Технології
2 мільярди євро на стартапи: Україна долучилася до пілотного проєкту ЄС
Україна почала співпрацю з пілотним проєктом Євросоюзу для розвитку проривних технологій та інновацій – Європейською радою інновацій (EIC). Вона створена для підтримки інноваторів, підприємців, невеликих компаній та вчених з яскравими ідеями та бажанням вийти на міжнародний рівень. Загальний бюджет пілоту становить понад 2 млрд євро на 2019-2020 рр. Про це повідомили у Міносвіти.
Які саме фінансові інструменти доступні та як їх отримати?
Проєкт об’єднує у собі частину інструментів програми «Горизонту 2020», а також передбачає нові підходи та фінансові інструменти. Передбачені 3 таких інструменти:
- Pathfinder – гранти на передові дослідження нових технологій. Загальний бюджет становить близько 660 млн євро на 2019-2020 рр.
- Accelerator funding – фінансування інноваційних стартапів. Загальний бюджет становить понад 1,3 млрд євро на 2019-2020 роки.
- Зосередження на приватних інвестиціях (VC, Invest EU).
Також у межах проєкту надаватимуть необхідні консультації та створять мережу даних всіх проєктів та потенційних інвесторів.
Читайте також: Польща інвестуватиме в українські стартапи: можна отримати від €100 000
Що варто знати про проєкт?
21-22 березня 2019 року Європейською комісією було створено пілотний проєкт Європейської ради інновацій (European Innovation Council – ЄРІ). Метою діяльності ЄРІ є виявлення, розвиток і підтримка проривних технологій та інновацій від початкового етапу (розробки інноваційного продукту) до його комерціалізації, виведення на ринок шляхом запровадження у серійне виробництво. Одним із пріоритетних завдань ЄРІ є поліпшення умов, в яких інновації можуть бути реалізовані на усіх етапах розвитку.
ЄРІ працює на новаторсько-орієнтованій основі і є унікальним осередком, де винахідник зможе зустрітись з інноватором, а об’єднавши зусилля (ідеї) поспілкуватися й віднайти інвестора.З докладною інформацією щодо пілотного проєкту можна ознайомитися на сайті Європейської ради інновацій за посиланням.
Технології
Які особливості нових БпЛА
- «Лінза»;
- «Зум»;
- «Шмавік».
Довідка про Brave1
Коментарі
Технології
- десять Hyundai;
- два поїзди Skoda;
- два «Тарпани»;
- два міжрегіональних поїзди локомотивної тяги (МПЛТ).
Коментарі
Технології
Як підтримати «Дія.Освіта»
- Перейдіть на сайт премії за посиланням;
- Натисніть кнопку Start Voting для початку голосування;
- У четвертій номінації Public Sector Digital Transformation Award оберіть Diia.Education;
- Оберіть номінантів ще в шести категоріях, оскільки голосування можливе лише за повного вибору.
Коментарі