Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Будьте гарними навіть на карантині: 6 брендів домашнього одягу

Опубліковано

Карантин – не привід ходити дома в старих лахміттях, з дірками та застарілими плямами від кетчупу. А так як ми не можемо зараз порадувати себе шопінгом та новими речами, онлайн-покупки домашнього одягу піднімуть настрій. Бо поки це єдиний одяг, який нам знадобиться і який замінить і офісний костюм, і спортивну форму, і лайфстайл-образи. Тому, ось вам шість українських брендів домашнього одягу. Будьте гарними і вдома на карантині. 

Одяг-конструктор від Balcony

Це український бренд одягу для дому, сну та відпочинку. У моделях від Balcony можна залишатись стильним навіть вдома, не жертвуючи комфортом. Адже у такому одязі буде зручно і каву приготувати, і попрацювати вдома, і прогулятись парком.

Нещодавно бренд випустив нову колекцію, яка виконана за принципом конструктора. Тобто моделі представлені у різних кольорах, які легко міксуються між собою. 

У Balcony можна придбати чоловічі та жіночі лляні штани, шорти, блузи, костюми з м’яких натуральних тканин. Моделі представлені у різних кольорах: чорному, синьому, ніжно бірюзовому, марсала, теракотовому. Придбати одяг можно на сайті чи сторінці в Інстаграм. Ціни, в середньому, 1000 гривень.

З мереживом чи спортивний. Домашній одяг від Lavender Dreams

Цей бренд домашнього одягу та піжам для жінок існує на ринку вже п’ять років. Творці марки кажуть, що Lavender Dreams – про якісний одяг, чудові сни та затишне дозвілля. А ще стверджують: кожен виріб під лейблом Lavender Dreams пошитий з душею та величезною любов’ю.

Домашній одяг та піжами Lavender Dreams створюється з якісних натуральних тканин.

Серед асортименту бренду можна знайти зручні м’які домашні костюми з принтами, капюшонами чи мереживом, піжами з футболками та блузами, спокусливі нічні сорочки та сукні для дому. Всі моделі марки – яскраві, привабливі, нетривіальні. Про чоловіків бренд також не забув – є чудові комплекти, які доповнюють домашні образи дівчат.

Комплект від Lavender Dreams можна придбати за 1500 гривень.

Home Wings – закохані у скандинавський стиль

Це український бренд костюмів для дому та подорожей, піжам та аксесуарів для дому. Засновники Home Wings наголошують, що вони закохані в скандинавську філософію хюґґе, в якому збережена атмосфера затишку та комфорту вікінгів.

Засновницею бренда є дружина Андре Тана – Аліна Харечко. Відомий дизайнер створює ексклюзивні ескізи піжам та домашнього одягу. Крім шоу-руму з одягом, Home Wings – це хюґґе-простір в скандинавскому стилі, який включає в себе кав’ярню з бібліотекою та фотостудію. 

Тут можна придбати затишні домашні костюми у ніжних пастельних відтінках, халати та сукні в квіткових принтах та шовкові комбінезони. Ціни – від 700 гривень. 

Крута піжама від бренду “Крута піжама”

“Стильно, Яскраво, Мрійливо, Драйвово Вдома. Одягайте Круту піжаму і не нудьгуйте” – так позиціонує себе український бренд Крута піжама. Вони створюють домашній одяг у двох варіантах: довгі комбінезони “Long pajama” і одяг для відпочинку вдома “Lounge”.

Бренд шиє одяг з бавовни. Завдяки м’яким тканинам вдень і вночі можна відчувати себе комфортно. Тут є затишні комбінезони з авторською вишивкою або з сузір’ями, що світяться.

Комплекти від бренду Крута піжама коштують від 830 гривень. Купити можна на сайті або на сторінці в Фейсбук. 

Ексклюзивні принти від Pjmood

Цей вінницький бренд існує на ринку вже три роки. Вони пропонують клієнтам життєрадісні піжами з принтами для чоловіків та жінок.  Перевагою бренду є те, що всі вироби шиють з натуральної 100% індійської бавовни. 

У Pjmood на вашу піжаму чи домашній одяг можуть нанести ексклюзивні принти та вишивку. А в асортименті є костюми з цікавими малюнками: ялинки, сови, велосипеди та морозиво.  А ще тут можна замовити піжамний сімейний комплект і попросити підігнати готову модель по фігурі.

Придбати піжами можна на сайті, а ціни починаються від 800 гривень.

Everydaysunday. Сексуальні чоловічі піжами для жінок

Що може бути сексуальніше чоловічої сорочки на жіночому тілі? А як щодо класичної чоловічої піжами на дівчині? Засновниці бренду Everydaysunday переконані, що сексуальність від цього тільки підвищується. 

Тут можна придбати брюки, сорочки, спідниці, костюми, які легко комбінуються між собою. Коштують комплекти від 1000 гривень. Засновниці бренду рекомендують у своїх піжамах з полірованого котону або легкої віскози не тільки спати, а й сміливо виходити у світ.

Коментарі

Суспільство

Український трилер «БожеВільні» зібрав понад 4 мільйони гривень за три тижні прокату

Опубліковано

Дебютний трилер Дениса Тарасова «БожеВільні» продовжує привертати увагу глядачів. За три тижні прокату стрічка зібрала понад 4,1 млн грн, а її подивилися більше ніж 26 тисяч людей.

Про це повідомили у Державному агентстві з питань кіно.

Про що фільм?

«БожеВільні» занурює глядачів у похмуру реальність каральної психіатрії в СРСР 1970-х років.
Головний герой, Андрій, потрапляє до психіатричної лікарні через захоплення забороненою західною рок-музикою. Перед ним стоїть непростий вибір: співпрацювати з КДБ чи розкрити правду про тортури, які переживають ув’язнені.

Відео: FILM.UA Group

Читати також: Український «Щедрик» прозвучав у рекламі Chanel (ВІДЕО)

Що кажуть глядачі?

Фільм вирізняється атмосферою, яка тримає у напрузі до останньої хвилини, та вражає глибоким розкриттям теми тоталітарного гніту.

Стрічка стала важливим внеском у популяризацію українського кіно і розкриття тем, які довгий час залишалися табу.

Нагадаємо, що орган із труб і уламків ракет звучатиме на вокзалі у Львові.

Фото обкладинки: фільм «БожеВільні».

Коментарі

Читати далі

Суспільство

«Громади зобов’язані допомагати переселенцям». Як на Чернігівщині підтримують тих, хто втратив дім

Опубліковано

Зараз ви читатимете статтю зі спецпроєкту ШоТам та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» про громади, де мешканці беруть активну участь у розвитку та відновленні своїх регіонів.
Цей проєкт важливий для нашої редакції тому… Більше
Тут розповідаємо про громади, де мешканці беруть активну участь у розвитку та відновленні своїх регіонів.


Ми розповідаємо про те, як співпрацюють представники місцевої влади, організації громадянського суспільства, жінки, молодь, волонтерські ініціативи та активісти. Ці приклади мотивують покращити комунікацію громадян та місцевої влади задля рушійних змін.

У Бобровицькій громаді на Чернігівщині зараз живуть понад 2 тисячі переселенців. Крім житла, роботи, гуманітарки та допомоги з документами, ці люди потребують психологічної підтримки, тому влада у співпраці з благодійниками створила для них безкоштовний соціально-психологічний простір.

Як це реалізували, розповідає ШоТам.

Михайло Ділок

директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.

Уся допомога є безкоштовною

Наш соціально-психологічний простір створений на базі місцевого центру надання соціальних послуг. З втіленням цього проєкту нам допомогла благодійна організація «Право на захист». Усі послуги простору безкоштовні.

Крім як по психологічну допомогу, переселенці приходять до нас із різними питаннями. От днями чоловік з інвалідністю із Запорізької області звертався щодо ремонту електрики в будинку, куди його заселили. Інша сім’я живе в будинку, де немає газу, тому потрібно допомогти з дровами, адже стало холодніше. Ми стараємося всім допомогти, чим можемо — надаємо продукти, постіль, теплий одяг, через благодійників дістаємо ліки, допомагаємо оформити документи.

Центр соціальних послуг Бобровицької сільської ради. Фото: ШоТам

Геннадій Іванюк

виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області 

«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»

Наша Бобровицька громада має значну допомогу від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» — матеріальну підтримку, а також тренінги для фахівців. Нам допомагають відновитися після бойових дій, адже росіяни окупували 9 сіл громади та знищили понад 160 будівель. 

