Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1-16

«Дякую»

Ресурс 16

Вони друкують захисні маски для лікарів, розвозять по всьому місту продукти людям похилого віку та всім, хто цього потребує, а також всіма зусиллями допомагають у карантин. Це історії про тих, хто з власної доброї волі опинився «на передовій» боротьби із коронавірусом.

Матеріали створені в рамках всеукраїнської кампанії солідарності, яка була організована UNICEF та Internews з партнерами

Відео

Ресурс 17

Центр добрих справ у Одесі

500 курсантів одеського вишу об’єднались для допомоги пенсіонерам! Розвозять продукти, купують ліки та допомагають із комуналкою! І за весь час допомогли більше 12 000 містян, тільки уявіть!

Друкують щитки

Хлопці з Вінниці друкують захисні щитки для медиків по 14 годин на добу. Передають їх сотнями у госпіталі та сімейним лікарям.
Хто вони та чому вирішили допомогти медикам – у нашому відео.

Доставляють продукти

Студенти з Бахмуту під час карантину стали онуками десятків бабусь та дідусів!

З самого його початку молодь розвозить продукти усім, хто у цьому потребував. Спочатку власним коштом, а потім до них приєднались і містяни та благодійники міста!

Листи стареньким

Через карантин цей пансіонат і ще багато інших з березня ніхто не відвідує, бабусі і дідусі залишились там зовсім одні! Але зараз до них пишуть листи з усієї України! Надсилають фото квітів, рецепти, розповіді про життя. Таку акцію запустили студенти з організації Молодь За Мир.