Суспільство
Барбершоп BENZIN двічі розтрощили ворожі ракети, а він знову відкрився на руїнах Ірпеня (ВІДЕО)
Барбершоп BENZIN двічі розтрощили росіяни в Слов’янську. Але команда не здалася і обладнала цирульню для військових у приватному будинку, а ще відкрила заклад на руїнах Ірпеня на Київщині.
Про незламність українського бізнесу розповідає ШоТам.
Вони ллють пальне не в бак, а на чоловіків. Барбершоп BENZIN пережив ворожий напад у Слов’янську. Тепер команда доглядає чоловічі пасма на новому місці. Для цього відновили вщент розбитий барбершоп в Ірпені.
«BENZIN — це паливо для чоловічої краси. Для військових у нас є постійна акція — 20 відсотків на весь наш прайс. Військових клієнтів у нас досить багато, і ми дуже раді цьому», — каже Вікторія Верихова, власниця барбершопу BENZIN.
Вікторія Верихова 10 років успішно керувала чоловічою перукарнею в Слов’янську і збиралася розширятися.
«Якраз 24 лютого планували відкривати другий наш барбершоп у Краматорську. Вже все було сплановано, закуплено обладнання, команда у нас уже була своя, збиралися вже туди виїжджати працювати, але почалася війна», — згадує Вікторія Верихова, власниця барбершопу BENZIN.
Та команду це не зупинило, і майже місяць вони стригли військових під обстрілами. Коли стало нестерпно, Вікторія забрала чоловіка, 3 крісла, 3 дзеркала і виїхала з міста.
Саме тоді в BENZIN поцілили вперше, та безстрашні барбери залишились на варті чоловічих зачісок у Слов’янську. У перервах між бомбардуваннями стрижуть захисників у приватному будинку.
Читайте також: «Кожна пара шкарпеток – це особиста історія». Як проєкт Vilni підтримує безробітних жінок під час війни
А Вікторія знайшла силу ще й в Ірпені забезпечувати чоловічу красу пальним. А містян і переселенців — роботою.
«Ми чекаємо на роботу нових барберів. Тому я буду дуже рада, якщо до нас прийдуть досвідчені робітники, будемо раді дати роботу людям, співпрацювати. Тому запрошуємо всіх», — Вікторія Верихова, власниця барбершопу BENZIN.
Нагадаємо, у громаді на Сумщині хореограф-переселенець організував заняття з аеробіки.
Також ШоТам розповідав, як знищене у Сєвєродонецьку підприємство постало з попелу і знову виготовляє товари.
Суспільство

Активісти руху спротиву «Жовта стрічка» розмістили на вулицях Ялти, Євпаторії, Севастополя та Сімферополя понад 200 проукраїнських символів.
Про це повідомили в «Жовтій стрічці».
У містах Криму активісти розмістили стікери та жовті стрічки. У Сімферополі учасники руху намалювали невелике графіті з буквою «Ї». У русі написали:
«Бо окупація — це тимчасово, а Крим — це Україна».
Читайте також: UNITED24 зібрали $23 000 завдяки розіграшу прапора з підписами захисниць Маріуполя




Нагадаємо, що до початку другого місяця весни активісти «Жовтої стрічки» провели нову акцію у Криму (ФОТО).
Фото: телеграм-канал руху
Суспільство

Пасажири «Укрзалізниці» відтепер можуть повернути втрачені через кібератаку квитки у застосунку. Користувачі зможуть згенерувати квитки, які вони придбали до масштабної кібератаки на компанію.
Про це повідомили в УЗ.
Як відновити квитки
- Зайти у свій акаунт у застосунку УЗ.
- Натиснути на банер на головній сторінці.
- Перейти на спеціальну сторінку для перегенерації.
- Натиснути «Завантажити PDF-квиток» і зберегти документ.
Також у компанії рекомендують користувачам оновити профіль, додавши актуальну електронну пошту. Це дозволить автоматично отримувати копії нових квитків на пошту.
Читайте також: «Абук» відкрив безплатний доступ до аудіокниг у міжнародних автобусах Flix
Про кібератаку на «Укрзалізницю»
23 березня 2025 року на офіційних сторінках УЗ почали зʼявлятися перші новини про збій в IT-системі. Вже невдовзі компанія повідомила, що стала жертвою наймасштабнішої за весь час кібератаки ворога, через що постраждали онлайн-сервіси купівлі квитків. Залізничникам вдалося відновити їхню роботу протягом 24-26 березня.
Проїзні документи в цей період можна було придбати в касах вокзалів і в поїзних бригад перед відправленням потягів. Окрім цього, в компанії запровадили спеціальні пропозиції для власників паперових квитків, як-от безплатне відвідування залу очікування та чай у потягах.
Нагадаємо, що «Укрзалізниця» додала в Києві нову зупинку для двох потягів.
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка УЗ
Суспільство

Фандрейзингова платформа UNITED24 та фінтех-компанія Activitis розіграли прапор України із підписами захисниць Маріуполя та астронавта NASA. Завдяки ініціативі українські медики отримають 23 549 доларів.
Про це повідомили в UNITED24.
Свої підписи на прапорі залишили звільнені з полону військовослужбовиці «Нава» й «Герда», а також амбасадор UNITED24 й астронавт Скотт Келлі. У грудні 2024 року вони вирушили в Антарктику. Там група розгорнула український прапор, а Скотт його підписав.
На знак подяки за фінансування поїздки «Нава» й «Герда» передали прапор компанії Activitis, на яких залишили і свої підписи.
Для того, аби отримати цей прапор, благодійники мали задонатити від 12 доларів на напрям «Медична допомога».
Читайте також: 11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО)
Про фонд UNITED24
UNITED24 — це офіційна фандрейзингова платформа України. За весь час діяльності через платформу зібрали понад 1,4 мільярда доларів. Завдяки цьому проєкту можна задонатити за п’ятьма напрямками:
- «Оборона»;
- «Гуманітарне розмінування»;
- «Медична допомога»;
- «Відбудова України»;
- «Освіта та наука».
Нагадаємо, що астронавт NASA Скотт Келлі під час візиту до Києва закликав допомагати Україні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка UNITED24