Поліцейські спецпідрозділу «Білий янгол» евакуювали 100-річну жительку прикордонної громади на Сумщині. Харитина Єгорівна проживала у Великописарівській громаді, яку росіяни обстрілюють щодня.
Про це повідомили в Нацполіції Сумщини
До поліції звернувся чоловік із проханням допомогти вивезти його матір з прикордонної зони. Попри постійну небезпеку, 100-річна Харитина Єгорівна до останнього сподівалася, що все минеться та потреби залишати рідну домівку не буде. Евакуюватися жінка вирішила, коли російські атаки стали ще інтенсивнішими.
Поліцейські спецпідрозділу «Білий янгол» прибули до жінки та допомогли зібрати їй необхідні речі. Перед евакуацією Харитина Єгорівна попрощалася з домом, у якому прожила ціле століття
Екіпаж перевіз жінку у більш безпечне місце. Поліцейські розповіли, що Харитина Єгорівна стала найстаршою людиною серед усіх, кого вони рятували під час евакуаційних місій на Сумщині.
Читайте також: «Не міг їх покинути»: на Сумщині евакуювали чоловіка з 11 козами (ВІДЕО)
Нагадуємо, що танкісти прихистили собаку на фронті, і тепер він «служить» із ними (ФОТО).
Фото обкладинки: скриншот з відео поліції