У додатку “Київ Цифровий” з’явилася карта автоматів з безкоштовною питною водою. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Оленич.
За допомогою інтерактивної мапи кияни можуть знайти у своєму районі безкоштовні автомати BWT Aqua та бювети, де можна запастись водою. На мапі розташовані автомати з водою та бювети по всьому Києву.

Раніше стало відомо, що в застосунку “Київ Цифровий” з’явилась мапа працюючих продовольчих магазинів столиці. Інформація з магазинами, що відкриті для відвідувачів, постійно оновлюється. Крім того, перелік працюючих продовольчих закладів доступний за цим посиланням. На мапу додані практично всі великі мережеві супермаркети столиці в усіх районах міста.