Суспільство
Американська корпорація збудує завод електроніки під Ужгородом
Корпорація Jabil, яка входить до до трійки найбільших контрактних виробників електроніки в світі, збудує ще один завод на Закарпатті. Про це повідомляє Ukraine Now
“Корпорація готова інвестувати в Україну, бо тут є велике майбутнє. Тож нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошій технологічно розвиненій компанії. Готові навчати, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною”, – зазначив генеральний директор ТОВ “Jabil Circuit Ukraine Limited” Сергій Карцев.
Мобілки і медіаплеєри
Один завод компанії вже працює в Україні. Він розташований селі Розівка під Ужгородом. Завод виготовляє електроніку для брендів Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia, SIT та TeleTec.
Читайте також: На Одещині запрацював міні-завод iз виробництва комбікормів
На заводі працює 2300 робітників, на новому заводі планується працевлаштувати біля 1500 нових працівників.
За роки роботи завод на Закарпатті виготовив понад 110 мільйонів одиниць електроніки. Це мобільні телефони, збірки для накопичувачів HD тощо. З 2015 року на заводі запустили лінію з виробництва медіаплеерів Dune HD.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі