Суспільство
Артилерія НГУ знищила три РСЗВ «Град» у тилу окупантів на Луганщині
Артилеристи Національної гвардії розгромили три реактивні системи залпового вогню «Град» у тилу противника на Сєвєродонецькому напрямку.
Про це повідомили на сторінці МВС України в Telegram.
Знищити ворожу артилерію на Луганщині вдалося завдяки спільній роботі операторів розвідувальних безпілотників ССО та артилеристів НГУ, які й завдали точного удару.
«Під час розвідки тилів противника на Сєвєродонецькому напрямку наші оператори виявили кілька установок РСЗВ БМ-21 «Град». Саме їх противник застосовував для обстрілів Сєвєродонецька, інших населених пунктів і позицій Сил оборони України. Встановивши точні координати ворожих машин з допомогою безпілотного комплексу, наші вояки передали ці дані артилеристам НГУ», – розповів начальник оперативного управління НГУ Олексій Надточий.
Влучним вогнем артилеристи знищили 3 з 4 установок ворожих РСЗО. Ще одну установку «Град» внаслідок обстрілу було пошкоджено. Корегували артилеристів оператори ССО України.
Нагадаємо, у США заявили, що Збройні сили Росії втратили у боях з українськими військовими 20-30% бронетанкових сил.
Як ми повідомляли раніше, воїни ЗСУ почали освоєнняамериканських ракетних систем HIMARS.
Фото: lb.ua
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі