

Суспільство
Відпочиваємо разом з дітьми. ТОП-7 затишних заміських комплексів поблизу Києва
Якщо ви хочете якомога краще провести свій час разом з дітьми, але втомилися від міської метушні і рутини – зберігайте у свій wish list підбірку найкращих заміських комплексів поблизу Києва для комфортного та безпечного відпочинку!
Fort Pirnov Park
Побудований у старовинному княжому стилі відпочинковий комплекс манить туристів не лише з України, а й з цілого світу — іноземці також полюбляють це місце. Ідеальний для відпочинку з дітьми, оскільки на території комплексу є дитячий майданчик, відкритий басейн, сауна з приємними процедурами для дорослих і дітей. Додатково можна порибалити на річці, відпочити на пляжі, сходити в баню та влаштувати вечерю біля вогню в альтанці.
Як доїхати? Потрібно їхати до села Пірного, Вишгородського району. Потім повернути за «веселим зайцем» направо, за яким на другому повороті ліворуч і їхати прямо, до останнього повороту ліворуч. Після чого триматися правої сторони до кінця головної дороги до самого Fort Pirnov Park.
Biruza Beach Club

Релаксуючий відпочинок біля басейну дасть те, чого так довго хотілося – цілковиту насолоду і можливість в будь-який момент опинитися у теплій воді. На території комплексу також є спеціально обладнаний дитячий басейн глибиною 40 сантиметрів для безпеки дітей. Є можливість пограти у волейбол і бадмінтон на майданчику, позасмагати на шезлонзі, насолодитись коктейлями з бару і спробувати вишукані страви в ресторани європейської кухні.
Як доїхати? Зручно їхати як громадським транспортом, так і власним авто. Комплекс розташований у селі Підгірці, Обухівського району, вул. Озерна, 1.
Романківська садиба
Відпочинковий комплекс ідеально підійде для гостей, які полюбляють активний відпочинок, адже тут є великі старослов’янські лазні, більярдні зали, дитячі майданчики, відкритий басейн, можливість рибалити і автентичний ресторан грузинської кухні. Садиба – ідеальний мікс лісової природи і європейського комфорту.
Як доїхати? Розташована на 12-му кілометрі Новообухівської траси. Точна адреса: село Романків, вул. Сосновий бір, 21.
Парк-готель «Вілла-Віта»

Комплекс дерев’яних котеджів під Києвом для справжніх поціновувачів свіжого повітря та детоксу від міської метушні. Родзинкою відпочинкового комплексу є можливість пограти в гольф на території. Також можна пострибати на батутах й пограти з дітьми на ігровому майданчику.
Як доїхати? З Одеської площі громадським транспортом. Або машиною Одеською трасою, GPS-координати: 50.304028, 30.374054. Село Віта Поштова, автодорога Київ-Одеса 21 км, буд. 1.
Парк-готель Butenko Stable
Гостям комплексу пропонується лазня, а також два криті та один відкритий басейни. Додатково можна скористатися послугами масажиста-реабілітолога, вирушити на кінну прогулянку з дітьми, пограти в теніс та поїсти у затишному ресторані.
Як доїхати? Поблизу міста Бориспіль село Проців, вул. Комсомольська, буд.12Б.
WISH family space

Відпочинковий комплекс преміум-класу пропонує гостям багато розваг: спа-зону з хамамом, римською сауною і різними видами масажів, літню терасу, салон краси, тренажерний зал. Навколо озера, затоки та Дніпро, чисте повітря й цілковитий релакс. Окрім оздоровлення пропонують також окремі програми для дітей, ресторан з вишуканими стравами й неймовірна краса природи.
Як доїхати? 17 км від Києва в село Вишеньки (навпроти Конча-Заспи через Дніпро), вул. Набережна, 29.
Morewell
Відпочинковий комплекс з неймовірним видом на море під Києвом. Тут можна позасмагати на приватному пляжі, поплавати в басейні з підігрівом, де є декілька видів розваг для дітей, відвідати заняття з аквааеробіки, покататися на катамарані чи яхті Київським морем, взяти на прокат веломобіль, самокат або велосипед. Також у комплексі є чудова спа-зона, яка допоможе повністю розслабитися.
Як доїхати? Село Толокунь, вул. Київська, 43А. Виїхати з Києва через Вишгород в сторону Старих Петрівців. За Ясногородкою біля вказівника «Толокунь 1 км» повернути направо. На роздоріжжі біля хреста їхати лівіше, де Ви побачите магазин, після якого повертаєте ліворуч. Через пару сотень метрів буде поворот направо, де буде огорожа комплексу.

Суспільство

В останні вихідні травня – 29 і 30 числа – на Прикарпатті організують фестиваль дельтапланеризму «Свято неба».
Про це повідомив керівник Дністровського регіонального ландшафтного парку Михайло Ковтун у фейсбуці.
За його словами, Дністровський регіональний ландшафтний парк та «Гірський рятувальний центр» вирішили, що фестивалю – бути.
Читайте також: Безрукавки з історією: як прикарпатець шиє та реставрує автентичні гуцульські кептарі
«В останні вихідні травня, в Одаєві або Ісакові (все залежить від напрямку вітру) відбудеться Свято Неба: wings of freedom», – написав Ковтун.
Він зазначив, що кожен може долучитись до організації фестивалю.

Свято Неба: крила свободи – фестиваль для тих, хто захоплюється польотами парапланеристів і дельтапланеристів над Дністровським каньйоном, літав чи бажає політати в тандемі з професійним інструктором або просто любить небо.
Нагадаємо, на Полтавщині активіст створив понад 60 скелелазних маршрутів.
Як ми повідомляли раніше, у Луцьку на вихідних проведуть кликун-квест.
Головне фото: kpi.ua.
Суспільство

Компанія «Шепард Поділля» в селі Михайлючка Хмельницької області має намір розширюватися і збільшити кількість овезь із 2 тисяч до 10 тисяч.
Про це пише Аgroportal.
Відзначається, вартість всього проєкту на 10 тис. голів становить 45 млн грн — це власні інвестиції компанії та інвестиції ОАЕ.
Читайте також: «Електропастух» рятує овець. Як WWF-Україна допоміг вівчареві не боятися вовків

Про породу овець
Романовська порода овець виведена в 18 ст. Романівські вівці слід стригти 3 рази на рік. Шерсть використовується переважно в валяльному виробництві.
Читайте також: Безрукавки з історією: як прикарпатець шиє та реставрує автентичні гуцульські кептарі
Нагадаємо, на Прикарпатті відкрили ферму кіз зааненської породи.
Головне фото: smartagrotrend.com.
Суспільство

93-я окрема механізована бригада взяли участь у навчаннях із залученням авіації та різноманітних родів військ.
Про це повідомили у пресслужбі бригади у фейсбуці.
Читайте також: Шиє бронежилети не гірші за американські: як херсонець створив бренд військового спорядження

Зазначається, що механізована бригада відпрацьовувала сценарії наступу на окупантів та перехід до рейдових дій після прориву оборони противника.
Читайте також: Ветеран війни на Сході України виготовляє тортики та арахісову пасту (ВІДЕО)

Військові відпрацьовували знищення противника та зайняття визначених рубежів при підтримці штурмової та армійської авіації, радіолокаційної боротьби та розвідувальної частини.
Читайте також: Безрукавки з історією: як прикарпатець шиє та реставрує автентичні гуцульські кептарі

Нагадаємо, Міноборони зробить музей з корвета «Вінниця».
Як ми повідомляли раніше, на озброєння української армії прийняли гвинтівку Alligator.
Усі фото: facebook.com/93OMBr.