Суспільство
Бар для відьом та еротичне кафе: шість незвичайних київських закладів
Не за горами вихідні та свята, а отже, саме час вирушати за новими враженнями. Для цього не обов’язково їхати у подорож чи йти у розважальний комплекс. У Києві є багато закладів, які здивують вас своєю оригінальністю. Концептуальні кафе та ресторани столиці можуть похвалитись незвичайним дизайном та вразити кухнею. Тож, пропонуємо вам столичні заклади з “фішкою”, які варто внести у список “обов’язково відвідати”
“Лиса гора” — бар для справжніх відьом
Київ здавна славився, як столиця віри і відьом. І якщо вірити переказам, то відьми збирались саме на Лисій горі. Але збори були заборонені. Три подруги вирішили створити місце в Києві, де відьмочки та відьмаки зможуть легально проводити свої шабаші та збори, місце, де магію можна не тільки побачити чи застосувати, але й спробувати на смак.
У відьма-барі “Лиса гора” все атмосферно. Тут почуваєш себе наче на справжньому відьомському шабаші: мітли при вході, скульптури з котами, череп ворони. Виглядає казково і моторошно водночас. Тут часто бувають рунологи, астрологи, екстрасенси, які проводять майстер-класи. А також тут вам зможуть поворожити на картах Таро. Загалом, київська містична спільнота заглядає саме сюди.
Авторська кухня відьма-бару — це суміш традиційних української та європейської кухонь у поєднанні із потаємними рецептами відьом з усього світу. Тут готують зелений борщ з кропивою, бульйон з курячих сердечок, подають лапки кролика з чар—зіллям. Тут є різноманітні види кави, а для чаю інгредієнти спеціально підбирає травниця. Також тут можна скуштувати багато магічних напоїв: від “настоянки Булгакова” за рецептом самого Майстра до “Варенухи” (традиційний алкогольний напій шабашів київських відьом).
Адреса: вулиця Бульварно-Кудрявська, 9а
Ціни у закладі: кілограмові м’ясні сети для компанії від 333 грн, вареники — 150 гривень, салати — в середньому 150 грн. Авторські відьомські настоянки можна скуштувати за 50 грн.
“Циферблат” — плати за час
У цьому кафе не їдять і не п’ють, а розважаються та чудово проводять час. Тут ви платите не за позиції із меню, а за проведені години. У “Циферблаті” можна робити все: читати, дивитись фільми, працювати та грати в настільні ігри.
У кафе при вході вас записують і видають будильник, по якому засікають час. Коли ви йдете — вас розраховують по будильнику. Також у закладі часто проводять тематичні події. Часто слухають та грають джаз, запрошують відомих музикантів, а також проводять зустрічі, лекції та тренінги.
“Циферблат” — це вільний простір, тут ви відчуєте себе у справжній домашній та затишній атмосфері. Тут є печиво, варення та тости. Чай та кава входять у вартість перебування.
Адреса: вулиця Володимирська, 49а.
Ціни: одна година — 54 гривні, дві години — 99 грн, три години — 144 грн, чотири години і більше — 200 грн.
“Passenger gastro bar”. Ретро-поїзд у центрі столиці
Якщо любите атмосферу купе та відчуття, що ти кудись їдеш — не обов’язково бігти на вокзал за квитками. Варто просто зайти у столичний гастрономічний бар у вигляді концептуального ретро-потягу.
Центр Києва, що перетвориться у твій перон. Тут можна відчути себе у справжній подорожі з начальником поїзду, провідниками та поїздом, що відвезе тебе туди, куди мрієш. Столики знаходяться в окремій кімнаті у вигляді купе, а напої тут подають у славнозвісних “укрзалізничних стаканах”. За вікном будуть змінюватися пейзажі, а приємна музика доповнить атмосферу.
Passenger gastro bar підходить для сніданків, ланчів та романтичних вечорів. Меню закладу здивує сучасною українською та європейською кухнею.
Адреса: вулиця Саксаганського, 33/35
Ціни: тут можна замовити сніданок за 120 гривень, скуштувати вареники за 140 грн, а стейк за 135 грн.
Sex.Ed.Coffee. Еротичний заклад
Sex.Ed.Coffee — це перше в Україні арт-кафе, яке працює у сексуально-освітньому напрямку. Сексуальні назви у меню, еротичне мистецтво на стінах, романтична музика та приглушене світло — все це передає неймовірну атмосферу.
Меню поділили на тематичні підрозділи: “Прелюдія”, “Кавові спокуси”, “Оральні насолодощі”, “Пирогові пристрасті”, “Солодка розпуста” і “НадзвиЧАЙний екстаз”.
Також тут планують проводити лекцію на тему сексуальної освіти, мистецтва побудови гармонійних відносин та інтимної свідомості. А також у Sex.Ed.Coffee можна купити авторські розмальовки 18+ та навіть еротичні картини прямо зі стіни.
Адреса: вулиця Хорива, 25
Ціни: капучино — 45 грн, еспресо — 25 грн, а десерти — від 16 грн.
“Княжий град”. Назад у Київську Русь
Всі ми з книжок чи фільмів чули про величність часів Київської Русі. У столиці є місце, яке перенесе вас у 882 рік. У ресторані “Княжий град” ще з напису над входом “Трапезна палата” відвідувачі потрапляють у справжню середньовічну атмосферу. Настінні древні фрески, різьблені меблі, старовинні скульптури — все це переносить у часи Київської Русі.
Крім цього, вражають величезні люстри, столові прилади ручної роботи, підсвічники, та келихи у дусі бенкету князів. Але не тільки інтер’єр переносить у період князів. Ресторан готує страви на основі старовинних слов’янських рецептів. Тут подають осетрину, томлену у березовому соку, гуляш з ягняти з кролика з мармеладом і салатом щічки теляти. А ще пригощають домашніми настоянками: медовухою, хріновухою. настоянкою на яблуках, обліписі та кизилу.
Адреса: вулиця Велика Житомирська, будинок 2
Ціни: основні страви — в середньому 350 грн, вареники — 150 грн, холодні закуски — від 180 грн.
“Кабачок на бочок” — повечеряти догори дригом
Хочете повечеряти на стелі? Тоді вам варто заглянути у київський заклад “Кабачок на бочок”. Ресторан помітно одразу, адже на вигляд схожий на перевернутий будинок догори дригом.
Ресторан позиціонує себе як сімейний, тому тут багато уваги приділяється дітям. Тут є і тераса з ігровим простором, і “Ребус-Горище” із професійною нянею. Також ресторан проводить різноманітні уроки, майстер-класи для юних кухарів та багато інших розваг. Тому, поки батьки відпочивають, дітям буде чим зайнятись.
“Кабачок на бочок” пригощає українською та європейською кухнею з авторськими напрацюваннями.
Адреса: вулиця Славгородська, 23
Ціни: від 400 грн
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі