Суспільство
Через Дніпро і Прип’ять відновлять річкові маршрути
Україна і Білорусь запустять повноцінне судноплавства на річках Прип’ять і Дніпро. Проєкт із відновлення річкового шляху Е-40 вийшов на стадію практичної реалізації, повідомили у Міністерстві інфраструктури України.
«Нашим основним завданням і цілями подальшої співпраці є розвиток річкового судноплавства на річках Прип’ять і Дніпро, відновлення повноцінного судноплавства, в тому числі в рамках реалізації проєкту Е-40. Проєкт із відновлення міжнародного річкового шляху Е-40 вийшов на стадію практичної реалізації. Роботи з черпання та доведення судоходних глибин до необхідного рівня, а також інші заходи, заплановано розпочати з відкриттям навігації», – заявили у Мінінфраструктури.
Читайте також: На річці Прип’ять відновлять судноплавство
Що планують?
На 2020 рік українською стороною заплановано розширення зони Річкової інформаційної служби від м. Вишгород до кордону з Республікою Білорусь. До кінця 2021 року передбачено заходи щодо забезпечення радіозв’язку в діапазоні морської рухомої служби.
Окрім цього, триває активна робота з організації туристичного маршруту водним транспортом Київ – Мозир – Київ з використанням судна «Світанок», яке належить ДП «Адміністрація річкових портів». Готовність судна до виходу в рейс планується на кінець квітня 2020 року.
Що варто знати про шлях Е-40
Водний шлях E40 протяжністю 2353 км входить до Переліку внутрішніх водних шляхів міжнародного значення, затверджений Європейською угодою про найважливіші внутрішні водні шляхи міжнародного значення. Україна приєдналася до цієї угоди в 2009 році. Шлях проходить по території України, Білорусі та Польщі через річки Вісла – Буг – Мухавец – Дніпровсько-Бузький канал – Піна – Прип’ять – Дніпро. На сьогодні він не функціонує в повному обсязі, в останній раз вантажі перевозилися по цьому маршруту за часів Радянського Союзу.
Для відновлення шляху розроблено техніко-економічне обґрунтування, згідно з яким очікувана вартість робіт становить понад 12 млрд євро. На ділянки в Україні може бути виділено 32 млн євро, однак рішення про фінансування проекту Євросоюзом поки не прийнято.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі