Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1-22

Анімаційний серіал «Історія небайдужих»

Ресурс 16

Анімаційний серіал “Історія небайдужих” – проєкт про українських меценатів та благодійників, які опікувалися культурою нашої країни. Мета цього проєкту – показати благодійність як давню українську традицію.  Кожну серію ми намалювали в стилі українського художника, який жив у часи головного героя!

Відео

Ресурс 17

Іван Мазепа

Ім’я Івана Мазепи довго намагалися стерти з історії, проте як про нього забудеш? Куди в Києві оком не кинь – скрізь Мазепа як меценат посприяв. І бані золоті на храмах поставив, і корпус Могилянки збудував! Тож дивіться наш ролик про нього та обов’язково скиньте друзям, аби також знали!

Костянтин Острозький

Костянтин Острозький був рок-зіркою свого часу – зібрав компанію крутих хлопців, видавав заборонені книжки та погрожував королю! Тож розкажіть про нього друзям і надішліть наш ролик!

Олексій та Христина Алчевські

Видатні меценати та благодійники, вони відкривали школи, побудували пам’ятник Шевченку та змінили Харків.

Богдана та Варвара Ханенко

Меценати, які привезли в Україну твори світових геніїв живопису, скульптуру та посуд. А їх головною метою було, аби ці шедеври побачило якомога більше українців.

Нікола Терещенко

Це історія наполегливого юнака, який ходив чумакувати з волами, аби заробити першу копійку. А коли заробив – вклав у рідний Глухів та коханий Київ.

Григорій Ґалаґан

Пан, який виступав за скасування кріпацтва. Меценат, який подарував Україні перших членів Академії наук. Та яка трагічна подія змусила його витратити величезні кошти на освіту чужих дітей?

Петро Могила

Цього разу розповімо вам про Петра Могилу і Могилянку. А також – який стосунок має київський район Позняки до фінансування першого вишу на території України.

Сім'я Симиренків

У час тотального зросійщення Симиренки не лише зберігали проукраїнську позицію у веденні бізнесу, а й десяту частину прибутків щедро віддавали на розвиток української справи.