Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Де купити взуття? Вісім стильних варіантів від українських брендів

Опубліковано

Осінь — це прекрасний час оновити гардероб. І особливо варто приділити увагу взуттю. Якщо ви думали, що за якісну пару нових чобіт потрібно віддати всі гроші світу, то ця підбірка саме для вас. В Україні є багато брендів, які пропонують чудове і стильне взуття на сезон осінь-зима. Тож, гайда за новою парою від українських брендів. 

1. Kachorovska — взуття, яке носить Джамала та Тіна Кароль

Ви точно чули про український бренд Kachorovska, чиє взуття носять Джамала, Тіна Кароль та Катя Осадча. Але чи знали ви його неймовірну історію? Цьому бізнесу вже понад 60 років! Бренд народився ще у 1957 році — саме тоді Леоніда Качоровська, бабуся співзасновниці Аліни Качоровської-Очеретяної, пішла працювати швачкою у взуттєву артіль у Житомирі. З того часу і дотепер родина Качоровських створює взуття. 

“Понад півстоліття ми працювали у форматі родинного ательє, відроджували культуру виготовлення взуття на замовлення. За час існування ательє ми виконали понад 40 000 індивідуальних замовлень.  А у 2015 році запустили лінію виробництва готового взуття”, — кажуть засновники бренду. 

Читайте також: Як не намокнути восени: 8 стильних дощовиків від українських брендів

У бренду Kachorovska можна придбати якісну та стильну пару з натуральної шкіри на будь-який сезон. Черевики, лофери, мюлі, ботильйони, ковбойки, кросівки – бренд робить взуття на будь-який смак. У цьому сезоні радимо звернути увагу на культові черевики на грубій підошві та шнурівці. Підошва на цих черевиках виготовлена з термогуми, набагато легша за інші взуттєві матеріали, а також менш слизька, має хорошу амортизацію і відрізняється високим ступенем морозостійкості. До речі, новенька пара від Kachorovska не буде вам тиснути, адже колодку за спецзамовленням виробляють на одній з найкращих мануфактур Італії з 80-річною історією. Кожна пара взуття проходить краш-тести на 10 стопах, доки не стане довершеною.

Де купити: взуття можна придбати у магазинах Kachorovska в Києві та Одесі, а також на сайті бренду. 

Ціни: черевики — від 4000 гривень, лофери — 5400, кросівки — від 5700 гривень за пару. 

2. Стильні черевики від бренду Maletskiy

Засновник бренду Ігор Малецький почав свій бізнес, коли йому було 24 роки. Стартовий капітал на виробництво зібрав, перепродуючи одяг і взуття через групу у соціальній мережі. А тепер за 5 років роботи зміг продати 50 000 пар взуття власного виробництва. 

Цього сезону бренд пропонує стильні високі кеди на байці, чорні черевики на зеленій підошві, а також шкіряні моделі білого та бежевого кольорів. На осінь та зиму складно підібрати дійсно зручне взуття, тому бренд пропонує індивідуальний підхід – спеціалісти дізнаються ваш розмір, повноту, та підберуть ідеальне рішення.

Де купити: бренд має магазини у Києві та Дніпрі, а також можна зробити замовлення на сайті

Ціна: в середньому 2000 гривень за пару.

3. Патріотичне взуття від PatriBoots

Це справжнє патріотичне взуття від київського бренду PatriBoots. Кожна модель має елементи національної символіки: герб або прапор. Більшість моделей унісекс. Засновники бренду зазначають, що їх взуття можна носити як в місті, так і в туристичних походах, а ще тут є взуття для військових. Підошва тут зроблена з термопласта, а всередині — сучасний утеплювач, який витримує до -20 градусів. 

У PatriBoots ви не знайдете банального взуття. Всі моделі унікальні та яскравих кольорів — бірюзовий, жовтий, кемел, червоний, хакі, голубий та інші. 

Бренд спеціалізується також і на взутті військового призначення. Надійність берців перевірена в реальних бойових діях у зоні ООС А для військових та волонтерів пропонують знижки. 

Де купити: сайт

Ціни: в середньому від 1700 гривень. 

4.  Непересічні чоботи з 90-х від Te-Shoes

“Шузи для довгих серйозних відносин” — саме так позиціонує себе український бренд Te-Shoes. Та й справді моделі цього виробника є унікальними та дуже стильними. 

“Бренд Te-Shoes був заснований у 2014 році в Києві. З того часу в майстерні створюється особливе взуття за старими традиціями. Взуття Te-Shoes — це суміш мінімалізму, комфорту поєднаного з естетикою та метафізикою. Глибокі кольори, прості та лаконічні лінії, матеріали високої якості це ті Truth Elements, які дозволяють відчути справжнє”, — каже засновник бренду Павло Гордій. 

Читайте також: Осінні аксесуари: обираємо шкарпетки серед 8 українських брендів

Тут є стильне чоловіче та жіноче взуття гарних пастельних відтінків. Босоніжки, броги, оксфорди – асортимент на будь-який смак. Цього сезону радимо звернути увагу на низькі черевики Non Stop виконані у гладкій шкірі красивого карамельного кольору та доповнені масивною кольоровою підошвою. Об’ємна зручна колодка з округлим носком, доповнена кольоровою ребристою підошвою з масивним протектором. Також у бренду можна придбати харизматичні черевики  90’s з масивною підошвою та каблуком на платформі. 

Де купити: магазин бренду знаходиться в м. Київ вул. Глибочицька, 33/37, оф. 622 (6 поверх), також замовлення можна зробити на сайті та у соціальних мережах

Ціни: в середньому 3000 гривень за пару. 

5. CALOR — власний дизайн взуття

Наступний у нашій підбірці не просто бренд, а унікальний проєкт не тільки для України, а й світу. Calor — це українське виробництво взуття, а також високі технології.  Кожен може стати дизайнером свого взуття. Бренд має три моделі снікерсів, для кожної з яких розроблений 3D-конструктор. Ви зможете самостійно обрати колір та матеріал. 

Процес виглядає так: спочатку ви обираєте модель взуття і створюєте для неї дизайн, далі система вас перенаправить у месенджер, де буде та картинка дизайну та відеоінструкція по замірах стоп. Взуття можна обрати на будь-який сезон. 

Мета нашої маленької команди: відійти від масового ринку взуття і почати відкривати с індивідуальність наших клієнтів світу. Також це чудова нагода зекономити час на пошуках взуття улюбленого кольору, моделі що подобається або просто взуття, яке б ідеально лягало по нозі”, — каже засновниця бренду Ксенія Кондрат.

Де купити: сайт

Ціни: у середньому — 5 000 гривень.

6. Анімалістичні принти від бренду Caruso 

CARUSO shoes — український бренд, який створює якісне жіноче взуття з 2016 року. Всі моделі розробляє українська команда і відшиває на фабриках у Харкові, Дніпрі та Броварах. 

“Наша історія почалась зі звичайного бажання – робити взуття, яке б хотілось носити щодня. Ми надихаємось жінками нашого часу і пишаємось, що створюємо взуття, яке допомагає їм легко пересуватись протягом дня”, — кажуть засновники бренду. 

Читайте також: Одяг без статі: 7 українських унісекс-брендів

У цьому сезоні бренд пропонує утеплитись стильними чоботами з анімалістичним принтом, сліпонами та масивними туфлями. Все взуття від бренду Caruso зроблене з натуральної шкіри. 

Де купити: сайт

Ціни: 2000-3000 гривень.

8. Лаконічність та гармонія ліній у HVOYA 

Це український бренд взуття, основними мотивами колекціями якого є лаконічність та гармонія ліній, що поєднують модерн та жіночність у єдине ціле. Зараз HVOYA — це і концепт-стор українських брендів взуття та сумок. Цей проект — трансформація шоуруму Nameli, заснованого Марією Сіміч-Моісеєнко.

“У своїх колекціях ми культивуємо чистоту ліній і лаконізм. Геометрію форм і пропорцій. Увага до матеріалів і деталей. А краща італійська шкіра і велюри дають нам можливість створювати речі, які хочеться носити”, – кажуть засновники бренду. 

Часто в центрі увагу бренду є саме каблук. За словами засновників, з його допомогою вони втілюють ідею “нової фемінності” — легкої, не химерної, самобутньої. Є і взуття на низькому ходу — оксфорди, броги, різні типи черевичків. 

Де купити: сайт

Ціни: в середньому від 230 євро за пару.

9. Ненудне взуття від бренду Хамелеон

Якщо ви хочете відрізнятись цієї осені чи зими, то варто заглянути в майстерню яскравого взуття Хамелеон. Колекції цього бренду відрізняються яскравими кольорами та сміливими принтами, які рідко зустрінеш в інших взуттєвих магазинах. 

“Ми самі розробляємо всі моделі — від дизайну, колодок і лекал до пошиття останнього стібка кожної пари. Нам здається, що життя занадто класне, щоб проходити його в нудному взутті”, — кажуть засновники.

В асортименті бренду є еспадрильї, кеди, лофери, броги, оксфорди та челсі. Крім того, ви можете вибрати одну з базових моделей, скомпонувавши колір, текстуру, підошву і навіть шнурки. 

Де купити: сайт

Ціни: в середньому 2000 гривень за пару. 

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі