Суспільство
Чому нічний ринок вишиванок у Коломиї приваблює туристів з усієї країни
У Коломиї на Івано-Франківщині працює нічний ринок вишиванок. Щосереди з 12 ночі до 12 дня майстри виходять продавати свої рукотвори. Усі охочі до рукотворів озброюються ліхтарями та йдуть на полювання. Тут продаються і шедеври ручної роботи, і фабричні вироби, але кращі вишиванки розбирають ще на початку цього дійства.
Пан Дмитро продає рушники, вишиті власноруч. Пані Марія унаслідувала ремесло ще від бабусі. Майстри з’їжджаються на нічний ринок з усієї України, а туристи за вишиванками їдуть навіть з Європи.
Читайте також: Українець перетворив квартиру на двоповерхову гуцульську мазанку
Усі туристи знають, що кращих цін в Україні не знайти, тож ранку не чекають. Працює ринок з 12 ночі до 12 дня у ніч з середи на четвер. Це ще й найбільший на Прикарпатті. Щотижня уночі місто охоплює вишиванокова лихоманка. Майстрині вишикуються у ряди на майже 3 000 м². Заманюють покупців гарними цінами та незвичною атракцією.
На запитання, чому саме з середи на четвер та чому вночі, а не вдень працює ринок – відповіді не міг дати жоден продавець. А на запитання “Скільки часу працює ринок?” одноголосно чули “віддавна”.
Втім, деякі джерела пояснюють, що нічний ринок з’явився, тому що вдень там на усіх продавців не вистачало місця. І вночі, поки адміністрація “спала”, сюди перетягнули всю торгівлю, яка стосувалася вишивки. Таким чином, для міста було вирішено проблему ліквідації хоча б одного місця невпорядкованої торгівлі.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі