Суспільство
«Дарниця» запускає ZOOM екскурсії на виробництво
Фармацевтична компанія «Дарниця» запускає інноваційний проєкт онлайн-екскурсій на виробництвоз використанням платформи ZOOMУ.. Про це повідомляє пресслужба компанії, передає mind.ua.
Що покажуть учасникам?
Учасники зможуть на власні очі в режимі реального часу побачити найбільше в Україні виробництво лікарських засобів і при цьому дотримуватися соціального дистанціювання, виключити будь-які ризики й витрачання часу на поїздку.
Під час екскурсії «Дарницею» можна буде побачити, як відбувається запаювання ампул і контроль їхньої герметичності. Екскурсовод розповість про особливості виробництва, покаже спеціальні зони – «чисті приміщення» та пояснить, яка вода може використовуватися для медичних засобів.
Читайте також: Компанія “Біофарма” інвестує 7 млн доларів у будівництво нового лабораторного комплексу
«Ми розпочали регулярні екскурсії на наше виробництво минулої осені. За цей час «Дарницю» встигли відвідати понад 500 людей і ми мали чергу на екскурсії на пів року наперед. Тому, коли проєкт вимушено зупинився через запровадження карантину, ми почали відчувати необхідність у спілкуванні з нашими гостями – учнями та студентами, лікарями та фармацевтами, і всіма, хто цікавиться тим, як виробляються ліки. В «Дарниці» сучасне високотехнологічне виробництво, автоматизовані процеси, ряд операцій виконують роботи. Це варте того, щоб один раз побачити та пишатися українською фармацевтикою», – розповів генеральний директор «Дарниці» Андрій Обрізан.
Як потрапити на підприємство?
Аби отримати посилання на онлайн-стрім по «Дарниці», необхідно зареєструватися на сайті. У відповідь на реєстрацію користувач отримає підтвердження та посилання на трансляцію.
У визначений час достатньо приєднатися до прямого включення та дивитись на процес створення ліків онлайн з будь-якої точки світу.
Екскурсії планують проводити раз на тиждень. На відміну від офлайнової практики, новий формат не має обмежень щодо віку учасників та чисельності групи.
Що варто знати про компанію “Дарниця”
ПрАТ “Фармацевтична фірма «Дарниця»” — українська фармацевтична компанія.
Станом на 2017-2016 рр «Дарниця» разом з «Фармак» та «Артеріум» входила у трійку лідерів фармацевтичних підприємств України за об’ємом виручки у грошовому еквіваленті.
Фармацевтична фірма «Дарниця» виготовляє більше 250 найменувань готових лікарських засобів. Потужності компанії, розташовані на близько 30 тис. м² виробничих приміщень, дозволяють випускати більше 460 млн ампул, 4,2 млрд таблеток, 50 млн туб м’яких лікарських форм, 40 млн флаконів крапель, 30 млн флаконів цефалоспоринових антибіотиків, 15 млн флаконів інфузійних розчинів на рік.
«Дарниця» експортує свою продукцію в 11 країн світу.
Фото: apteka.ua
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі