

Економіка і бізнес
15 українських компаній визнали найкращими у світу аутсорсерами
Міжнародна асоціація IAOP, яка регулярно проводить комплексні дослідження в галузі аутсорсингу, оприлюднила список 100 найкращих аутсорсерів світу на 2024 рік. Цього разу до переліку увійшло 15 українських компаній.
Про новину повідомило видання пише dev.ua.
За словами представників асоціації, цей рейтинг стає важливим джерелом інформації для тих, хто шукає надійних партнерів у сфері аутсорсингу, допомагаючи їм знайти авторитетних постачальників послуг.
Серед компаній, які увійшли до цьогорічного переліку Global Outsourcing такі українські підприємства з офісами в Україні:
- COMPUTOOLS;
- ELEKS;
- Infopulse;
- Innovecs;
- Intellias;
- Jelvix;
- Light IT Global;
- Miratech;
- N-iX;
- NIX;
- Redwerk;
- QAwerk;
- Softengi;
- Svitla Systems;
- Trinetix.
Рейтинг Global Outsourcing 100 почав складатися ще у 2006 році. Компанії оцінюються за кількома критеріями, такими як ефективність, динаміка зростання та відгуки клієнтів. У 2022 році до рейтингу увійшло 13 українських IT-компаній, а в 2023 – уже 14 підприємств з України.
Про асоціацію
IAOP — це глобальна асоціація, об’єднання клієнтів, постачальників і консультантів у спільному середовищі. Вона спрямована на взаємодію професійного та організаційного розвитку, визнання, сертифікацію та вдосконалення, покращення моделі та результатів бізнес-послуг.
Читайте також: Я – резервістка тероборони, і це не страшно. Як волонтерка Марта Юзьків тренується захищати Київ
Аутсорсинг — це передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Це угода, за якою робота виконується людьми з зовнішньої компанії, які зазвичай є також експертами у цьому виді робіт. Аутсорсинг часто використовується для скорочення витрат.
Нагадаємо, український паспорт покращив свої позиції в міжнародному рейтингу Henley & Partners.
Фото: cio.com.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
«Раді вітати в “Плюсах” ROZETKA. Компанія від початку повномасштабного вторгнення активно допомагає українській армії. Це можна побачити й в їхній пропозиції для програми, яка створює дійсно хороші умови для наших захисників та захисниць», — зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay