтеграції ветеранів в агросектор».

Можливості

Для жінок запускають безоплатні курси водіння на категорію С: як долучитися

Опубліковано

Мінекономіки cпільно з Reskilling Ukraine оголошує набір на програму OnTrack, завдяки якій жінки зможуть безоплатно опанувати професію водійки вантажного та пасажирського транспорту. По завершенню курсів учасниці отримають посвідчення категорії C.

Про це повідомляє Міністерство економіки України. 

Як проходитиме навчання 

Програма перекваліфікації розрахована на 6 тижнів. Теорію жінки прослухають онлайн, а практичні заняття зможуть пройти в Києві, Кременчуці або ж Тернополі. Упродовж навчання організатори забезпечать учасниць проживанням та харчуванням. Окрім занять з водіння, жінки пройдуть тренінг з надання першої домедичної допомоги й відвідають транспортні компанії та підприємства.

Як долучитися 

Серед вимог до кандидаток:  

  • наявність водійського посвідчення категорії B;
  • досвід водіння не менше 3 років;
  • бажання змінити професію.

Для участі в програмі необхідно заповнити анкету. Кінцевий термін подачі заяв — 15 лютого 2025 року.

Нагадуємо, що в Україні запустили нову ініціативу для посилення жіночого лідерства: як до неї доєднатися. 

Мета ініціативи

На думку представників Мінекономіки, програма має покращити ситуацію на ринку праці, адже жінкам пропонують опанувати професію, де вони були менше представлені. Реалізацією проєкту Reskilling Ukraine займається шведська неприбуткова організація Beredkspalsyftet. Ініціатива покликана підтримати професійний розвиток жінок та ветеранів/ок України.

Читайте також: У Києві відкрили набір на курси машиністів та машиністок метро: як долучитися.

Фото обкладинки: Reskilling Ukraine

Читати далі

Можливості

На «Арсеналі Талантів» у Києві представлять вакансії у сфері озброєння та оборонних технологій

Опубліковано

На першому ярмарку вакансій «Арсенал Талантів» від Defence Tech роботодавці шукатимуть розробників, маркетологів, інженерів, управлінців та охочих спробувати себе в новій галузі. Захід відбудеться в Києві на початку березня.

Про це повідомляють організатори заходу —  DOU та Lobby X.

Чого очікувати від ярмарку вакансій 

На заході понад 50 компаній представлять власні розробки, розкажуть про перспективи роботи в їхніх колективах та вакансії. На презентаціях гості зможуть особисто поспілкуватися з представниками компаній щодо умов працевлаштування. Організатори – найбільша українська спільнота розробників програмних продуктів DOU та платформа з працевлаштування Lobby X.

У чому важливість події

За інформацією DOU, в українській сфері озброєння та оборонних технологій панує нестача кадрів, а попит на фахівців зростає. Там зазначають, що від успіху оборонно-промислового комплексу також залежать результати військових на полі бою.

На ярмарку вакансій Defense Tech збиратимуть базу потенційних кандидатів, яким обіцяють гідну винагороду, можливість бути заброньованими й дотичними до проєктів, що впливають на перебіг війни.

Нагадуємо, що Мінцифри профінансує українські технологічні розробки: хто і як отримає кошти

Як взяти участь 

Подія запланована на 1 березня. Після реєстрації на електронну пошту учасника надійде лист з місцем проведення ярмарку. За словами організаторів, задля безпеки на локації буде укриття, в яке захід перенесуть у разі повітряних тривог.

Зареєструватися як відвідувач можна за донат у 333 гривні. Усі ці кошти перекажуть на рахунок БФ «Повернись живим».

Компанії, які шукають кандидатів на працевлаштування мають написати на пошту info@thelobbyx.com або ж maria@dou.ua, після чого вони отримають пропозицію участі. 

Фото обкладинки: «Арсенал Талантів».

Читати далі

Можливості

В Україні покращили умови гранту на власну справу: що змінилося

Опубліковано

Відтепер за програмою «Власна Справа» до проєкту долучать ще одну категорію підприємців і розширять вибір банків для відкриття рахунку. Також ветерани та другі з їхнього подружжя матимуть до семи років на розвиток свого бізнесу замість трьох.

Про це повідомило Міністерство економіки України.

Які зміни відбулися в грантовій програмі

Для всіх учасників програми:

  • розширили перелік тих, хто може отримати грант. Тепер кошти на бізнес також доступні для підприємців, що займаються виробництвом і торгівлею тихих вин або ж медових напоїв; 
  • розширили перелік банків — для відкриття грантового рахунку учасники можуть обирати між ПриватБанком та Ощадбанком.

Для ветеранів та других з їхнього подружжя:

  • дозволили самостійно обирати термін реалізації бізнес-проєктів — це може бути три, п’ять або сім років (раніше уряд обмежував час використання коштів до трьох років); 
  • після успішної реалізації свого проєкту додали змогу подати заявку на повторний грант — ця послуга буде доступна лише один раз, коли учасники закрили проєкт податками та зборами.

Про програму «Власна Справа»

«Власна Справа» — урядова програма, в якій українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тисяч гривень на розвиток або відкриття бізнесу. 

Умови програми передбачають, що кошти гранту учасники використають для оренди та обладнання приміщення, закупівлі сировини й необхідних матеріалів. Отримавши гроші, підприємець зобов’язаний створити одне-два робочі місця.

За словами заступниці Мінекономіки Тетяни Бережної, за два з половиною роки роботи ініціативи держава інвестувала 5,5 млрд гривень на бізнеси 23 тисяч підприємців.

Нагадуємо, підприємці з України можуть отримати енергообладнання для бізнесу: умови програми.

Якщо ви маєте ідею для власної справи, заявку на участь у грантовій програмі разом з бізнес-планом подавайте на сайті «Дія».

Фото обкладинки: Freepik

Читати далі

Шопочитати