Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

“Богдан” презентував в Україні пікап нового покоління

Опубліковано

Компанія «Богдан-Автотрейд» – офіційний дистриб’ютор автомобілів JAC в Україні, презентував у Києві новий пікап JAC T8. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

Чим особливий автомобіль?

Спроєктований на базі новітньої міжнародної платформи 8-го покоління, JAC Т8 уособлює в собі сучасні тенденції виробництва пікапів та представляє найвищий рівень Made in China. Пікап JAC T8 охоплює повний спектр оновлення в стилі, потужності, безпеці та комфорті. Поєднуючи розкішний дизайн SUV та продуктивність комерційного автомобіля, JAC T8 створений і для комфортного життя, і для ефективної роботи.

«Слоган нової моделі «Легко жити, легко працювати» відображає оновлене застосування пікапа JAC. Завдяки інтелектуальним функціям та новому інтер’єру цей утилітарний автомобіль відтепер пропонує більше розкоші та комфорту, аніж інший автомобіль цього класу. 

Кому підійде новий пікап?

Завдяки універсальному застосуванню нова модель може зацікавити сім’ю, фермерів та мікробізнес. Серед ключових переваг нового пікапа JAC T8 слід відзначити модний спортивний дизайн, великі габарити, посилену систему безпеки, просторий інтер’єр та потужний дизельний двигун.»

Розроблений в італійському науково-дослідному інституті JAC, дизайн Т8 виражає красу позашляхових моделей JAC і підкреслює новий ексклюзивний стиль пікапа.

Містка вантажна платформа розміром 1520ммх1520ммх470мм, яка може перевозити до 900 кг, пропонує нові можливості для різноманітних навантажень та перевезень.

Залежно від комплектації JAC T8 оснащується 2.0-літровим бензиновим або дизельним двигуном. В цей час застосування новітньої технології забезпечує таку ж потужність і крутний момент, як і традиційний 2,5-літровий двигун. Високоефективний 2.0-літровий дизельний двигун генерує максимальну потужність 139 к.с. і максимальний крутний момент 320 Нм. Нагадаємо, що цього року на четвертій міжнародній виставці електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine 2019, «Богдан-Автотрейд» – офіційний дистриб’ютор автомобілів JAC в Україні, представив новий продукт – електрокросовер JAC iEV7S.

Про співпрацю

У 2012 році компанія “Богдан – Автотрейд” підписала ексклюзивну дистриб’юторську угоду з автомобільним концерном China Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd (JAC) на реалізацію легкових автомобілів JAC в Україні.

7 грудня 2013 року на автомобільному заводі корпорації “Богдан” в Черкасах розпочалося виробництво автомобілів JAC з локалізацією понад 51%. Виробничий цикл включав зварювання кузовних панелей, фарбування і ґрунтовку, збірку з використанням комплектуючих понад 30 українських постачальників. Черкаський завод корпорації “Богдан” може випускати до 180 тис. автомобілів в рік, займає територію площею 251,4 тис. кв.м. У його будівництво було вкладено понад 330 млн доларів. Завод оснащений сучасним обладнанням: зварювальними лініями JAC, роботизованими фарбувальними лініями Eisenmann і KUKA, системами контролю Carl Zeiss.З 2018 року ТОВ “Богдан – Автотрейд” розпочинає офіційно продавати комерційну техніка JAC N-серії.  JAC N56  – сучасний малотонажний вантажний автомобіль оновленої N-cерії виробництва JAC MOTORS з вантажопідйомністю шасі 3450 кг, що розроблено і зібрано з урахуванням новітніх технологій і досягнень в області автотранспорту. JAC N-75 – це один з сучасних вантажних автомобілів до 5-ти тонн від відомого світового китайського виробника, який розроблено більш безпечним і комфортним у порівнянні з аналогами за рахунок збільшення жорсткості конструкції кабіни при одночасному зменшенні її ваги.

Технології

Українські розробники створили дрон, який може атакувати об’єкти у Сибіру

Опубліковано

В Україні створили безпілотник, який може дістатися до російського Сибіру.

Про це повідомляє видання The Economist. 

Про розробку

Україна вклалась у розробку безпілотників дальнього радіусу дії, які можуть виявляти та атакувати віддалені цілі. Остання модель здатна уражати цілі на відстані до 3000 км і може дістатися до Сибіру.

У The Economist зазначають, що такі розробки є реакцією на необхідність, оскільки Захід не дуже бажає надавати Україні зброю великої дальності. У той же час, Білий дім виражає занепокоєння щодо української програми та ударів по нафтовим установкам. Він намагається переконати українську сторону припинити атаки. Причини турботи різні: від зростання цін на нафту до можливості неконтрольованого ескалації конфлікту.

Читати також: Стало відомо, коли в Україні eSIM запрацює на смартгодинниках

Плани на майбутнє

Офіцер з розвідки, який має псевдонім “Детектив”, відповідальний за певну частину програми, стверджує, що не отримував інструкцій щодо припинення операцій.

Він повідомляє, що минулого тижня було припинено націлювання на нафтову інфраструктуру, проте це може бути тимчасовою мірою.

“Наші цілі змінюються щодня. Ми не даємо росіянам спокою”, – заявив він.

Нагадаємо, що військові почали розписувати стелу в Донецькій області.

Фото: Dpa

Читати далі

Технології

Стало відомо, коли в Україні eSIM запрацює на смартгодинниках

Опубліковано

Mezha.Media провело інтерв’ю з мобільними операторами в Україні щодо можливого введення підтримки eSIM для смарт-годинників.

Про це повідомляють на сайті медіа.

Ось які терміни вони називають:

  • У компанії “Київстар” вказують, що це “викликаний технічний процес”, який може зайняти близько двох років.
  • У “Vodafone Україна” передбачають, що використання eSIM на смарт-годинниках буде доступно для користувачів в Україні вже наступного року. Наразі ведуться обговорення з виробниками таких годинників.
  • В lifecell говорять, що запустять цю функцію, щойно матимуть змогу. В компанії зазначили, що вже кілька років працюють над цим, і підтримка eSIM годинниками Apple напряму залежить від вендора.

Читати також: “World Press Photo 2024”: українська фотожурналістка стала лауреаткою конкурсу

Зазначається, що наразі лише невелика частина абонентів успішно перейшла на електронну eSIM. Це пояснюється обмеженою кількістю смартфонів, які підтримують цей новий стандарт.

Нагадаємо, що в Софії Київській відкриють Великодню виставку з квітів.

Фото: wise

Читати далі

Технології

На Київщині запустили інноваційну станцію з переробки воєнних відходів

Опубліковано

У Бучі відкрили інноваційний майданчик, де будуть переробляти будівельні залишки, що залишилися внаслідок руйнувань, спричинених російською окупацією.

Про це повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук.

фото: Анатолій Федорук

Про станцію

За словами Анатолія Федорука, це — одна з перших в Україні стійких і повноцінних станцій з переробки відходів такого типу. Вона була побудована за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, яка забезпечила майже усе обладнання для роботи майданчика: фронтальний навантажувач, дробарку та грохот — пристрій для механічного розподілу частинок будівельного сміття.

Читати також: Група українських захисників безкоштовно отримає інноваційні протези в Берліні

На станції будівельні відходи війни будуть подрібнювати та сортувати за фракціями, а кінцевий продукт — перепрофілювати для потреб громади. Наприклад, використовуватимуть для будівництва доріг чи виробництва протиожеледних сумішей. 

“За нашими підрахунками, у громаді залишилося близько 75 тисяч кубометрів будівельних відходів після демонтажу зруйнованих об’єктів. Відтепер утилізацією та переробкою цих відходів займатиметься КП “Бучасервіс”“, – відзначає Анатолія Федорук.

Нагадаємо, що в Україні почалась підготовка фахівців з реставрації культурної спадщини.

Фото: Анатолій Федорук

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство2 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: