Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Спорт на карантині: тренування від українських блогерів

Опубліковано

Квартира замість спортзалу, а пляшки з водою замість гантелей – такі реалії сьогоднішнього дня для любителів спорту. А якщо ви ще не серед них, то карантин – саме час, щоб взяти себе в руки та нарешті почати займатись спортом. Той самий “понеділок” настав. І щоб не вийти з карантину з +10 кг, гайда займатись спортом з українськими блогерами. Ми підготували для вас підбірку з онлайн-тренуваннями, завдяки яким можна легко тренуватись в домашніх умовах. Тож, кидай свій пиріжок і вперед!

1. Анастасия Святокум

Анастасія Святокум, або як вона ще себе називає StellaBambam, є сертифікованим консультантом з харчування, нутриціологом та фітнес-тренером з 10-літнім стажем роботи. Анастасія веде свій блог, де розповідає про своє життя, правильне харчування та тренування.

Переглянувши фото блогерки, важко повірити, але раніше вона важила на 33 кг більше. Дівчині вдалось схуднути і тепер вона навчає худнути інших. У Анастасії є своя програма, де вона проводить щомісячні марафони схуднення з розписаним харчуванням, тренуваннями та мотиваційними завданнями. Але, не обов’язково йти на марафон, щоб займатись вдома. Блогерка регулярно викладає відео тренувань на своїй сторінці та з початком карантину почала вести прямі ефіри. Спробуйте і ви потренуватись у прямому ефірі.

2. Анна Цукур

Фітнес коуч Анна Цукур перетворила спорт на стиль життя. Крім того, дівчина подорожує світом, займається серфінгом та катається на сноуборді. Анна займається улюбленою справою та веде яскравий YouTube-канал з різноманітними тренуваннями на різній місцевості.

Крім цього, блогер ділиться історіями з подорожей та пропагує здорове харчування. Анна створює програми для здорового способу життя. які допомагають змінити ставлення до себе і свого тіла, фізичних навантажень і харчування.

У своєму блозі на YouTube, де є вже понад 36 тис. підписників, блогерка показує тренування та проводить інтенсивні челенджі, такі як, “планка”, “трансформація тіла”, “прес” тощо. Вважає, для того, щоб розвиватися, потрібно випробовувати себе.

3. Тетяна Федорищева

Завдяки своїй наполегливості, правильному харчуванню та фізичним навантаженням Тетяна Федорищева досягла чудової фізичної форми. Дівчина настільки перевтілилась, що навіть виступала на конкурсах фітнес-бікіні.

Зараз Тетяна веде свій спортивний блог на YouTube для мільйонної аудиторії. Там дівчина публікує відео тренувань та навчає інших досягти чудової фізичної форми. З останніх відео на сторінці є челендж “Спалити жир за 21 день”. Тут Тетяна показує вправи у домашніх умовах.

Крім того, на каналі весь час відбуваються безкоштовні марафони з комплексами вправ на 30 хвилин і менше. На відео Тетяна показує, як можна зробити вправу складнішою чи простішою. Це допомагає підлаштувати навантаження під свій рівень фізичної підготовки.

4. Андрій Хомицький

Андрій Хомицький – дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу Men’s Physique IFBB і персональний тренер.

Андрій є відомим фітнес-тренером, адже його підопічними є співачка Настя Каменських, репер Потап, співачка Санта Дімопулос і міс Україна 2014 Ганна Андрес.

Чоловік активно веде свій блог в Інстаграм. Саме тут можна знайти багато відео вправ, корисні поради по харчуванню та мотиваційні пости. На період карантину Андрій продовжує ділитись відео з домашніх тренувань. А ще ви можете тренуватись як Настя Каменських, адже блогер регулярно викладає відео занять зі співачкою.

5. Юлія Богдан

Юлія Богдан є майстром спорту з художньої гімнастики, професійним тренером, учасником міжнародних фітнес-конференцій.

Крім того, дівчина є співзасновницею програм по трансформації тіла, а також допомагає худнути як жінкам, так і чоловікам.

Дівчина веде свій блог в Інстаграм, де має понад 56 тис. підписників. Блогерка регулярно пише про здорове харчування, мотивацію та знімає тренування в домашніх умовах. Тут можна знайти багато цікавих вправ, які можна робити на карантині.

6. Аніта Луценко

Аніта є найпопулярнішим тренером України. Свою фігуру їй довіряє багато зірок. А ще Аніта стала відомою завдяки шоу на українському телебаченні, де допомогла худнути людям з надлишковою вагою.

Крім цього, жінка є фітнес- експертом, автором програми схуднення в домашніх умовах Wowbody і майстром спорту зі спортивної аеробіки. Набравши 23 кілограми під час вагітності, Аніта на практиці довела, що реально привести себе в ідеальну форму всього за три місяці.

Жінка також веде свій блог в Інстаграм для мільйонної аудиторії. Там вона регулярно проводить тренування і влаштовує челенджі, наприклад, “14 днів без цукру”.

7. Маша Голуб

Маша є капітанкою команди adidas Runners Kyiv і танцівницею Dreams Ballet. Дівчина є в чудовій фізичній формі і регулярно розповідає на своїй сторінці в Інстаграм, як зробити свої домашні тренування результативними і побороти бажання відкладати їх на завтра.

На період карантину дівчина запустила марафон “Гнучкий карантин”. Маша у ранкових прямих ефірах проводить тренування з стретчингу для розвитку гнучкості всього тіла, покращення постави, посилення лімфотоку (а також імунітету), тонусу м’язів преса, спини, сідниць, рук.

8. Марина Боржемська (Узєлкова)

Марина Боржемська (Узелкова) є відомим фітнес-тренером з великим досвідом. Під її керівництвом люди худнули з 200 кілограмів до 60.

Марина веде свій Інстаграм-блог для 430 тис. підписників, де ділиться своїм особистим життям та успіхами у спорті. Зазвичай тренування у неї платні, але з початком карантину Марина почала безкоштовно ділитись відео на своїй сторінці. Крім того, вона пише про правильне харчування та як зберігати своє психологічне здоров’я під час ізоляції.

View this post on Instagram

Полное видео👆 Рекомендую для тех у кого: ⏭️плохое настроение, потому, что благодаря физической активности вырабатываются эндорфины – гормоны счастья ⏭️кто хочет прочувствовать каждую мышцу тела ⏭️кто хочет проверить свою выносливость💪 . ⏭️ кому мало, жду в программе похудения, в этом, месяце я предлагаю усиленный вариант тренировок ✔️Основная, записана от разминки до растяжки, на разные группы мышц (нужны коврик или ковёр, гантельки илм бутылочки, кроссовки и стул. Резинки по желанию) ✔️Дополнительные для точечной проработки ✔️Он-лайн тренировки в прямом эфире, где я даю не только табату😉 . Сегодня будет уже первый прямой эфир и до вечера есть время впрыгнуть в последний вагон, кто ещё хотел, но сомневался, пишите на @insta_borzhemsky или под этим постом и я напишу Вам условия🤗 . Цена снижена💥450 грн: тренировки+два вида меню+мастер-классы + консультативный интенсивы+чат поддержки со мной включительно👌 . Кто со мной работал, как вам? . #боржемскаямарина #онлайнтренировка #тренировкивпрямомэфире #фитнестренер #онлайнпохудение #домашнеепохудение #худеемправильно #худеемвместе

A post shared by Боржемская Марина (@uzelkova.marina) on

А ще ми підготували для вас перелік додатків, завдяки яким можна ефективно тренуватись вдома.

  • Nike Training Club. Цей додаток розробила компанія Nike. Тут є 185 безкоштовних тренувань, спрямованих на розвиток сили та витривалості, заняття з мобільності та йоги. Час занять становить від 15 до 45 хвилин.
  • Daily Yoga. Додаток дає можливість новачкам вивчити основи йоги або відразу перейти до більш просунутих занять зі світовими майстрами. Тут понад 500 асан і загалом 70 різних програм для йоги.
  • Sworkit. Додаток дозволить тренуватися не тільки вдома, а й на відпочинку чи відрядженні. Для занять потрібно виділити 20 хвилин. Заняття побудовані у вигляді інтервальних тренувань: 30 с. – виконання вправи, 2 хв відпочинку.
  • Workout Trainer. Додаток пропонує тисячі безкоштовних тренувань з покроковими аудіо і відеоінструкції, які допоможуть привести себе в форму.

Суспільство

Оголошені переможці премії Jager Music Awards 2024

Опубліковано

Музична премія Jager Music Awards повернулася на початку 2024 року після двох років перерви, вперше з початку повномасштабного вторгнення й оголосила своїх цьогорічних лауреатів.

Про це повідомляється в прямій трансляції премії на YouTube.

фото: ANDRII BARMALII . Суспільне Культура/Юлія Ткачук

Переможці премії

Лауреатами 2024 року стали:

  • “Артист року” – OTOY;
  • “Трек року” – Стасік, “Герої вмирають”;
  • “Відео року” – ANDRII BARMALII, “Я нормально”;
  • “Колаба року” – NAZVA, альбом “ГУРМА”;
  • “Явище року” – Василь Байдак, креативні музичні збори;
  • “Лейбл року” – КONTRABASS PROMO;
  • “Журналіст року” – Олексій Бондаренко, головний редактор та засновник медіа “Лірум”;
  • “Майданчик року” – !FESTREPUBLIC;
  • YOUNG BLOOD:
    People’s Choice – OKAZIA, YAD BAND, ANGELA VERÁ;
    Jägermeister Choice – ALEZJAZZ, RENIE CARES, A04F feat. JorDee;
    Jury’s Choice: SOPHIÈME, YARIMA, Drum&Tuba Band;
фото: Юля Юріна на Jager Music Awards. Суспільне Культура/Юлія Ткачук
  • “Майстерність: сучасні пісні” – ANTON KRAMER, “Знаєш, як болить” (LAMA);
  • “Майстерність: народні пісні” – “Щука-Риба”, BUNHT, YEVHEN PUHACHOV, “То не ластовка”.

Читати також: “Doc Kyiv Fest”: в Україні стартував фестиваль документального кіно

До шортліста номінації YOUNG BLOOD потрапило одразу 56 молодих виконавців, які гучно заявили про себе цьогоріч.

Медіа “Ти.Київ” окремо нагородило ANGELA VERÁ — вони отримали інтерв’ю у виданні.

Фото: Гурт NAZVA “Колаба року” за альбом “ГУРМА”. Суспільне Культура/Юлія Ткачук

Про премію

Jager Music Awards — перша премія української незалежної музики, яка підтримує представників альтернативної сцени з 2018 року. У 2023 році вона не проводилася, замість цього у рамках ініціативи #SupportUkrainianCreators організатори підтримали 56 українських артистів і креативників мінігрантами на загальну суму 840 000 гривень.

Нагадаємо, що у Мілані відкрили читальну залу в памʼять про Вікторію Амеліну.

Фото: Jager Music Awards

Читати далі

Суспільство

“Doc Kyiv Fest”: в Україні стартував фестиваль документального кіно

Опубліковано

В четвер 28 березня в залі “Планета кіно” в Києві відбулася церемонія відкриття триденного фестивалю документального кіно Doc Kyiv Fest. Участь у конкурсі взяли шість українських документальних стрічок.

Про це повідомляє фестиваль на своїй сторінці в Facebook.

Фестивальний конкурс

В перший день анонсували цьогорічних конкурсантів – ними стали шість документальних стрічок українських режисерів та режисерок:

  • “Коли закінчиться зима 2022?”, режисерка Ганна Трофімова;
  • “Лінії”, режисерка Ганна Трофімова;
  • “Мій тато — дослідник блискавок”, режисерка Ірина Шостка;
  • “Фортеця Маріуполь. Саймон”, режисерка Юлія Гонтарук;
  • “Домівка на спині”, режисер Володимир Бакум;
  • “Одеса уві сні”, режисер Кирило Наумко.

Вирішувати, який із фільмів стане переможцем, буде міжнародне журі, до якого ввійшли українська продюсерка Ольга Бесхмельниціна, ізраїльський режисер Ітай Енгель та німецький продюсер Ерік Холланд. Окрім міжнародного журі оцінювати фільми буде журі Спілки кінокритиків України.

Читати також: Дві подруги в розкішних вишиванках. Як виглядали українки у Бахмуті в 1913 році

Про фестиваль

Doc Kyiv Fest – щорічний міжнародний кінофестиваль середньометражного глядацького документального кіно, започаткований Громадською організацією “Кінофест” за підтримки Одеського міжнародного кінофестивалю та Starlight Media.

Місією кінофестивалю є розвиток та популяризація середньометражної глядацької документалістики в Україні та її інтеграція в світову.

Програма фестивалю:

Нагадаємо, що ЮНЕСКО підтримує Україну: нова програма культурного розвитку.

Також ми повідомляли, що в Мілані відкрили читальну залу в памʼять про Вікторію Амеліну.

Фото: Doc Kyiv Fest

Читати далі

Суспільство

У Мілані відкрили читальну залу в памʼять про Вікторію Амеліну

Опубліковано

26 березня в бібліотеці Gallaratese в Мілані відбулося відкриття читальної зали імені Вікторії Амеліної – української письменниці, яка загинула 1 липня 2023 року під час російського обстрілу Краматорську.

Про це повідомляє PEN Ukraine.

Про Вікторію Амеліну

Вікторія Амеліна – українська письменниця, авторка романів “Синдром листопаду, або Homo Compatiens”, “Дім для Дома” та книжок для дітей. Була волонтеркою, громадською діячкою. Від початку російсько-української війни здійснювала волонтерські поїздки на деокуповані території Україні.

фото: PEN Ukraine

Читати також: Вікторії Амеліній присудили норвезьку премію за свободу слова

Про бібліотеку на читальну залу

Gallaratese – це людний бібліотечний простор, де знаходять для себе місце всі ті, хто прагне отримати додаткові знання. На книжкових полицях зберігається якісна підбірка українських текстів та текстів про Україну.

фото: PEN Ukraine

Ініціатива з присвоєння зали імені Вікторії Амеліної належить головному редактору італійського видання Linkiesta Крістіану Рокка, чия газета з відповідальністю та щирістю ставилася до місії Вікторії, яку вона несла у своїх текстах та на ділі. Мерія міста Мілан відповіла на заклик головного редактора Linkiesta й одразу знайшла відповідну бібліотечну залу варту імені Вікторії Амеліної.

Нагадаємо, що театр на Подолі відзначено премією Олега Вергеліса за виставу “Процес”.

Також ми повідомляли, що фільм-лауреат Крістіни Тинькквич “Як там Катя?” зʼявився на Takflix.

Фото: PEN Ukraine

Читати далі