Проєкт виділив нам багато необхідної техніки: пересувні фари для роботи вночі, екскаватор для ремонту доріг, а також чотири дробарки для переробки деревини. Тепер ми безкоштовно забезпечуємо переселенців дровами, аби вони могли опалити своє нове житло. 

Їхні діти навчатимуться у відновленій опорній школі, адже «ГОВЕРЛА» фінансує там ремонт і допомагає створити бомбосховище. Проте не менш важливим є й моральний стан переселенців, тому ми створили для них соціально-психологічний простір. У майбутньому хочемо виділити під нього окреме приміщення та найняти на роботу більше фахівців.

Геннадій Іванюк і Михайло Ділок спілкуються про розвиток соціально-психологічного простору. Фото: ШоТам

Вважаю, що громади зобов’язані допомагати переселенцям знайти житло та роботу, адже ці люди втратили свій дім. Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно, і щоб вони не мусили їздити по інших містах у пошуках житла.

Марина Бушеленко

психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді

Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти

Я — дружина загиблого воїна, мама та психологиня, яка щось робить, аби допомогти іншим. Коли люди покидають свій дім і переїжджають у нове середовище, вони не знають, що на них чекає. 

Ми зустрічаємося з клієнтами індивідуально раз на тиждень, сеанс триває 45 хвилин. Часто до мене звертаються молоді мами з дітьми, які стають розгубленими на новому місці.

От нещодавно до мене приходила жінка з Сум, у якої там залишилися батьки. Через це вона відчуває постійну тривогу, тому я стараюся допомогти їй зібратися та навчитися боротися з тривогою, аби не переносити її на свою дитину. 

Часто люди бояться психологів, але ми хочемо допомогти. Я не даю порад, не засуджую, а слухаю та намагаюся допомогти розібратися з хаосом в голові, скерувати людину в правильному напрямку. Тоді на душі стає легше, адже зі мною можна поплакати та бути собою.

Переселенка Лариса Бабій на прийомі в психологині Марини Бушеленко. Фото: ШоТам

Після нашої роботи вони завжди дякують і зазначають, що бачать зміни: діти адаптуються в садочках, налагоджують сон і свій емоційний стан. Я допомагаю жінкам звернути увагу на власні бажання та згадати про свої базові потреби.

Я завжди раджу планувати своє майбутнє, бо якщо ви знаєте, чого прагнете, то відволікаєтеся від стресу. Насамперед це потрібно дорослим, але я працюю також з дітьми та підлітками. Перші сеанси ми проводимо за присутності їхніх батьків, а далі вже самі.

Марина Бушеленко біля будівлі соціально-психологічного простору для переселенців Бобровицької громади. Фото: ШоТам

Зараз ми починаємо співпрацювати з психологами з інших центрів, а ще плануємо проводити для переселенців у місті різноманітні тренінги. Наступного літа хочемо відкрити інклюзивну кімнату для дітей з інвалідністю та загалом завдяки психологічним технікам допомагати людям жити краще.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві відкрили реабілітаційний центр для військових та рятувальників

Опубліковано

На базі медичної установи МВС у Києві запрацював сучасний реабілітаційний центр RECOVERY — 14-й у національній мережі.

Про це повідомляють в інстаграм-сторінці центру.

Реабілітація за світовими стандартами

Центр щороку прийматиме до 2 тисяч пацієнтів — військових, поліцейських та рятувальників, які зазнали поранень під час бойових дій. Заклад оснащений сучасним обладнанням, зокрема:

  • тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
  • апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
  • системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Фото: RECOVERY

Читати також: У Києві відреставрують «Будинок з комахами», збудований у 1893 році (ФОТО)

Команда та інклюзивність

З пацієнтами працює мультидисциплінарна команда — лікарі, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи та інші спеціалісти. Простір центру створений із дотриманням принципів інклюзивності, забезпечуючи доступність для всіх категорій пацієнтів.

Нагадаємо, що на Київщині відкрили новий гуртожиток для ВПО з п’яти областей (ФОТО).

Фото обкладинки: RECOVERY.

Коментарі

Читати далі