Суспільство
Десантники ЗСУ показали російські безпілотники, «приземлені» зі Stinger та Starstreak (ФОТО)
Воїни десантно-штурмових військ ЗСУ поділилися світлинами чергових збитих безпілотників РФ. Цього разу ворожі БПЛА знищили пострілами з переносних зенітно-ракетних комплексів Stinger та Starstreak.
Про це розповіли на сторінці Командування ДШВ ЗСУ.
Завдяки ПЗРК вдалося «приземлити» безпілотник «Орлан-10» та безпілотний вертоліт «Горизонт Ейр S-100».
«Військовослужбовці зенітних ракетних підрозділів Десантно-штурмових військ продовжують віртуозно збивати доволі дорогі засоби повітряної розвідки противника. Повітряний простір в смугах нашої відповідальності – знаходиться під повним контролем підрозділів ППО ДШВ», – розповіли в Командуванні ДШВ.
За даними порталу Мілітарний, це перше офіційне повідомлення від українських військових про збиття російського безпілотника типу «Горизонт Ейр S-100». Натомість «Орлан-10» вже неодноразово збивався нашими захисниками.
Про «Горизонт Ейр S-100»
Camcopter S-100 — багатоцільовий безпілотний вертоліт. Розроблений і створений австрійською фірмою Schiebel. Розробка велася з 2003 по 2005 роки. У Росії спільно з Schiebel налагодили виробництво таких безпілотних вертольотів, де авіаційний комплекс носить назву «Горизонт Ейр S-100». Апарат може використовуватися сухопутними і морськими силами.
Дальність польоту – до 180 км, тривалість місії 6 годин при корисному навантаженні 25 кг. Дані передаються чотирма відеоканалами. Зліт і посадка S-100 на непідготовлений майданчик можливі в автоматичному, напівавтоматичному та ручному режимі. Росія використовує «Горизонт Ейр S-100» в прикордонній службі.
Про «Орлан-10»
«Орлан-10» – це дрон середнього радіуса дії, його використовують на відстанях до 120 км від пункту управління, але в автономному режимі він може відлітати на відстань 600 км. Час перебування у повітрі – до 18 годин, швидкість польоту – 90-150 км на годину. Його вага 14 кг, запуск здійснюється зі спеціальної катапульти.
Нагадаємо, Збройні Сили України за підтримки Аеророзвідки спалили танки окупантів та іншу броньовану техніку.
Раніше ми повідомляли, що українські військові під час контрнаступ у районі Мар’їнки на Донеччині відновили контроль над цим населеним пунктом
Фото: Командування ДШВ ЗСУ.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі