Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Чому варто стежити за онлайн-проєктом «На карантині з Plan B»

Опубліковано

До кінця червня триватиме онлайн-проєкт «На карантині з Plan B». Ініціативу запустила команда фестивалю соціальних інновацій та нової музики Plan B.

Яка мета?

Мета — підтримати музикантів, ініціаторів культурних та соціальних проєктів і обговорити зміни, що нас торкнулись.

Щотижня — нова серія подій.

Є денна програма Plan B Day — для тих, кого цікавить досвід креативних підприємців, кого захоплюють корисні та практичні кейси, хто шукає нові рішення та формати.

Музична частина Plan B Night знайомить із музикантами, діджеями та перформерами з різних міст України. Цієї суботи, наприклад, буде пряма трансляція рейву з Донбасу.

Чому варто стежити за проєктом «На карантині з Plan B», та яку програму планують організатори 30 травня — ШоТам дізналися у самий пік підготовки до live-трансляції.  

1. Відкривати нову музику та знайомитися з музикантами різних міст 

Слухати як звучить Харків, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Костянтинівка, Дружківка, Торецьк, Івано-Франківськ, Київ та  дізнаватись більше про електронну сцену з різних куточків України можна щосуботи до кінця червня. Відкривати талановиту Україну разом — це круто! Серія музичних заходів об’єднує понад 50 діджеїв та музикантів. Як заграв Харків минулої суботи, можна подивитись тут. А вже 30 травня зарейвить Слов’янськ

Shum.Rave, організатори вечірок зі Слов’янська, запросили до участі як музикантів з рідного міста, так і гостьових резидентів. Цієї суботи протягом 6 годин, з 21:00 по 03:00, гратимуть діджеї Anna Herliakh, Podryzhanya, DAXA та Skober. Візуальний супровід — проект Actova Zala від медіа-перформерок Lenoczka и Дар’ї Вештак.

Трансляцію можна подивитись на Фейсбуці  Plan B fest та в Інстаграмі

2. Познайомитися із засновниками культурних і соціальних проєктів з різних країн

Фестиваль Plan B завжди підтримує низові ініціативи та проєкти, що змінюють країну та світ. У рамках денної програми онлайн-проєкту організатори познайомлять з підприємцями, що задають тренди, вигадують інші правила гри та втілюють найсміливіші ідеї. Теми програми — музика та культура, підприємництво, організація подій, соціальні інновації, комунікації та суспільні виклики. На найближчій події 30 травня о 17:00 можна послухати про те, як креативний та соціальний бізнес змінюється, перетворює виклики на можливості та формує нові цінності. Приєднатись, послухати про практичний досвід підприємців та поставити питання можна у фб, стежте тут.

3. Підготуватися до оффлайн-фестивалю Plan B восени 

8-11 жовтня відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Восени фестиваль збирає всіх, щоб обговорити виклики, обмінятись новинами зі всього світу, поговорити про ефективні технології, надихнути один одного на актуальні проєкти. Основними темами події є активізм, урбанізм, соціальний бізнес, комунікації, культура та мистецтво, права людини, медіа, технології та мейкерство. 

Читайте також: В Україні проведуть онлайн-проєкт «На карантині з Plan B»

Якщо ви ніколи не були на цій міжнародній події у Харкові, на онлайн-проєкті зможете відчути цінності та атмосферу фестивалю, дізнатися про теми, якими переймається спільнота Plan B, та почути нову музику, яку куратори ретельно відбирають до лайн-апу. Тож це ваш шанс затестити демо-версію фестивалю прямо з власного дивану, щоб восени рванути в оффлайн: спілкуватися з цікавими людьми на денній програмі Plan B Day та відриватись на концертах нової музики та вечірках Plan B Night. 

Стежити за новинами можна на Фейсбук-сторінці фестивалю, а гарячі анонси шукайте у телеграм-каналі.

Нагадаємо, у Слов’янську відбудеться вечірка від фестивалю Plan B та Shum.Rave.

Суспільство

ССО знищили ворожий “Бук-М1”, який готувався до пуску ракет (ВІДЕО)

Опубліковано

Оператори 3-го окремого полку ССО під час розвідувальних дій на одному з найгарячіших напрямків виявили зенітно-ракетний комплекс “Бук-М1” противника, який готувався до пуску ракет.

Про це повідомляють в Telegram-каналі Сил Спеціальних Операцій.

“Наші оператори передали координати ворожої цілі ракетно-артилерійському підрозділу Сил оборони. “Бук-М1″ не встиг випустити жодної ракети – його було оперативно знищено”, – пишуть в ССО.

Читати також: Соборні. Писанки з усіх областей України. Музей Івана Гончара видав святковий набір великодніх листівок

ССО ЗСУ

Сили спеціальних операцій Збройних сил України – окремий рід сил Збройних сил України, до складу якого входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій. Неофіційним гімном є пісня “Тихо прийшов, тихо пішов”, написана під час російсько-української війни.

Нагадаємо, що в Україні з’явилася професія “Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб”.

Також ми повідомляли, що за добу українці в “Дії” придбали військових облігацій на понад 30 млн грн.

Фото: ССО ЗСУ

Читати далі

Суспільство

МУР проведе тур Україною з мюзиклом “Ти [Романтика]”

Опубліковано

Гурт МУР оголосив про проведення туру по Україні з мюзиклом під назвою “Ти [Романтика]”, присвяченому письменникам Розстріляного відродження.

Про це повідомив співзасновник проєкту Олександр Хоменко під час концерту в Жовтневому палаці 23 квітня. 

Про тур

Гурт МУР планує охопити 16 міст України у межах свого туру, а завершивши його концертом у Києві. Квитки на прем’єру в були розпродані за 15 годин з моменту початку продажу, а у Львівській опері – протягом доби.

Читати також: «Біжу за Азов»: у Києві відбудеться благодійний забіг присвячений 10-й річниці заснування батальйону

Про виставу

Мюзикл “Ти [Романтика]” був створений на основі альбому з однойменною назвою, який гурт МУР випустив раніше.

У виставі беруть участь 14 акторів, 12 танцівників та п’ять музикантів. Музику до мюзиклу скомпонував Віктор Ткаченко, композитор альбому “Ти [Романтика]”, а режисеркою хореографії є Інна Матюшина. Костюми для усієї трупи створювала студія Лесі Патоки.

Придбати квитки можна тут.

Про МУР

МУР створений під час повномасштабної російсько-української війни українськими митцями з Києва та Донецька.

До його складу входять: Олександр Хоменко (тексти, речитатив), Віктор Ткаченко (тексти, музика, саундпродакшн) і Микола Шмундир (речитатив, піар). У соцмережах гурт зібрав навколо себе багатотисячну аудиторію. Документальні відео музикантів про історію Щедрика, Павла Тичину, Івана Багряного, Василя Стуса й Василя Симоненка стали найпопулярнішим освітнім контентом про українську літературу в Instagram.

На рахунку гурту – два студійні релізи: “МУР Vol. 1” та “Захалявна книжечка” (2022). До них увійшли пісні на вірші Івана Франка, Василя Стуса, Миколи Вінграновського, Павла Тичини, Василя Симоненка, Юрія Іздрика та інших українських поетів.

Нагадаємо, що українки організували благодійний ярмарок в Афінах: фото.

Також ми повідомляли, що музей Івана Гончара видав святковий набір великодніх листівок.

Фото: Оля Закревська

Читати далі

Суспільство

Грузія продовжила термін безвізового перебування українців до трьох років

Опубліковано

Грузинська влада збільшила термін безвізового перебування в країні українців до трьох років. Зазначається, що відповідні зміни були внесені у постанову «Про затвердження переліку країн, громадяни яких можуть в’їжджати в Грузію без візи».

Про це повідомляє Грузія Online.

Згідно із поправкою, громадянам України дозволений в’їзд в Грузію без візи та перебування в країні протягом повних трьох років.

Раніше цей термін був обмежений одним роком, однак у лютому минулого року був продовжений до двох років.

Читайте також: ЄС виділив €1,5 млрд Україні: це другий транш за програмою Ukraine Facility

За інформацією Управління Верховного комісара ООН у справах ВПО, станом на жовтень 2023 року в Грузії перебувало близько 27 тис. громадян України.

Нагадаємо, на українсько-молдавському кордоні запрацювала «єЧерга» для автобусів.

Фото: Міграційної служби

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: