Економіка і бізнес
Британський необанк запускає сервіси для українського бізнесу
Британська компанія Electronic Payment Solutions Ltd оголосила про запуск сервісу для підприємців і компаній з України, які надають послуги та займаються торгівлею на ринках Європи, Азії та Північної Америки.
Про це пише Ain.ua.
Зазначається, що клієнти сервісу – це:
- розробники,
- дизайнери,
- маркетологи,
- digital-фахівці,
- онлайн-торговці,
- орендодавці туристичного житла,
- українські власники іноземних компаній з реєстрацією у понад 40 країнах світу.
Читайте також: ПриватБанк увійшов у ТОП-500 найкращих банків світу
Уже тепер клієнти можуть віддалено відкривати рахунки в євро з індивідуальним IBAN і одразу ж отримувати оплату від замовників і клієнтів із усього світу, здійснювати SEPA і SWIFT-платежі більше, ніж у 20 валютах, а також виводити зароблені гроші на карти українських банків.
Із ELPASO будь-який бізнес зможе швидко вирішити проблему з доступом до банківського обслуговування в іноземному банку, що актуально в сьогоднішніх реаліях.
«Послуга користується попитом, бо спрощує життя підприємцям. Адже під час відкриття рахунку в традиційному європейському банку перевірки і бюрократичні процедури можуть затягнутися на місяці. Ми ж не вимагаємо особистої присутності клієнта для ідентифікації та верифікації. Досить заповнити анкету на сайті ELPASO, прикріпити копії і почекати рішення про відкриття рахунку. Це зручно і безпечно, особливо в поточних обставинах», – пояснює СЕО необанка ELPASO Сергій Баймак.
На липень 2020 року заплановані запуски мобільного додатку, інтернет-еквайрінгу для онлайн-бізнесів, впровадження реєстрових виплат на карти українських банків для фізичних осіб і підприємців та клієнтська підтримка в Україні.
Читайте також: На Херсонщині створили індустріальний парк для підприємців
«Нещодавно ми отримали статус принципового члена платіжної системи MasterCard. У листопаді-грудні ми почнемо випускати бізнес-карти та платіжні картки для фізосіб. Це означає, що відкрити особистий рахунок за кордоном зможе будь-який українець», – розповів співзасновник необанка ELPASO Ярослав Смакота.
У 2019 році ELPASO отримав ліцензії EMI (Electronic Money Institution) британського фінансового регулятора. Першими клієнтами стали компанії з Євросоюзу і Азії. Штаб-квартира стартапа розміщена в Брайтоні (Велика Британія), а R&D займається українська IT-компанія Finik.Pro.
Нагадаємо, українські виробники експортуватимуть до Китаю ріпаковий шрот.
Головне фото: mobiletransaction.org.
Коментарі