Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Дія.Бізнес та Нова Пошта запустили програму для релокації бізнесу

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Дія.Бізнес та Нова пошта надають українським підприємцям безоплатну допомогу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації бізнесу.

Про це повідомляє Дія.Бізнес.

Про програму

Дія.Бізнес в Ужгороді та Нова пошта у 2022 році запустили проєкт Humanitarian Nova Poshta, який допомагає безоплатно перевозити обладнання чи продукцію під час релокації бізнесу.

Зазначається, що у 2022 році цією можливістю скористалися 26 підприємств, які отримали 174 000 гривень на релокацію бізнесу. 

Для кого

Бізнес матиме змогу отримати пільгові умови перевезення за умови відповідності певним критеріям. Зокрема, бізнес має бути зареєстрованим на територіях, де тривають або тривали активні бойові дії: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Одеська області.

Пріоритет при оцінці заявок надаватиметься МСБ (малий і середній бізнес), який займається виробництвом життєво необхідних товарів і послуг або надає допомогу для громадян України та Збройних Сил України.

Фінансування

Одна людина може отримати до 10 000 грн на свої потреби з логістики. Сума допомоги залежатиме від обсягів поставки, але максимальний рівень допомоги становить 10 000 грн.

Як взяти участь

Для отримання логістичної допомоги потрібно заповнити онлайн-форму.

Дедлайну немає.

Нагадаємо, міжнародна організація з міграції (МОМ) оголошує конкурс на підтримку мікро- та малих підприємств, які постраждали під час війни.

Також ми повідомляли, що програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» виділить 36 млн грн на підтримку українського бізнесу.

Фото: business.diia.gov.ua

Можливості

В Україні стартувала грантова програма для громадського сектору. Які умови

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Фонд «Фундація ЗМІН» оголошує грантову програму для громадських організацій, які адаптивно реагують на виклики війни.

Про це повідомляють на сайті фонду.

Про програму

Грантова програма націлена на підтримку ініціатив, організацій, провайдерів соціальних змін, які адаптивно реагують на виклики війни, водночас діють у напрямі планування та стратегій відновлення, з фокусом на якісні зміни у регіоні. 

«Контекст повномасштабної війни зумовлює нові реалії та виклики, водночас  інтенсифікує процеси важливих суспільних змін та пошуку нових інноваційних моделей», – кажуть організатори.

Читайте також: Гранти до 8 мільйонів гривень: як почати власну справу за допомогою держави

Потрібні сильні команди, які можуть зрощувати якісні знання, проводити аналітику, вести діалог та об’єднуватися, щоб спільно розробляти та пропонувати рішення, інноваційні підходи для стійкості в короткостроковій перспективі та плануванні стратегії змін і відбудови.

Для кого

Ця програма розрахована на благодійні фонди та організації, громадські організації, волонтерські організації та комунальні установи.

Не можуть подаватися фізичні особи, підприємці, державні та урядові структури, політичні партії, організації, пов’язані з політичними силами, релігійні організації.

Умови

Організатори акцентують на таких темах:

 •  Зміцнення. Програми та проєкти, що пропонують рішення до посилення експертності та зрощення автономності, сталості команди.
 • Зміни на локальному рівні. Робота на регіональному мікро- та мезорівні з масштабними викликами.
 • Спільнодія та гуртування. Пропозиції об’єднання, взаємодії громадського сектору, бізнесу та влади. Дії до ведення діалогу, порозуміння, зміцнення мережі.
 • Реагування та контекстність. Пропозиції та стратегії ефективних рішень. Контекстні проєкти, водночас з розумінням довгострокового впливу.
 • Комплексний підхід. У темах, рішеннях, інструментах.
 • Пошук нової мови. Наукові, культурні, комунікаційні, адвокаційні підходи, що посилюють суб’єктність України.
 • Вразливість. Діяльність, націлена на сценарії залучення нових незахищених вразливих категорій. Надання голосу та аґентності, включення в суспільні рішення.
 • Інновації. Нові теми, тональності, підходи до втілення сценаріїв відновлення – через соціокультурні, наукові, освітні, технологічні інструменти.

Фінансування

Загальний бюджет грантової підтримки 2 500 000 грн. Малий проєкт – від 50 000 до 150 000 грн. Середній проєкт – від 150 000 до 300 000 грн.

Як взяти участь

Подати заявку можна на сайті фонду «Фундація ЗМІН».

Кінцева дата подання заявок – 11 квітня.

Нагадаємо, EU4Business оголосила конкурс на грантову підтримку для українських малих та середніх підприємств з областей бойових дій.

Крім того, Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) оголошує новий конкурс спрямований на громадські організації, які мають досвід практичної роботи із ВПО.

Фото: facebook.com/ZminFoundation

Читати далі

Можливості

Оголошується набір до програми з краудфандингу для соціальних підприємців та громадських діячів

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Соціальні підприємці та громадські діячі можуть долучитись до другого сезону інкубатора краудфандингу та самозарадності #STALI 2.0.

Про це повідомляє ГО «School of ME».

Про програму

#STALI 2.0 – це другий сезон інкубаційної програми з краудфандингу та самозарадності для прокачки соціальних підприємців та громадських діячів. У рамках навчання, учасники крок за кроком дізнаються про нюанси збирання фінансів та реалізації класних ідей: від власне зародження ідеї до її «упаковки» та процесу збору коштів хоч через банку, хоч через спеціальну платформу.

Читайте також: Мрієте про власний яблуневий сад? Держава допоможе. Як працюють гранти на розвиток садівництва від єРобота

Ціль інкубатора #STALI 2.0 – навчити ще більше активних українців пітчити свої проєкти на широкий загал, щоб отримати фінансову підтримку спільноти та втілити мрію.

Формат проведення інкубатора: гібридний (онлайн та офлайн).

Для кого

Подати заявку на участь у програмі можуть:

 • зареєстровані та діючі організації громадянського суспільства;
 • соціальні підприємства на базі ОГС, або ті, що діють в тісній співпраці з ними;
 • волонтерські ініціативи, які зареєстровані законодавчо як ОГС.

Як взяти участь

Для подання заявки, потрібно заповнити анкету на участь у якій:

 • відповісти на питання про свою ОГС або соціальне підприємство;
 • описати ідею краудфандингового проєкту.

Подати заявку можна на сайті «School of ME».

Дедлайн

Заявку потрібно подати до 10 квітня 2023 року. Навчання триватиме з травня по липень 2023 року. Участь безоплатна.

Нагадаємо, менторська програма «WinE» оголошує набір українок, які хочуть працювати у сфері IT.

Крім того, Європейський Союз надає гранти малим та середнім бізнесам, які пропонують нові технології захисту від пандемії.

Фото: business.diia.gov.ua

Читати далі

Можливості

В Україні запускають соціальний проєкт для жінок, які хочуть працювати в IT

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Менторська програма «WinE» оголошує набір українок, які хочуть працювати у сфері IT.

Про це повідомляють організатори програми.

Про програму

«WinE» (Women IN Engineering) – це соціальний проєкт для українок, які хочуть увійти в IT.

«Ми прагнемо підвищувати обізнаність дівчат про технічні спеціальності в IT та збільшити їх кількість в цій сфері», – повідомляють організатори.

Це безкоштовна програма, яка включає 6 консультацій з ментором тривалістю до 60 хв.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно зареєструватись у гугл-формі.

Зареєструватись можна до 15 квітня.

Нагадаємо, Європейський Союз надає гранти малим та середнім бізнесам, які пропонують нові технології захисту від пандемії.

Крім того, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) оголошує грантовий конкурс на відбір 15 молодіжних бізнесів.

Фото: телеграм-канал «WinE».

Читати далі

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

Майбутнє пам’яток – у приватних руках. Хто рятує культурну спадщину України? Історія ініціативи «Спадщина.UA»

Що робити з культурними пам’ятками, які опинилися за крок до руйнування? Як зберегти історичну спадщину,...

Суспільство4 дні тому

«Зруйнуйте комунізм». Як уникнути помилок радянського минулого під час відбудови? Пояснює архітектор

Після перемоги на Україну чекає масштабна відбудова: окремих будинків, мікрорайонів, міст і навіть областей. Однак...

Суспільство7 днів тому

Жінкам від жінок. Хто шукає берці 35-го розміру для наших захисниць? Проєкт «Землячки» та його засновниця Ксенія Драганюк

Хто допомагає українським жінкам на передовій? Українські жінки в тилу! Громадська організація «Землячки» забезпечує наших...

Суспільство1 тиждень тому

Як створити рекламу, яку любитимуть? Кейс агенції Bickerstaff.369, яка перейменувала «Галичину» на «Донбас» і «Крим»

Минулого літа український бренд «Галичина» запустив креативну кампанію, перейменувавши свою продукцію на честь історичних регіонів...